Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
RyanAir
(příspěvků: 3)
autor:
Tomas
vloženo:
03.05.2005 19:59:26
Hledam nekoho, kdo ma nejake zkusenosti s leteckou spolecnosti RyanAir, konkretne bych chtel vedet jak to je s omezenim hmotnosti batoziny. Dekuju e-mail: tombik@azet.sk
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Víza do Senegalu a Mali
(příspěvků: 1)
autor:
Iva
vloženo:
02.05.2005 16:27:32
AHoj, zařizoval si někdo nedávno víza do Senegalu nebo Mali? Zajímala by mě vaše zkušenost a případné rady. Díky moc za info
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Levné Chorvatsko
autor:
Dan
vloženo:
28.04.2005 11:02:20
Pro toho, kdo nepotřebuje konfort a hledá levné ubytování v Chorvatsku mohu doporučit stránky www.beskydturist.cz byli jsme tam 2 roky po sobě a pokaždé spokojeni.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
26.04.2005 08:28:08
Je to tu chybné!!!!!!!!!!!!!!!! a nepřehledné
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pas nebo občanka?
autor:
balvina
vloženo:
25.04.2005 12:54:08
Chci jet na víkend do Drážďan a pas mám propadlý, tak bude muset stačit OP. Prý jsou s tím ale na hranicích nějaké potíže, že prý je lepší mít pas. Máte s tím někdo zkušenosti?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Shenko, s - poradťe mi prosím
(příspěvků: 2)
autor:
Věra
vloženo:
23.04.2005 21:20:48
Máte někdo prosím zkušenosti s touto CK, letíme s ní zanedlouho do Egyptu do hotelu Bella - Vista, jaké máte zkušenosti s tímto hotelem. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tunis a pivo
(příspěvků: 8)
autor:
zuzi
vloženo:
23.04.2005 21:18:57
Pocula som ze v Tunise nie je mozne zohnat pivo. Manzel je velky pivar a neviem ci je mozne nejake tie plechovky zobrat do lietadla. nemate podobne skusenost?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Bella Vista
autor:
Jana
vloženo:
21.04.2005 22:21:42
Prosím nějaké informace o tomto hotelu, jak jste byli spokojeni s ubytováním a se stravou. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zájezd jako výhra
autor:
Jana H.
vloženo:
18.04.2005 15:42:13
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zájezdy, které jste dostali jako výhru (např. od nějakého nakladatelství?) Vyhráli jsme poznávací zájezd do Turecka.Pobyt zdarma, zajištěný nocleh a snídaně. Ostatní jídlo a dopravu si musíte zaplatit sami. Je to skutečně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Blue Bay kréta
(příspěvků: 7)
autor:
marta
vloženo:
17.04.2005 18:59:10
Chtěla bych jet na dovolenou s Firo tourem do hotelu Blue Bay na Krétu, nemá někdo osobní zkušenosti? Nepodařilo se mi najít www stránky hotelu.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz