Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kedy na Mauritius
(příspěvků: 16)
autor:
Calb
vloženo:
24.03.2005 08:55:57
Kedy je najlepsia doba ist na Mauricius? /stalost pocasia a teplo/
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nebezpečná zvířata
(příspěvků: 3)
autor:
Gabriela
vloženo:
21.03.2005 18:46:24
V informacích o Egyptu, jsem se dočetla o škorpionech, hadech apod. Setkali jste se už někdo v Egyptě/Hurghada/ s těmito zvířaty a v jaké míře se tam vyskytují? A jak je to s medúzami a mořskými ježky?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Se SKITUR do Pra Loup - nikdy více
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
21.03.2005 14:17:36
již nikdy s touto cestovkou a již nikdy lyžovat do PraLoup ve Francii. Tuto cestovku a toto místo můžete doporučit pouze někomu, koho chcete velmi na...t a nebo někomu, kdo ještě nikdy nikde nebyl, protože po této zkušenosti už na tom bude vždy jenom...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BLUE STYLE
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
21.03.2005 12:23:32
V únoru jsme chtěli jet do Egypta s cestovní kanceláří BLUE STYLE na 12 dnů. Zaplatili jsme v lednu. Když jsem volala v úterý na propozice, / měli jsme letět v pátek / bylo mi sděleno, že nejdéle ve čtvrtek řeknou kdy letíme ap. Ovšem ve středu zavolali,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Garden park
(příspěvků: 5)
autor:
Iva
vloženo:
19.03.2005 13:51:46
zajímají mě vaše postřehy z Djerby z hotelu Garden park.čistota pokojů, čistota moře a pláže, stravování.Měli jste zažívací problémy po stravě v hotelu?Předem dík za odpovědi.Také mě zajímá funkčnost klimatizace.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Punta - Chorvatsko
(příspěvků: 4)
autor:
Vladimir Exner
vloženo:
17.03.2005 11:19:59
Dobry den, nemate nekdo zkusenosti s hotelem Punta v Chorvatsku ve Vodici (http://www.campana.cz/evropa/chorvatsko-vodice-punta.htm)? Vypada to docela zajimave, ale uz sem se takhle jednou spalil a nerad bych to opakoval. Nicmene tenhle hotel vypada...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kam do Afriky?
(příspěvků: 8)
autor:
Míša
vloženo:
16.03.2005 12:46:21
Dobrý den, poradí někdo kam do Afriky? Respektive jaké národní parky a rezervace jsou nejhezčí? A jaká země je z jižní Afriky nejhezčí a nejzajímavější? Slyšela jsem, že v JAR jsou parky,které tvoří umělý dojem, vypadá to, jako v české zoo. díky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Isla Margarita
(příspěvků: 6)
autor:
Dana
vloženo:
16.03.2005 10:22:19
Letím na Isla Margaritu do hotelu Dunes.Máte někdo zkušenosti?Díky za každou informaci Dana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Three Cornets v Tabě-Egypt
(příspěvků: 1)
autor:
Jana
vloženo:
15.03.2005 11:01:28
Hledám někoho kdo byl s CK Fischer v Egyptě v městě Taba. Dále by mne zajímaly informace o hotelu Three Cornets. Předem děkuji za informace
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledáme spolucestující - Řecko, žena 65 let
(příspěvků: 1)
autor:
Hana Jarošová
vloženo:
15.03.2005 08:56:55
Dobrý den, máme tu paní nad 65 let, která je sama, a ráda by navštívila Řecko(Korfu, Rhodos nebo Krétu) letecky. Prosíme, pokud víte o vhodné spolucestující, můžeme je dát dohromady. Naše klientka chce odletět v květnu. JCK Plus Havlíčkova 401 500...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz