Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
CK Shenko, s - poradťe mi prosím
(příspěvků: 2)
autor:
Věra
vloženo:
23.04.2005 21:20:48
Máte někdo prosím zkušenosti s touto CK, letíme s ní zanedlouho do Egyptu do hotelu Bella - Vista, jaké máte zkušenosti s tímto hotelem. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tunis a pivo
(příspěvků: 8)
autor:
zuzi
vloženo:
23.04.2005 21:18:57
Pocula som ze v Tunise nie je mozne zohnat pivo. Manzel je velky pivar a neviem ci je mozne nejake tie plechovky zobrat do lietadla. nemate podobne skusenost?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Bella Vista
(příspěvků: 1)
autor:
Jana
vloženo:
21.04.2005 22:21:42
Prosím nějaké informace o tomto hotelu, jak jste byli spokojeni s ubytováním a se stravou. Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zájezd jako výhra
(příspěvků: 3)
autor:
Jana H.
vloženo:
18.04.2005 15:42:13
Dobrý den, máte někdo zkušenosti se zájezdy, které jste dostali jako výhru (např. od nějakého nakladatelství?) Vyhráli jsme poznávací zájezd do Turecka.Pobyt zdarma, zajištěný nocleh a snídaně. Ostatní jídlo a dopravu si musíte zaplatit sami. Je to skutečně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Blue Bay kréta
(příspěvků: 7)
autor:
marta
vloženo:
17.04.2005 18:59:10
Chtěla bych jet na dovolenou s Firo tourem do hotelu Blue Bay na Krétu, nemá někdo osobní zkušenosti? Nepodařilo se mi najít www stránky hotelu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rudolfreisen - Isla Margarita - Venezuela
(příspěvků: 18)
autor:
Svetlana
vloženo:
17.04.2005 14:56:49
Dobry den. Prosim Vas, chtela bych jet na Isla Margarita a do Venezuely. Cestovni kancelar Rudolfreisen nabizi slusne ceny, ale odlet z Nemecka. Nemluvim nemecky - vadi to? Muze mi nekdo poskytnout informace o teto cestovce, Venezuele a Isle Margarita? Predem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Belvedere Bulharsko - Alexandria
(příspěvků: 5)
autor:
Jirka
vloženo:
15.04.2005 14:04:41
V loňském roce jsme navštívili na 15 dnů s Alexandrií hotel Belvedere v Primorsku. Odlet z Brna opožděn o 8 hodin. V Belvederu vše bez problémů recepce česká, ubytování celkem velké pokoje. Jako perlička za příplatek česká televize. Čistý bazen. Snad...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
El pueblito - Cancun
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
14.04.2005 15:21:10
Ahoj byl jste někdo v tomto hotelu v Cancunu? Díky moc
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pomóóóc!!!
(příspěvků: 3)
autor:
David
vloženo:
13.04.2005 21:37:34
Potřeboval bych poradit:o prázdninách chci ject se svou přítelkyní do bulharska,ale je mi 17 a jí 18,ale nevím jestli mě s ní pustí.Napište někdo prosím...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kypr
(příspěvků: 10)
autor:
Jana
vloženo:
11.04.2005 08:44:33
Ahoj byl jste někdo v hotelu Dome Beach? Už dlouho hledám o tomto hotelu nějaké info. Poradí mi někdo? Děkuji
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz