Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Zrušené lety na SAMOS z Brna a Ostravy do konce sezony
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
21.06.2012 19:53:24
Bez dalšího upozornění byly zrušeny lety na Samos z Brna a Ostravy. N astránkách CK je pouze vyprodáno. Klienti na Samosu mají zkrácen pobyt o 1 den.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Chorvatsko bez cestovky
(příspěvků: 2)
autor:
Karel Wonka
vloženo:
18.06.2012 10:49:06
Zdravím, chci se podělit se zkušenostmi s cestou do Chorvatska, našli jsme si ubytování přes stránky Chorvatsko pobřeží - chorvatske.cz a musím říct, že vše bylo super, komunikace přímo s majitelem ubytování, našli jsme fajn lokalitu i pro děti (mají...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestovní agentura
(příspěvků: 5)
autor:

vloženo:
17.06.2012 19:16:22
Varuji před sjednáváním zájezdu přes C.A.Travelesprit!!!!Jedním slovem NESOLIDNÍ!!!Zaplatila jsem 16.4.2012 zájezd agentuře,ta však ho již neuhradila cestovní kanceláři, jak mě s cestovní kanceláře upozornili, a nebylo to opomenutí.Takových případů je...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CA SMILEX
autor:

vloženo:
14.06.2012 12:45:36
Já několikrát letěl přes CA SMILEX smilex.cz a byl jsem snima maximálně spokojen mohu jen a jen doproučit jsou zaměřeni na letenky, ale také jsou partneří velkých cestovních kanceláři tak si u nich můžete i zařidit dovelenou smilex-dovolena.cz. Také...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK ELECTRA TOURS
(příspěvků: 44)
autor:

vloženo:
11.06.2012 16:22:18
S touto CK jsme letěli na dovloneou letos ( 2012) na ostrov Rhodos. Konkrétně hotel Nirvana Beach. Co se týče hotelu nemůžeme nic vytknout. Zato s touto CK již nikdy více. Forma all inclusive znamená snídaně, obděd, večeře. Pivo - víno a nealko. Míchané...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
11.06.2012 16:19:00
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
bezpečnost v Egyptě nyní
autor:

vloženo:
08.06.2012 12:52:24
Ráda bych měla přesné informace o situaci v Hurghadě,jak jsou turisté spokojeni.Odlétáme 1.7.2o12 na 14.denní pobyt do hotelu Arabia azur.Informace se velmi liší od MZV a Asociace cestovních kanceláří.Vrátil se někdo nyní z Hurghady?Prosím napište děkuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytko
autor:

vloženo:
27.05.2012 16:30:09
Doporucuji Coala Travel - majitelka mluvi vyborne cesky a maji slusne ceny
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Best Reisen
autor:

vloženo:
23.05.2012 14:50:40
Dobrý den,cestujeme s Ck Besr Reisen a do informačních emailů nám dává přílohy,které nám nejdou otevřít.Jsou to Winmail.dat .Máte s tím prosím někdo zkušenost jak tuto přílohu otevřít?Nebo tam taky všichni voláte co v té příloze vůbec je? Díky moc za...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mexico... in natura
autor:

vloženo:
22.05.2012 10:43:56
Ahoj zkus poptávkové systémy, jak o nich nedávno byla reportáž v TV. Je jich docela dost, ten největší myslím že je tenhle: AAApoptavka.cz. Je jich ale víc, tak zkus i jiné. já tam poptával kubu a Indonésii respektive Bali a přišly mi docela zajímavé...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz