Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Negativní zkušenost s CK Victoria
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
18.02.2013 16:08:39
Ahoj všem, dosud jsem s touto cestovní kanceláří neměla víceméně žádné problémy a cestování v letní sezóně bylo v pořádku. Nicméně letos jsem se vypravila s tou cestovkou na 3denní lyžařský zájezd do Kitzbuhelu, který začíná měnit můj názor na CK Victoria....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Redok Travel
autor:

vloženo:
27.01.2013 17:13:27
Byla jsem s Redok Travel na poznávacím zájezdu na Srí Lance v listopadu 2012.Pokud s nimi pocestujete do exotické země,dejte si pozor na počet účatníků.V katalogu měli uvedeno,že naplněnost zájezdu je do 20 osob.Až po příletu na Srí Lanku jsme ovšem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
recenze na htl,Alkyon Agios Georgios - Korfu
autor:

vloženo:
27.01.2013 14:46:46
S dovolenou v htl.Alkyon v Ag.Georgios jsme byli velice spokojeni. Jsme 2 dosp. s dětmi ve věku 4 a 8let a byli jsme zde v srpnu 2012. Ubytování nám stačilo, odpovídalo 3 řeckým*** (tzn.1 * v ČR), pokoje byly sice malé, ale vždy čisté, každý s balkonem,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Okru -Přírodou Venezuely
autor:

vloženo:
24.01.2013 09:18:27
Účastnil jsem se již obou okruhů s Eximem ve Venezuela , ale okruh Přírodou je naprostá bomba! Vidíte daleko víc , je levnější a jste hlavně na zemi s lidma!!!! Vřele doporučuji , je to zážitek na celý život!!!!! ...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jižní Amerika
autor:

vloženo:
21.01.2013 11:06:51
Dobrý den, ráda bych tímto komentářem udělila velké dík cestovní kanceláři Viva Travel za skvěle naplánovanou dovolenou na míru a doporučuji Vám všem ostatním cestovatelům, parádní zážitek! Vlasta
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
MALEDIVY - CLUB FARU
autor:

vloženo:
23.12.2012 20:47:39
Neletíte někdo 16.3.2013 s ck ITS BILLA TRAVEL. Bylo by fajn, kdybychom tam nebyli sami češi. Letíme na 8 dní.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt,Safaga,hotel Imperiál Shams Abu Soma reakce klientů na tento hotel a pobyt
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
29.10.2012 12:42:37
Dobrý den,ráda bych věděla,jaké reakce jsou na hotel Imperiál,Safaga,Egypt.Jak byli klienti spokojeni s dovolenou v tomto hotelu.Děkuji Čumplíková Jiřina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
výhra?
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
26.10.2012 11:41:27
Jak si to tady pročítám, tak mám jasno! Nikam si pro výhru nejedu. Je sice rok 2012, ale praktiky této CK se pravděpodobně nezměnily:(...Volala paní, že si máme přijet s manželem vyzvednout výhru...(za vyplnění ankety), do Ostravy či Olomouce...prý si...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Captains Commodore a My Planet - Zakynthos
(příspěvků: 2)
autor:
L Markova
vloženo:
22.10.2012 17:29:40
Ráda bych se podělila o zkušenosti s touto CK a se svou dovolenou s nimi. Musím říct, že dovolená byla velice povedená, to, co bylo My Planet inzerováno v katalogu a na jejich stránkách, tak bylo také splněno a dostali jsme přesně to, co jsme si zaplatili....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ušetřete na cenách ubytování - najdi-hotely.cz
autor:

vloženo:
28.08.2012 22:51:03
Ahoj, rád bych poradil, jak ušetřit na cenách ubytování. S manželkou jsme před několika měsíci na Facebooku narazili na reklamu webu najdi-hotely.cz, který nyní hodně využíváme, když někam cestujeme, protože si tu můžeme porovnat všechny hotelové bookovací...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz