Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Švýcarské železnice, zájezd CK INEX Plzeň
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
22.09.2004 19:55:19
Fantasticky zorganizovaný zájezd p. Čestmírem Kašparem. Tři dny nádherných zážitků, dékly i krásnému počasí, dobré organizaci, nekonfliktních účastníků, dobrého ubytování vč. stravy, nádherné přírody. Doporučuji všem a nejsem sám.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VÍZA
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
15.09.2004 11:15:13
Moc prosim jestli nekdo vi, co potřebuje obcan Alzirska pro cestu do ČR (vizum-kde se da vyridit, odkaz na stranky). Predem moc dik
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bezbariérové hotely
autor:
 anonym
vloženo:
10.09.2004 19:43:57
Lze nějak zjistit, které hotely v nabídce jsou bezbariérové? Zatím se mi nepodařilo tento údaj z databází "vytáhnout" Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Chyba v zeměpise
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
10.09.2004 07:37:13
V infu o Jihoafrické republice uvádíte, že největším městem je Pretoria (1,3 mil obyv.). To není pravda, Pretoria je až 3. největším městem - největší je Johannesburg(4 mil) a po něm Durban (3 mil). Pavel Šaroch
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Již nikdy s CK Blue Style
(příspěvků: 4)
autor:
 anonym
vloženo:
05.09.2004 20:17:49
Nevím proč dál prodávají zájezdy do hotelů v Tunisu, kde vůbec nemají rezervace, nebo snad na zrušených rezervacích (a pak náhradách) ještě vydělávají? Za našeho příletu v úterý 10.8.2004 byl v hotelu Skanes Garden k dispozici prý jen 1 pokoj a ostatní...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Spatne Terminy letu v nabidce
autor:
 anonym
vloženo:
12.08.2004 14:11:22
Muzete mi prosim vysvetlit proc se mi nabizi tucet ruznych letu aniz by jeden z nich splnoval podminky terminu (presne odletu/priletu) ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rychlost stranek
autor:
 anonym
vloženo:
10.08.2004 16:07:39
Prohlizim si Vase stranky z jihoafricke republiky a rychlost je vyborna. Well done ;-] Fantomas
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
výběrové podmínky
autor:
 anonym
vloženo:
05.08.2004 08:31:09
do výběrových podmínek by bylo vhodné přidat volbu nástupního letiště, protože když už si vyberu letecký zájezd, tak bych chtěl využít nejbližší letiště svého bydliště
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Varování na zájezd do Egypta
(příspěvků: 10)
autor:
 anonym
vloženo:
28.07.2004 23:42:45
Chtěla bych jen předat všem, kteří se chystají vycestovat do Sharm el Sheiku konkrétně do hotelu Solymar Sharming in od CK Eximtours, zkušenosti z nedávné dovolené. Vybrali jsme si ho na last minute, bylo v nabídce hodně termínů-už to nás mělo trochu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nefunkční registrace
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
21.07.2004 23:24:05
Protože se mi vaše zájezdy libili, tak jsem se rozhodla s vámi soutěžit, ale pořád jste chtěli nějaké registrace a vůbec mě to tam nechtělo pusti ( zadání špatného emailu, ... ). Možná je to moje chyba, ale když už tady jsem , tak bych ráda znala podmínky...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz