Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Dovolená cestovka My Planet
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
28.08.2012 12:13:08
Strávili jsme pěknou dovolenou s cestovkou My Planet na Zakynthosu v hotelu Paradise Beach. personál byl příjemný a strava taktéž. je to pěkný ostrov, krásné pláže. všem jen doporučuji. A.Jirák
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jak zvolit CK ?
autor:
Aleš J
vloženo:
22.08.2012 18:06:18
Chtěli bychom vycestovat příští rok do Číny. Když vidíme, jak cestovky padají hledáme proto opravdu cestovku, na kterou se budeme moci spolehnout, která je ověřená a spolehlivá v naší zemi minimálně 10let. Prosím dejte nám někdo tip o cestovní kanceláři...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Neseriózní CA Travel Esprit
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
17.08.2012 12:43:37
Dobrý den, chtěla bych informovat o podvodných praktikách Ca Travel Esprit. Jsem jedna z poškozených, kteří naletěli CA Travel Esprit. Zaplatila jsem za ubytování v Itálii 26 980,- kč. 8.6.2012 po několi urgencích o potvrzení ubytování jsem obdržela...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Paradise Beach hotel
(příspěvků: 2)
autor:
Lenka Skuhravá
vloženo:
16.08.2012 17:50:49
Dobrý den, byl jste prosím někdo v hotelu Paradise Beach na Zakynthosu? jedeme cca za 14 dní, nějaké recenze jsem už četla, myslím, že to bude fajn, ale kdybyste měl někdo nějaké postřehy, byla bych ráda:-) jedeme s malou cestovkou My Planet, byli jsme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka my Planet, hotel Apollon, Kos
autor:
Saša Stehlík
vloženo:
16.08.2012 17:19:37
Chtěl bych touto cestou poděkovat cestovní kanceláři My Planet za krásnou dovolenou na kosu, v hotelu Apollon. byli jsme v červenci, počasí jsme měli krásné, z hotelu jsme byli nadšení - pokoje velké, čísté, pravidelně každý den uklízené, jídlo bezvadné,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nesolidní Travel Esprit
autor:

vloženo:
10.08.2012 09:46:37
Důrazné varování všem, kdo by snad chtěli vycestovat s ca Travel Esprit. V březnu jsem zaplatila 26010Kč, přišla jsem o zájezd a peníze stále nemám. Minulý týden mi volali, ať o nich nepíši špatné recenze, peníze prý poukáží nejpozději v pá 3.8.2012....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Travel Esprit
autor:

vloženo:
09.08.2012 13:02:29
Varuji všechny potencionální zájemce o dovolenou přes Travel Esprit! Je to nesolidní agentura.Zaplatíte zájezd,ale Vaši platbu neodešlou cestovní kanceláři a vy přijdete o dovolenou i své peníze.Peníze za zájezd,který jsem zaplatila už v dubnu vymáhám...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nesolidní Travel Esprit
autor:

vloženo:
31.07.2012 15:48:39
Varuji všechny, kteří by měli chuť jet na dovolenou s ca Travel esprit. Je to velice nesolidní agentura, přišla jsem kvůli nim o krásnou dovolenou a přestože mou zálohu 26.010Kč na zájezd č.1253084 obrželi již koncem března, pořádající CK nic neposlali...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Travel esprit s.r.o. - varování
(příspěvků: 5)
autor:

vloženo:
22.07.2012 16:11:07
Chtěla bych upozornit na tohto neseriózního prodejce. Pokud pořádající CK zájezd zruší, CA travel esprit, na jejíž účtu v tomto případě platba zůstává, nevrací klientům platbu zpět nebo až s několika měsíčním zpožděním. V mém případě se marně dožaduji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Spolucestující hledám do Egypta
autor:

vloženo:
13.07.2012 09:47:00
Ještě dodatek mohu letět okamžitě,bude zde jen a jen pršet,kdo má zájem,polopenzi vylučuji,když dovolená,tak nešetřit.Napište pevný telefon,zavolám Hanka
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz