Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kdo chce zadarmo do Ománu?
(příspěvků: 1)
autor:
Miloš
vloženo:
10.03.2005 19:32:23
Ahoj, letím koncem dubna 2005 do Ománu na pár dní. Pokud chce nějaká slečna (23-30) letět též (letenku a hotel zadarmo), nechť se ozve. Miloš, 30let.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK-Blue style
(příspěvků: 9)
autor:
Markéta
vloženo:
10.03.2005 12:05:22
Ted jsem si přečetla plno infor. o CK a i když mám dovolenou na Djerbu v květnu zaplacenou,vůbec se mi s nima nikam nechce.Proboha,co se to děje,to není v našem státě někdo schopnej zasáhnout?Vždyt si za to platíme takový hříšný prachy a pak tohle?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt-Hurghada
(příspěvků: 4)
autor:
Simona
vloženo:
10.03.2005 10:28:59
Chceme absolvovat dovolenou v Hurghadě, hotel Sindbad Mashrabiya (od CK Blue Style). Nemáte někdo informace jak o hotelu tak i o CK? Nebyly s ní nějaké velké problémy (jiné ubytování, velké zpoždění)?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Poradí nám někdo?
autor:
Eva
vloženo:
08.03.2005 21:20:42
Dobrý den, letos se chystáme na dovolenou do Egypta a nevíme, jakou zvolit cestovní kancelář? Porádí nám někdo, kdo má zkušenosti? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tropicana grand azur
autor:
tyditek
vloženo:
08.03.2005 19:39:27
tento hotel vam muzu vrele doporucit, jeho jedinou nevyhodou je vstup do more po molu ktery je fakt nekonecne dlouhy a pak jeste kus ke koralum pesky. To je jedina chybicka na krase. Jinak naprosto dokonaly hotel kompletni sluzby, cistota, ochota personalu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt - Hurghada
(příspěvků: 5)
autor:
gabriela štefanová
vloženo:
06.03.2005 15:47:40
Dobrý den! Letos v létě jedeme do Egyptu, do hotelu Ambasador. Jestli má někdo zkušenosti s tímto hotelem, prosím napište. Děkuji Štefanová
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny Days
(příspěvků: 22)
autor:
 anonym
vloženo:
05.03.2005 22:12:30
Přečetla jsem si zde nepříliš lichotivé hodnocení CK Sunny Days a musím oponovat. Minulý rok jsme s touto CK byli na Djerbe, 3 rodiny s malými dětmi a nebyl žádný problém. CK se o nás úžasně starala a moc jim děkujeme za nádhernou dovolenou.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jak se chovat v Jeruzaléme
autor:
Václav Milota
vloženo:
04.03.2005 23:38:15
Byl jsem v Izraeli tyden, z toho pulku pobytu soukrome v Jeruzaleme. Byl to celkove nadherny zazitek, ale chci upozornit na nektere negativni skutecnosti. Z duvodu stale napjate bezpecnostni situace je v zemi malo turistu (spice poutnici), a tak se nekteri...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Arabia beach Hurgada
(příspěvků: 16)
autor:
Masařík
vloženo:
04.03.2005 11:23:31
Letos jsme byli v únoru 14 dní v tomto hotelu. Hrůza a děs. Je to čtyřhvězdičkový hotel ale odpovídá tak max. pro 2 hvězdičky. 1. Hotel je již značně " jetý " všude zašlá špína jak ve společných prostorách tak na pokojích. 2. Koupelna - zašlá špína,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mauricius- hotel mon plasir
autor:
svetlana
vloženo:
02.03.2005 11:05:35
Ahoj cestovatele. V kvetnu jedu na Mauricius, hotel Villa mon plasir a hledam veskere informace ( potapeni, pronajem auta atd) Zdravi Svetlana
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz