Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Blue Style - Turecko
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
13.01.2005 22:04:54
Chtěla bych jet s touto cestovní kanceláří do Turecka. Má někdo nějaké zkušenosti? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cesta do RUSKA
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
13.01.2005 14:48:35
Hledám spolucestujícího do Ruska (trek-Ural a podobně).
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zkušenosti s CK Blue Style v Řecku
(příspěvků: 14)
autor:
 anonym
vloženo:
09.01.2005 19:57:29
Rádi bychom v létě do Řecka na Zakynthos. Zaujala nás nabídka CK Blue Style. Má někdo nějaké zkušenosti s touto cestovkou v této destinaci? Radek
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
GBS
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
06.01.2005 13:50:16
Nedoporučuji se zůčastňovat akce. Jde o vytahování peněz a výhra je asi vždy dovolená, která samozřejmě není nakonec zadarmo.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK BLUE STYLE
(příspěvků: 13)
autor:
 anonym
vloženo:
03.01.2005 18:40:29
...dobrý den, ráda bych v létě vycestovala s CK Blue Style, líbí se mi jejich nabídky v katalogu 2005. Ještě jsem s touto cestovkou nikam nejela, ráda bych si přečetla vaše zážitky a zkušenosti s touto CK. Upozornuji, že chci jet na Krétu - slyšela jsem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
vlakem na Sicílii
autor:
 anonym
vloženo:
30.12.2004 10:49:33
Rád bych zjistil od někoho,kdo podstoupil cestu vlakem na Sicílli,nějaké zajimavé tipy,postřehy a i triky na cestu. Chystám se tam v květnu 2005 a na českém netu jsem toho moc nezjistil,ale v těch střípkách jsem objevil stránky italské žel.společnosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Barbati Bella Vista s Ancorou
autor:
 anonym
vloženo:
27.12.2004 21:19:30
Máte zkušenosti s ck ancora a ubytováním bella Vista?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SKOTSKO - Práce na farmách
autor:
 anonym
vloženo:
27.12.2004 14:02:13
http://skotsko04.wz.cz Práce na farmách ve skotsku!! Jedinečný soubor informací ,které budete potřebovat při vaší ceste do skotska
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ROYAL AZUR****
(příspěvků: 7)
autor:
 anonym
vloženo:
15.12.2004 13:55:04
Zdravím všechny cestovatele po Egyptě, budu vděčná za Vaše zkušenosti s hotelem ROYAL AZUR, případně jeho srovnáním s ARABIA BEACH nebo jinými z nabídky ck Fischer. Předem díky. Bublina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Golden 5*****
autor:
 anonym
vloženo:
15.12.2004 09:59:50
Prosím o informace od někoho, kdo tento hotel navštívil v poslední době. Jak je to s ubytováním, pláží a stravou? Odpovídá to 5*? Chtěli bychom tam strávit dovolenou, ale nemáme moc aktuálních informací. Děkuji Denisa
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz