Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Rudolfreisen - Isla Margarita - Venezuela
(příspěvků: 18)
autor:
Svetlana
vloženo:
17.04.2005 14:56:49
Dobry den. Prosim Vas, chtela bych jet na Isla Margarita a do Venezuely. Cestovni kancelar Rudolfreisen nabizi slusne ceny, ale odlet z Nemecka. Nemluvim nemecky - vadi to? Muze mi nekdo poskytnout informace o teto cestovce, Venezuele a Isle Margarita? Predem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Belvedere Bulharsko - Alexandria
(příspěvků: 5)
autor:
Jirka
vloženo:
15.04.2005 14:04:41
V loňském roce jsme navštívili na 15 dnů s Alexandrií hotel Belvedere v Primorsku. Odlet z Brna opožděn o 8 hodin. V Belvederu vše bez problémů recepce česká, ubytování celkem velké pokoje. Jako perlička za příplatek česká televize. Čistý bazen. Snad...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
El pueblito - Cancun
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
14.04.2005 15:21:10
Ahoj byl jste někdo v tomto hotelu v Cancunu? Díky moc
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pomóóóc!!!
(příspěvků: 3)
autor:
David
vloženo:
13.04.2005 21:37:34
Potřeboval bych poradit:o prázdninách chci ject se svou přítelkyní do bulharska,ale je mi 17 a jí 18,ale nevím jestli mě s ní pustí.Napište někdo prosím...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kypr
(příspěvků: 10)
autor:
Jana
vloženo:
11.04.2005 08:44:33
Ahoj byl jste někdo v hotelu Dome Beach? Už dlouho hledám o tomto hotelu nějaké info. Poradí mi někdo? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Objednávka průvodce
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
10.04.2005 11:58:42
Ráda bych si z těchto stránek objednala některého z turistických průvodců, mohli byste mi prosím říct za jak dlouho mi bude doručen domů???
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
KYPR - Larnaca
autor:
Leona
vloženo:
08.04.2005 19:06:52
Ahojky lidicky, v září se chystám s rodinou na Kypr do Larnacy hotel Lordos Beach. Předem děkuji za každou informaci. Leona
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Neznáte někdo cestovku Gullivertour s.r.o.?
autor:
Katka
vloženo:
08.04.2005 09:04:22
Zdravím, chci se zeptat, zda někdo nemáte nějaké informace nebo zkušenosti s cestovní kanceláří Gullivertour s.r.o. Nabízejí docela levné zájezdy na poslední chvíli a kupodivu nejsou obsazené. Tak pokud někdo něco víte, dejte prosím vědět. Ještě se chci...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hurghada La Perla
autor:
Renda
vloženo:
07.04.2005 22:02:42
cau chtela bych se zeptat na hotel La Perla byl jste tam nekdo prosim o nejake informace
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zakyntos - hotel Galaxy
autor:
Martina
vloženo:
05.04.2005 17:45:37
Byl jste někdo na Zakyntosu - hotel Galaxy, středisko Laganas? Zájezd od cestovní kanceláře Firo - tour. Děkuji za informace.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz