Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Jak se chovat v Jeruzaléme
(příspěvků: 1)
autor:
Václav Milota
vloženo:
04.03.2005 23:38:15
Byl jsem v Izraeli tyden, z toho pulku pobytu soukrome v Jeruzaleme. Byl to celkove nadherny zazitek, ale chci upozornit na nektere negativni skutecnosti. Z duvodu stale napjate bezpecnostni situace je v zemi malo turistu (spice poutnici), a tak se nekteri...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Arabia beach Hurgada
(příspěvků: 16)
autor:
Masařík
vloženo:
04.03.2005 11:23:31
Letos jsme byli v únoru 14 dní v tomto hotelu. Hrůza a děs. Je to čtyřhvězdičkový hotel ale odpovídá tak max. pro 2 hvězdičky. 1. Hotel je již značně " jetý " všude zašlá špína jak ve společných prostorách tak na pokojích. 2. Koupelna - zašlá špína,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mauricius- hotel mon plasir
(příspěvků: 1)
autor:
svetlana
vloženo:
02.03.2005 11:05:35
Ahoj cestovatele. V kvetnu jedu na Mauricius, hotel Villa mon plasir a hledam veskere informace ( potapeni, pronajem auta atd) Zdravi Svetlana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style - Vila Korali
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
28.02.2005 11:16:40
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Moje zkušenosti s cestovkami...
(příspěvků: 2)
autor:
Jirka
vloženo:
27.02.2005 19:29:08
Jezdíme s rodinou na dovolenou především po česku a musím podtknout, že služby přes cestovku jsou výhodněnjší, než jet jen tak na blint. Je ovšem důležité podotknout, že je to jen hledisko obchodní, často v cestovkách pracovníci o daném místě nic neví. Doporučuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
!!!!!!!!!!!!pobyty v zahranici + prezentace!!!!!!!!!!!
(příspěvků: 5)
autor:
dannie
vloženo:
26.02.2005 17:40:47
Dobry den, hledam lidi, kteri prosli prezentaci firmy Redsong s.r.o. (nebo podobne) - spada pod celosvetovou RCI, ktera zprostredkovava pobyty v zahranici. Prosim lidi s jakoukoliv zkusenosti s touto firmou, aby me kontaktovali na mem emailu: Dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
!!!!!!!!!!!!pobyty v zahranici + prezentace!!!!!!!!!!!
autor:
dannie
vloženo:
26.02.2005 17:40:14
Dobry den, hledam lidi, kteri prosli prezentaci firmy Redsong s.r.o. (nebo podobne) - spada pod celosvetovou RCI, ktera zprostredkovava pobyty v zahranici. Prosim lidi s jakoukoliv zkusenosti s touto firmou, aby me kontaktovali na mem emailu: Danny1982@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Objednal jsem si zájezd a nic!
autor:
Jaroslav
vloženo:
24.02.2005 11:19:12
Objedal jsem si před týdnem zájem. Automaticky se mi vrátila odpověď s potvrzením... Jinak nic - to je norámální. Objednal jsem si 2x týden v Itálii
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovní kancelář Horizont - travel
(příspěvků: 46)
autor:
Libuš
vloženo:
24.02.2005 09:02:54
Máte někdo zkušenosti s cestovní kanceláří Horizont-travel ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Monatour
(příspěvků: 14)
autor:
Marcela
vloženo:
23.02.2005 14:13:55
Máte prosím někdo zkušenost s cestovní kanceláří Monatour? Přemýšlím s nimi jet do Řecka, ale ještě jsem o této kanceláři nikde nic neslyšela ani nečetla. Prosím o Vaše zkušenosti.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz