Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Dotaz - Kypr na rychlo s dítětem
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
15.04.2013 02:03:54
Dobrý den, prosím o radu... Letíme na Kypr přes Řecké Velikonoce (1.5.-6.5.), takže spousta státních svátků. Máme sebou dítě (necelý rok). Máme pro něho nosítko, takže můžeme jít "do terénu", ale není to na žádné dlouhé túry - řekněme 6 km cesty je asi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Chtěla bych poznat čecha který žije na Jamaice
autor:

vloženo:
07.04.2013 10:54:33
Dobrý den byla bych moc ráda kdyby se mi ozval nějaký čech nebo slovák který žije na Jamaice. Můj kontakt SikovaLucka@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Srbsko
autor:

vloženo:
04.04.2013 09:32:12
Zdravím,zajímalo by mě,zda má někdo nějaké zážitky z dovolené v Srbsku??Jací jsou lidé a zda se máme něčeho bát??
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v chatách na Jihu Čech
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
23.03.2013 15:18:38
Dobrý den.Ráda bych lidem,kteří se rozhodli tento rok pro tuzemskou dovolenou doporučila jednu velmi dobrou chatovou osadu kousek od Jindřichova Hradce za víc,jak přijatelnou cenu.Více najdete na stránkách Facebooku pod názvem "Chatová osada Budín" Přeji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko - hotel Coral Bensaphan
autor:
svetlana ondra
vloženo:
27.02.2013 16:42:46
Dobry den. Prosim vas byl nekdo z vas na hotelu Coral Bensaphan v jiznim Thajsku? Doporucujete vymenit si penize na letisti? Mate zkusenosti s promajmem motorky? Dekuji a preji pekny den. Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Negativní zkušenost s CK Victoria
autor:

vloženo:
18.02.2013 16:08:39
Ahoj všem, dosud jsem s touto cestovní kanceláří neměla víceméně žádné problémy a cestování v letní sezóně bylo v pořádku. Nicméně letos jsem se vypravila s tou cestovkou na 3denní lyžařský zájezd do Kitzbuhelu, který začíná měnit můj názor na CK Victoria....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Redok Travel
autor:

vloženo:
27.01.2013 17:13:27
Byla jsem s Redok Travel na poznávacím zájezdu na Srí Lance v listopadu 2012.Pokud s nimi pocestujete do exotické země,dejte si pozor na počet účatníků.V katalogu měli uvedeno,že naplněnost zájezdu je do 20 osob.Až po příletu na Srí Lanku jsme ovšem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
recenze na htl,Alkyon Agios Georgios - Korfu
autor:

vloženo:
27.01.2013 14:46:46
S dovolenou v htl.Alkyon v Ag.Georgios jsme byli velice spokojeni. Jsme 2 dosp. s dětmi ve věku 4 a 8let a byli jsme zde v srpnu 2012. Ubytování nám stačilo, odpovídalo 3 řeckým*** (tzn.1 * v ČR), pokoje byly sice malé, ale vždy čisté, každý s balkonem,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Okru -Přírodou Venezuely
autor:

vloženo:
24.01.2013 09:18:27
Účastnil jsem se již obou okruhů s Eximem ve Venezuela , ale okruh Přírodou je naprostá bomba! Vidíte daleko víc , je levnější a jste hlavně na zemi s lidma!!!! Vřele doporučuji , je to zážitek na celý život!!!!! ...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jižní Amerika
autor:

vloženo:
21.01.2013 11:06:51
Dobrý den, ráda bych tímto komentářem udělila velké dík cestovní kanceláři Viva Travel za skvěle naplánovanou dovolenou na míru a doporučuji Vám všem ostatním cestovatelům, parádní zážitek! Vlasta
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz