Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Manager Tours
(příspěvků: 1)
autor:
Alena
vloženo:
17.05.2005 08:05:06
Zatím jsem o Manageru nic nečetla. S touto CK jsem byla 3x v Tunisku a mohu říct, že jsem byla naprosto spokojená. Bylo to v roce 1996 (Sousse),1997(Tabarka), 1999(Tozeur + Djerba). Může být, že dnes jsou její služby odlišné, ale v době, kdy jsem s nimi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Máte zkušenost s Medina Tours ?
(příspěvků: 6)
autor:
Alena
vloženo:
17.05.2005 07:58:33
Plánujeme dovolenou s Medina Tours. Jeden negativní ohlas jsem četla, ale nemáte ještě někdo další nějakou zkušenost? Plánujeme asi Tunisko nebo podle ceny snad Egypt. Zajímá mě, jestli odpovídá realita nabídce - hotel, pokoje, prostředí, delegáti apod....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kleopatra Golden Sun
autor:
lucie
vloženo:
16.05.2005 19:40:14
Byl jste někdo v tomhle hotelu v Alanyi?Napište jaký to tam je,díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Barcelo Sangho Club Djerba
(příspěvků: 4)
autor:
Ondra
vloženo:
14.05.2005 18:43:26
Prosim o info-jedem v červnu 2005. Je to dobrý hotel ??Naco se mám připravit?? Díky Ondra
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Barcelo Sangho Club Djerba
(příspěvků: 5)
autor:
Jana
vloženo:
14.05.2005 18:32:58
Budu vděčná za jakoukoli informaci o tomto hoteli.Děkuji Jana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta
autor:
Jana
vloženo:
13.05.2005 18:55:20
Prosím laskavě o váš názor na středisko-GOUVES-na Krétě. Za veškeré informace moc děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny days -diletanti-nikdy viac
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
12.05.2005 20:27:29
Dovolujem si Vas upozornit na cect.kanc.Sunny days ktora sice posobi doveryhodne ale ich sluzby-katastrofa.Posunut termin zajazdu o niekolko dni nie je pre nich ziadny problem,to ze si kupite zajazd z Brna a pristanete v Prahe -tiez ziadny problem,to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mallorca
(příspěvků: 2)
autor:
Barbora
vloženo:
11.05.2005 19:31:19
Ahoj vsichni, jelikoz se s pritelem chystame na svatebni cestu na Mallorcu, byla bych rada zda by se nasel nekdo, kdo mi nam mohl o teto oblasti cokoliv sdelit (ceny, kvalita plazi, ktere mista navstivit....). Dekuji Vam vsem. Barca
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Londýn
(příspěvků: 3)
autor:
Yvett
vloženo:
11.05.2005 15:47:41
Chystám se do Londýna a nemohu najít,kde se nachází Green Line Coach station(je to blízko centra?), je tu někdo kdo mi poradí.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
nejlevnejsi letenky s infoservisem ZDARMA
autor:
Olda
vloženo:
11.05.2005 10:09:40
Dobry den, pokud by nekdo chtel sehnat levne letenky kamkoliv na svete a se spoustou zemi pomoci s cestovanim, necht navstivi web ther.aktulane.cz ...velmi rad se mu budu venovat.Olda
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz