Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Barbati Bella Vista s Ancorou
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
27.12.2004 21:19:30
Máte zkušenosti s ck ancora a ubytováním bella Vista?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SKOTSKO - Práce na farmách
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
27.12.2004 14:02:13
http://skotsko04.wz.cz Práce na farmách ve skotsku!! Jedinečný soubor informací ,které budete potřebovat při vaší ceste do skotska
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ROYAL AZUR****
(příspěvků: 7)
autor:
 anonym
vloženo:
15.12.2004 13:55:04
Zdravím všechny cestovatele po Egyptě, budu vděčná za Vaše zkušenosti s hotelem ROYAL AZUR, případně jeho srovnáním s ARABIA BEACH nebo jinými z nabídky ck Fischer. Předem díky. Bublina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Golden 5*****
autor:
 anonym
vloženo:
15.12.2004 09:59:50
Prosím o informace od někoho, kdo tento hotel navštívil v poslední době. Jak je to s ubytováním, pláží a stravou? Odpovídá to 5*? Chtěli bychom tam strávit dovolenou, ale nemáme moc aktuálních informací. Děkuji Denisa
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
TÝM SOPKA CENZURUJE PŘÍSPĚVKY?....
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
14.12.2004 19:32:39
Pěkný podvečer vám přeji. O víkendu jsem pod titulem CK FISCHER uveřejnila své subjektivní hodnocení této CK s následnou žádostí směrovanou Vašim čtenářům. Tentokráte se obracím na vás, z jakého důvodu byl tento příspěvek z Vašich stránek odstraněn....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK FISCHER
(příspěvků: 32)
autor:
 anonym
vloženo:
12.12.2004 21:50:32
Sebrala jsem odvahu vypravit se s cestovkou mimo evropský kontinent a asi jsem měla štěstí, s CK FISCHER jsem navštívila Gran Canarii a Kypr. V obou případech splnili do puntíku vše co slíbili a služby delegátů byly vstřícné, dalo by se říci že nadstandartní,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pocasie na Mauritiu
(příspěvků: 19)
autor:
 anonym
vloženo:
12.12.2004 13:23:57
Moze mi prosim niekto kto uz bol na Mauritiu v obdobi jul-august napisat, ake tam prevlada pocasie v tomto obdobi. Teda denne a nocne teploty, teplota mora, stav oblacnosti a pod. Dik
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
GLOBAL BUSINESS SERVICES
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
29.11.2004 16:35:06
Prosím poraďte, má někdo zkušenosti s cestovní agenturou GLOBAL BUSINESS SERVICES s.r.o..
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rudolf Reisen
(příspěvků: 11)
autor:
 anonym
vloženo:
29.11.2004 13:48:51
Byla jsem v Thajsku s cestovkou Rudolf Reisen, všem ji vřele doporučuji!Vše bylo naprosto skvěle zorganizované.Byli jsme v Thajsku 16 dní, zájezd nám sestavili podle našeho přání. Protože tato cestovka zprostředkovává zájezdy německé cestovky měla jsem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
sháním informace o hotelu Alianthos Garden
autor:
 anonym
vloženo:
26.11.2004 08:55:48
Chceme jet na Krétu do hotelu Alianthos Garden.Napište prosím,jak jste byli spokojeni.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz