Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Bulharsko
(příspěvků: 2)
autor:
 anonym
vloženo:
18.05.2004 13:56:31
Nenašla jsem po doporučení na Vaše stránky žádný ceník jídel nebo potravin v této zemi.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Velmi dobra web stranka
autor:
 anonym
vloženo:
05.05.2004 15:25:28
Průměrný věk muže: 40 Průměrný věk ženy: 39 Prosim, opravte tento udaj v texte o Svajciarsku! Chapem, ze je to omyl.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jsem spokojený
autor:
 anonym
vloženo:
28.04.2004 13:59:56
Sopku znám poměrně krátkou dobu, ale zatím jsem spokojený. Mám jeden dotaz, zda se pořídit třeba palkát té slavné fotografie afghánské dívky. Nedávno jsem na ČT 2 sledoval dokument o hledání té dívky a musím říci, že mě to hodně zaujalo. Tu fotku znám...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vložení naší nabídky na Váš portál.
autor:
 anonym
vloženo:
27.04.2004 12:26:23
Jsme cestovní kancelář, která se specializuje na Bulharsko a Chorvatsko - autobusové zájezdy. Rádi bychom inzerovali naše produkty na Vašich stránkách, proto Vás žádáme o zaslání podmínek pro spolupráci s Vámi. Děkujeme Kolektiv AHOJ CK, s.r.o. kancelar@ahojck.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Čechy
autor:
 anonym
vloženo:
26.04.2004 10:51:52
Proč používáte pro označení ČR slovo Čechy?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
25.04.2004 20:24:59
Jsou ve vaší databázi i soukromí ubytovatelé ? Jaké jsou podmínky pro regitraci na vašich stránkách? ludvikov@ceskehory.cz
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz