Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Spatne Terminy letu v nabidce
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
12.08.2004 14:11:22
Muzete mi prosim vysvetlit proc se mi nabizi tucet ruznych letu aniz by jeden z nich splnoval podminky terminu (presne odletu/priletu) ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rychlost stranek
autor:
 anonym
vloženo:
10.08.2004 16:07:39
Prohlizim si Vase stranky z jihoafricke republiky a rychlost je vyborna. Well done ;-] Fantomas
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
výběrové podmínky
autor:
 anonym
vloženo:
05.08.2004 08:31:09
do výběrových podmínek by bylo vhodné přidat volbu nástupního letiště, protože když už si vyberu letecký zájezd, tak bych chtěl využít nejbližší letiště svého bydliště
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Varování na zájezd do Egypta
(příspěvků: 10)
autor:
 anonym
vloženo:
28.07.2004 23:42:45
Chtěla bych jen předat všem, kteří se chystají vycestovat do Sharm el Sheiku konkrétně do hotelu Solymar Sharming in od CK Eximtours, zkušenosti z nedávné dovolené. Vybrali jsme si ho na last minute, bylo v nabídce hodně termínů-už to nás mělo trochu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nefunkční registrace
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
21.07.2004 23:24:05
Protože se mi vaše zájezdy libili, tak jsem se rozhodla s vámi soutěžit, ale pořád jste chtěli nějaké registrace a vůbec mě to tam nechtělo pusti ( zadání špatného emailu, ... ). Možná je to moje chyba, ale když už tady jsem , tak bych ráda znala podmínky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pokud můžete, varujte před CK.BLUE STYLE
autor:
 anonym
vloženo:
10.07.2004 18:18:21
BYLI JSME OD TÉTO CK V TUNISU-DJERBA ZAPLATILI JME SI 11DNŮ A 9 DEN NÁS POSLALI DOMŮ A NEMAJÍ ANI SLUŠNOST OMLUVIT SVÉ CHOVÁNÍ A NENÍ TO JENOM NÁŠ PŘÍPAD DĚLAJÍ TO KAŽDÉMU TURNUSU. DĚKUJI BARTOŠKOVÁ JANA ŠTĚTÍ
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pokud můžete, varujte před SUNTIMES TOUR, s.r.o.
(příspěvků: 8)
autor:
 anonym
vloženo:
09.07.2004 11:26:38
Velice neblahé zkušenosti ze zájezdu do Turecka, kancelář nás úmyslně uvedla v omyl, zaplatili jsme si něco úplně jiného jak do ubytování tak halvně služeb, i v Turecku nás obelhávali, jen jsme přišli na jednu lež, už to maskovali lží další. Tuto zkušenost...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kde to najdu?
autor:
 anonym
vloženo:
28.06.2004 00:12:16
Ahoj, marně tápu, zda je možný někde sehnat rekreaci u Baltu. Ne v Polsku, ale v Německu a jaké jsou možnosti. Díky Lea
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Chyby a neúplnost v zeměpisných údajích
autor:
 anonym
vloženo:
24.05.2004 09:39:43
Dovoluji si Vás upozornit na dvě rozdílné výšky nejvyšší hory Mongolska v základních údajích a pod tím v informacích o přírodních podmínkách. Dále v informacích o Rusku je neúplný výčet zemí sousedících s Ruskem. Kromě toho z těch pěti zemí, které...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SLOVINSKO
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
21.05.2004 08:48:19
NĚJAK SE MI NEZDÁ VE STATISTICKÝCH ÚDAJÍCH TEN PRŮMĚRNÝ VĚK MUŽŮ A ŽEN - 39 A 37 JE FAKT MÁLO....
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz