Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
hledám spolucestujícího
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
13.10.2004 16:43:51
Ahoj, rád bych začátkem listopadu vyrazil do Izraele, nejlépe přes Turecko a Sýrii, tam vydělal trochu peněz a pak bych ještě rád navšívil Egypt. Touto cestou hledám spolucestujícího na tuto výpravu. Jestli máš zájem, tak se ozvi buď na:romca.sykora@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Česko, Šumava,Hojsova Stráž, areál Brčálník
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
12.10.2004 07:13:35
Prosím o zkušenosti a postřehy z Vaší dovolené na Šumavě, v Hojsově Stráži v rekreačním areálu Brčálník. Plánujeme s rodinou strávit v tomto areálu jarní prázdniny. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Technické památky na Ostravsku
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
09.10.2004 20:19:28
Ostraváci si stále stěžují na nezaměstnanost a při tom se chovají jak barbaři. Mají tam vyhaslý pece, které již nikdy tavit železo nebudou. Nic rozumného v nich nelze vyrábět. To je asi každému jasné. Ale dozvěděl jsem se že to jsou průmyslové památky,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Geisum Village - ano ci ne?
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
08.10.2004 15:51:57
Dobry den, nemate nekdo zkusenosti s timto hotelem v Egypte? Je to jenom 2* hotel a tak se bojim aby se tam dalo bydlet. Diky za kazdou radu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Atentat v Egypte
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
08.10.2004 15:21:02
cetla jsem o atentatu, ktery byl vcera v Egypte - Taba. V Egypte jsem nikdy nebyla a mam letet na poznavaci zajezd pristi mesic a mam trochu obavy. Nevite nekdo jak je to tam s bezpecnosti? Vim ze bezpecnost nemuze nikdo zarucit ale ted nevim jestli...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nejkrásnější místa světa na DVD - většinou vyhozené peníze
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
08.10.2004 11:52:50
Vážení, uvítal jsem, že se konečně někdo odhodlal udělat turistického průvodce na DVD, ale..... Většinou se jedná o katastrofální úroveň, např. Sardinie. Zájemce uvidí jen nepatrný zlomek přírodních scenérií, místo toho je nucen se dívat na nic neříkající...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
RUSKO LETENKA ZADARA,MAROKO,THAJSKO?BALI?
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
07.10.2004 05:02:36
hladam spolucestujuceho-u na cestu do ruska na 2 tyzdne,moskva petrohrad, letenka zadara staci ak cvaknes par hostelov. dalej ma niekto zaujem o maroko pri thajsko alebo bali januar februar 2005??????? grgo12@yahoo.com
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
moc důležité!!!!!!!
autor:
 anonym
vloženo:
06.10.2004 15:29:49
Dobrý den prosim vás o radu, já bych chtěla s kamarádkou jet do Německa za účelem jazykového pobytu a nevím, kde bych mohla sehnat informace o cenách, pobytu, atd... nemůžete nám prosím někdo poradit? Jsme 2 studentky Obchodní akademie a je to pro...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Švýcarské železnice, zájezd CK INEX Plzeň
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
22.09.2004 19:55:19
Fantasticky zorganizovaný zájezd p. Čestmírem Kašparem. Tři dny nádherných zážitků, dékly i krásnému počasí, dobré organizaci, nekonfliktních účastníků, dobrého ubytování vč. stravy, nádherné přírody. Doporučuji všem a nejsem sám.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VÍZA
autor:
 anonym
vloženo:
15.09.2004 11:15:13
Moc prosim jestli nekdo vi, co potřebuje obcan Alzirska pro cestu do ČR (vizum-kde se da vyridit, odkaz na stranky). Predem moc dik
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz