Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
MALEDIVY - CLUB FARU
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
23.12.2012 20:47:39
Neletíte někdo 16.3.2013 s ck ITS BILLA TRAVEL. Bylo by fajn, kdybychom tam nebyli sami češi. Letíme na 8 dní.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt,Safaga,hotel Imperiál Shams Abu Soma reakce klientů na tento hotel a pobyt
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
29.10.2012 12:42:37
Dobrý den,ráda bych věděla,jaké reakce jsou na hotel Imperiál,Safaga,Egypt.Jak byli klienti spokojeni s dovolenou v tomto hotelu.Děkuji Čumplíková Jiřina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
výhra?
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
26.10.2012 11:41:27
Jak si to tady pročítám, tak mám jasno! Nikam si pro výhru nejedu. Je sice rok 2012, ale praktiky této CK se pravděpodobně nezměnily:(...Volala paní, že si máme přijet s manželem vyzvednout výhru...(za vyplnění ankety), do Ostravy či Olomouce...prý si...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Captains Commodore a My Planet - Zakynthos
autor:
L Markova
vloženo:
22.10.2012 17:29:40
Ráda bych se podělila o zkušenosti s touto CK a se svou dovolenou s nimi. Musím říct, že dovolená byla velice povedená, to, co bylo My Planet inzerováno v katalogu a na jejich stránkách, tak bylo také splněno a dostali jsme přesně to, co jsme si zaplatili....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ušetřete na cenách ubytování - najdi-hotely.cz
autor:

vloženo:
28.08.2012 22:51:03
Ahoj, rád bych poradil, jak ušetřit na cenách ubytování. S manželkou jsme před několika měsíci na Facebooku narazili na reklamu webu najdi-hotely.cz, který nyní hodně využíváme, když někam cestujeme, protože si tu můžeme porovnat všechny hotelové bookovací...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená cestovka My Planet
autor:

vloženo:
28.08.2012 12:13:08
Strávili jsme pěknou dovolenou s cestovkou My Planet na Zakynthosu v hotelu Paradise Beach. personál byl příjemný a strava taktéž. je to pěkný ostrov, krásné pláže. všem jen doporučuji. A.Jirák
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jak zvolit CK ?
autor:
Aleš J
vloženo:
22.08.2012 18:06:18
Chtěli bychom vycestovat příští rok do Číny. Když vidíme, jak cestovky padají hledáme proto opravdu cestovku, na kterou se budeme moci spolehnout, která je ověřená a spolehlivá v naší zemi minimálně 10let. Prosím dejte nám někdo tip o cestovní kanceláři...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Neseriózní CA Travel Esprit
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
17.08.2012 12:43:37
Dobrý den, chtěla bych informovat o podvodných praktikách Ca Travel Esprit. Jsem jedna z poškozených, kteří naletěli CA Travel Esprit. Zaplatila jsem za ubytování v Itálii 26 980,- kč. 8.6.2012 po několi urgencích o potvrzení ubytování jsem obdržela...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Paradise Beach hotel
autor:
Lenka Skuhravá
vloženo:
16.08.2012 17:50:49
Dobrý den, byl jste prosím někdo v hotelu Paradise Beach na Zakynthosu? jedeme cca za 14 dní, nějaké recenze jsem už četla, myslím, že to bude fajn, ale kdybyste měl někdo nějaké postřehy, byla bych ráda:-) jedeme s malou cestovkou My Planet, byli jsme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka my Planet, hotel Apollon, Kos
autor:
Saša Stehlík
vloženo:
16.08.2012 17:19:37
Chtěl bych touto cestou poděkovat cestovní kanceláři My Planet za krásnou dovolenou na kosu, v hotelu Apollon. byli jsme v červenci, počasí jsme měli krásné, z hotelu jsme byli nadšení - pokoje velké, čísté, pravidelně každý den uklízené, jídlo bezvadné,...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz