Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
BlueStyle a VTT
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
28.01.2005 14:23:42
Taky hledám informace co a jak. Hodně let už střídáme VTT a Blue Style. Objednávám většinou First moment a kvalitnější ubytování. Někdy to bylo vynikající, někdy horší. Například s VTT na Krétě jsme měli čínskou restauraci, která nám chtěla vyjít vstříc...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Parkam
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
28.01.2005 09:06:05
Máte nějaké zkušenosti s touto CK, prosím kdyžtak piště na mail: maja10@seznam.cz.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko,Alanya
(příspěvků: 7)
autor:
 anonym
vloženo:
28.01.2005 07:14:49
Prosím o Vaše zážitky a zkušenosti s hotelem Club Hit a hotelem Starlice v Alanyi. Zaujala nás nabídka CK Azur Reizen do těchto hotelů. Budeme cestovat se 7-mi letým dítětem. Jak dlouho trvá transfer z letiště do Alanye? Děkuji za Vaši odpověď. Pavla
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nepojištěné cestovky?
autor:
 anonym
vloženo:
27.01.2005 12:06:48
Dobrý den. Možná se v tom neorientuju, ale měl jsem za to, že všechny cestovní kanceláře musejí být pojištěny proti úpadku. Ty co nikdo nepojistil se většinou změnily v cestovní agentury. Jak teda může existovat nějaká nepojištěná cestovka? Díky za odpověď.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bulharsko
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
25.01.2005 13:32:59
Chtěla jsem se zeptat jestli někdo nebyl v hotelu Parkam Holydayś Club s CK Parkam. Prosím osdělení případných informací na email maja10@seznam.cz. Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta, hotel Sirios Village
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
25.01.2005 07:12:53
Hledám informace o cestovní kanceláři Blue Style, jak je tato CK spolehlivá či nikoliv a hotelu Sirios Village zda nemáte někdo zkušenosti, zda je tento hotel vhodný pro děti a je tam pro ně nějaká zábava. Děkuji. Eliška
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta
autor:
 anonym
vloženo:
24.01.2005 09:41:18
Má někdo osobní zkušenosti s hotelem Sirios Village u Chanie, ve vesničce Kato Daratso. Uvažujeme jet do tohoto hotelu s CK Blue Style se 7-mi letou dcerou. Kdo máte jakékoliv zkušenosti s Krétou či touto CK, napiště. Děkuji. Pavla
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta, Korfu, Turecko
autor:
 anonym
vloženo:
24.01.2005 07:15:53
Prosím o Vaše názory a doporučení. Jsme rodina se 7-mi letou dcerou a rádi bychom uskutečnili dovolenou na Krétě, Korfu či v Turecku. Má někdo zkušenosti jak s vhodnou CK tak s konkrétním hotelem vhodným pro děti? Děkuji. Pavla
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Chcete mít krásnou dovolenou? Stačí jen se trochu zamyslet nad sebou ...
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
21.01.2005 08:52:22
Je zajímavé, jak umíte jen nadávat na cestovní kanceláře - mimochodem za zpoždění letadel se společností Travel servis nemůže nikdy cestovka. Nepracuji v žádné cestovní kanceláři , aby nedošlo k nedorozumění. U nás v Čechách je bohužel většina lidí,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dotaz ohledně visa do Egypta
autor:
 anonym
vloženo:
20.01.2005 18:15:25
Prosím někoho urgentně o radu, zda stačí si stáhnout a vytiskount formulář o visech z těchto stránek a pak jen vytištění a vyplněný formulář z domova odevzdat egypské ambasádě. Děkuji za odpověď
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz