Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
JEDEME DO PERU - POMOC !!!
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
24.10.2004 11:36:02
Prosim pani (nebo slecnu), ktera je ochotna mi poradit ohledne Peru, at pise na muj mail: jana.ondrasikova@atlas.cz dekuji za rychlost a ochotu!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jedeme do Peru - POMOC !
(příspěvků: 7)
autor:
 anonym
vloženo:
20.10.2004 18:11:14
hledam sympatickou osobu, ktera byla v Peru a byla by ochotna se se mnou podelit o sve cenne rady a zazitky a odpovedet na me pripadne dotazy! Diky!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Astala Vista
autor:
 anonym
vloženo:
20.10.2004 00:01:10
Marně pátrám po způsobu odhlášení Vašich www stránek. Prosím o info.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
soutez do RIA
(příspěvků: 6)
autor:
Jitka Kauerová
vloženo:
19.10.2004 17:20:45
Dobry den, dnes mi prislo vyhodnoceni souteze, a jsem mezi 10 nahradniky. Ale pise se v emailu, ze je to soutez o 3 noci,pro 1 osobu. Ja myslela ze se hralo pro 2 osoby? Tak budu rada, jeslti mi to nekdo vysvetli.Dekuji S pozdravem Jitka Kauerova
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
 anonym
vloženo:
19.10.2004 13:13:08
Byla jsem v Sharm el Sheiku v hotelu Solymar Sharming in též od CK Eximtours v listopadu roku 2003. Nemůžu říci, že by jsme byli úplně nespokojeni co se týče ubytování, ale přetahování o ručníky a žárovky nás stálo dost síly. Pláž uváděná v katalogu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Soutěž o zájezd do Ria
(příspěvků: 4)
autor:
Šárka Kratochvílová
vloženo:
18.10.2004 15:54:34
Chtěla bych se zeptat, jestli se všichni účastníci této soutěže dozvědí, jak dopadli.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
USA
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
14.10.2004 18:00:27
Vi nekdo jak vyridit snoubenecke viza do USA?predem dekuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hledám spolucestujícího
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
13.10.2004 16:43:51
Ahoj, rád bych začátkem listopadu vyrazil do Izraele, nejlépe přes Turecko a Sýrii, tam vydělal trochu peněz a pak bych ještě rád navšívil Egypt. Touto cestou hledám spolucestujícího na tuto výpravu. Jestli máš zájem, tak se ozvi buď na:romca.sykora@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Česko, Šumava,Hojsova Stráž, areál Brčálník
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
12.10.2004 07:13:35
Prosím o zkušenosti a postřehy z Vaší dovolené na Šumavě, v Hojsově Stráži v rekreačním areálu Brčálník. Plánujeme s rodinou strávit v tomto areálu jarní prázdniny. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Technické památky na Ostravsku
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
09.10.2004 20:19:28
Ostraváci si stále stěžují na nezaměstnanost a při tom se chovají jak barbaři. Mají tam vyhaslý pece, které již nikdy tavit železo nebudou. Nic rozumného v nich nelze vyrábět. To je asi každému jasné. Ale dozvěděl jsem se že to jsou průmyslové památky,...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz