Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Cestovní kancelář Horizont - travel
(příspěvků: 46)
autor:
Libuš
vloženo:
24.02.2005 09:02:54
Máte někdo zkušenosti s cestovní kanceláří Horizont-travel ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Monatour
(příspěvků: 14)
autor:
Marcela
vloženo:
23.02.2005 14:13:55
Máte prosím někdo zkušenost s cestovní kanceláří Monatour? Přemýšlím s nimi jet do Řecka, ale ještě jsem o této kanceláři nikde nic neslyšela ani nečetla. Prosím o Vaše zkušenosti.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Alexander beach - Agios Georgios ( jižní ) - Korfu
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
21.02.2005 13:53:07
Chtěla bych se touto cestou informovat,zda nemáte někdo zkušenosti s tímto hotelem.Předem děkuji za info.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nepřesné názvy u fotografií.
autor:
Bohunka
vloženo:
20.02.2005 21:05:59
Vážení, vím, že tvůrci stránek nemůžou procestovat celý svět, aby jste přesně věděli co je na fotografii, ale musela jsem Vám to napsat. Zavítala jsem do fotogalerie Egypta a zobrazená fotografie s názvem "palác Hatschepsut u pyramid" je nejen nepřesný,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vlak Damašek-Ammán
(příspěvků: 3)
autor:
Tomáš
vloženo:
20.02.2005 13:13:37
Nevíte náhodou někdo, zda jezdí vlaky v trase Damašek - Ammán. Kdysi jezdil prý 1x za týden. Děkuji:-))
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Delfin Poreč
(příspěvků: 5)
autor:
Petra
vloženo:
19.02.2005 22:41:40
Ahoj,nebyl jste někdo v Chorvatsku v hotelu Delfín ve městě Poreč?jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto hotelem? Přítel má bezlepkovou dietu a tak by mě hlavně zajímalo jaký je výběr jídla na švédských stolech? Děkuji za Vaše názory.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Doporučíte něco?
(příspěvků: 6)
autor:
semj
vloženo:
19.02.2005 13:21:02
Nevíte někdo o solidní cestovní kanceláři ,která se spezializuje na Mexiko.Díly
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
info o Arubě
autor:
 anonym
vloženo:
17.02.2005 12:09:07
Neví někdo, jak se dá upíchnout v Arubě nebo na Curacau?Tím, že jsou pod Holandskem, tak by neměl být problém dostat se tam.Ale ráda bych tam zůstala nějakou dobu a zkusila najít práci atd. Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
vyhledávač
(příspěvků: 3)
autor:
setan
vloženo:
15.02.2005 20:45:44
zkusil jsem si vyhledat několik jednoduchých zájezdů, ale váš browser odpovídá,že se něco nesplňuje.Nemůžete vyvinout něco lepšího hlavně jedniduššího-viz d Google Lycos.Většína lidí plánuje dovolenou na určité měsíce i dny.Vaše nástupní termíny v...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
KYPR HOTELY
(příspěvků: 5)
autor:
VERA
vloženo:
13.02.2005 15:10:16
Dobrý den ráda bych jela v létě na Kypr, ale nevím do jakého hotelu. Ráda bych jela od CK VTT. Rozmýšlím se mezi těmito hotely Nissi Beach, Dome Beach a Olympic Lagoon resort. Opravdu nevím jaký si vybrat. Má někdo nějaké zkušenosti s těmito hotely a...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz