Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kréta
(příspěvků: 1)
autor:
Jana
vloženo:
13.05.2005 18:55:20
Prosím laskavě o váš názor na středisko-GOUVES-na Krétě. Za veškeré informace moc děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny days -diletanti-nikdy viac
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
12.05.2005 20:27:29
Dovolujem si Vas upozornit na cect.kanc.Sunny days ktora sice posobi doveryhodne ale ich sluzby-katastrofa.Posunut termin zajazdu o niekolko dni nie je pre nich ziadny problem,to ze si kupite zajazd z Brna a pristanete v Prahe -tiez ziadny problem,to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mallorca
(příspěvků: 2)
autor:
Barbora
vloženo:
11.05.2005 19:31:19
Ahoj vsichni, jelikoz se s pritelem chystame na svatebni cestu na Mallorcu, byla bych rada zda by se nasel nekdo, kdo mi nam mohl o teto oblasti cokoliv sdelit (ceny, kvalita plazi, ktere mista navstivit....). Dekuji Vam vsem. Barca
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Londýn
(příspěvků: 3)
autor:
Yvett
vloženo:
11.05.2005 15:47:41
Chystám se do Londýna a nemohu najít,kde se nachází Green Line Coach station(je to blízko centra?), je tu někdo kdo mi poradí.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
nejlevnejsi letenky s infoservisem ZDARMA
autor:
Olda
vloženo:
11.05.2005 10:09:40
Dobry den, pokud by nekdo chtel sehnat levne letenky kamkoliv na svete a se spoustou zemi pomoci s cestovanim, necht navstivi web ther.aktulane.cz ...velmi rad se mu budu venovat.Olda
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Detur
autor:
zuzana
vloženo:
10.05.2005 21:50:53
Máte někdo nějakou novou zkušenost s touto cestovku. Mají úžasnou nabídku hotelů v Turecku ale jednání osazenstva kanceláře bylo více než podezřelé.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Cesta Kolin - zkusenosti
(příspěvků: 2)
autor:
zeno
vloženo:
10.05.2005 15:17:36
Mate prosim nekdo jakekoliv zkusenosti s kolinskou CK Cesta? Diky moc za jakekoliv info. zeno
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ekvádor 2005
autor:
Roman
vloženo:
10.05.2005 00:57:24
Zdravím všechny cestovatele! Letím do Ekvádoru, kde se budu pohybovat od 20.září do 4.listopadu 2005. Pokud se tam někdo z vás bude pohybovat v tomto termínu a nevadila by vám moje společnost, rád bych se k vám připojil a pocestoval s vámi. Chystám...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
malorka-saga
(příspěvků: 3)
autor:
jana
vloženo:
09.05.2005 17:26:58
chtela bych v zari do hotelu saga na malorce.prosim mate nekdo s timto hotelem zkusenost.jake plaze,ubytovani a jidlo.diky za odpoved
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
KDO ZNÁ EL HANA BEACH-TUNISKO?
(příspěvků: 8)
autor:
LENKA
vloženo:
03.05.2005 22:03:35
CHYSTÁM SE TAM V ČERVNU-ZAJÍMÁ MĚ,JESTLI JE TO ČISTÝ HOTEL A JAKÉ JÍDLO ,A CO OKOLÍ?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz