Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Zkušenost z cest.kanceláří Redgreentours
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
14.12.2011 21:27:10
V září 2011 jsme byli s manželkou v luxusním hotelu Concorde v Alanii Kde jsme byli s dovolenou spokojeni po všech směrech. Problém nastal těsně před odletem nazpět do Prahy, kdy nám delegátka C.K. Redgreentours sdělila, že nazpět do Prahy neletí...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Indalo Space
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
09.12.2011 15:09:36
Byli jsme s touto CK v září na ostrově Guadeloupe a musím říci, že velké zklamání. Hotel Creole Beach rozhodně není 4*, spíše 3* a pěkně vybydlené. Naslibovali hory doly, jak nám jejich delegát udělá výlety a nikdo se za námi ani nezastavil. Příště tedy...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Poznávací zájezd Skotsko,Irsko2011
autor:

vloženo:
19.11.2011 16:40:33
V červenci v roce 2011 jsme s manželem prostřednictvím CK Firotour projeli Skotsko a Irsko. Tento zájezd byl pro nás skutečným zážitkem,na který se nezapomíná.Jednak byla dobře připravena trasa zájezdu,v pohodě jsme si prohlédli Londýn,město York,Edinburg,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
Renáta Fuchmanová
vloženo:
28.10.2011 15:09:51
Nepopsatelná nespokojenost se službami cestovní agentury ANCORA spolu s jejich delegátkou -Mgr.Evou Lhotskou v době naší rekreaci od 19.8. - 28.8.2011 v Bibione - Nejprve chci upozornit na chybějící záchod v jednom z vašich autobusů. Ptala jsem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tropical Island
autor:
Erik Löffler
vloženo:
21.10.2011 15:41:59
Chtěl bych se zeptat, jestli jste do Tropical Island jeli někdo s cestovní agenturou Novasol? Slyšel jsem na ni dobré ohlasy, ale pro jistotu se zeptám přímo ve víru dění, podle mne je to lepší, protože v dnešní nestabilní době je kvalitních cestovních...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Nerton září 2011
autor:

vloženo:
14.10.2011 16:59:41
Chci upozornit, ze letos nastal v hotelu velký problém s ubytováním. My váhali mezi Nertonem a Lonicerou World, ale na rozdíl od našich 6 přátel si vybrali Loniceru World a nelitovali. Když jsme se setkali v delfináriu, vylíčili nám jak s nimi bylo nakládáno...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
STÍŽNOST NA CK AZUR REIZEN
autor:

vloženo:
07.10.2011 17:41:01
DATUM DOVOLENÉ 16.9.-27.9.2011 PO PŘÍLETU DO ANTALYE NÁM BYLO SDĚLENO,ŽE HOTEL NEW BONN ,KTERÝ JSME MĚLI OD ÚNORA 2011 JIŽ ZAPLACEN ,JE UZAVŘEN.TENTO HOTEL BYL NA PLÁŽI I S PLÁŽ.SERVISEM V CENĚ.DALI NÁS ALE DO RUSKÉ UBYTOVNY,KTERÁ NEBYLA ANI OZNAČENA...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
aTravel.cz pobyt Španělsko
(příspěvků: 4)
autor:
ALice KKKKK
vloženo:
29.09.2011 15:10:02
Musím se s Vámi podělit o zkušenosti s cestovní kanceláří aTravel.cz je to menší cestovní kancelář, ale její služby nám velice vyhovovali, vstřícný přístup, doporučili nám i skvělý hotel. Byli jsme v Lloret de Mar v Hotelu Frigola a velice nás hotel...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
My Planet - Kos Řecko
autor:

vloženo:
15.09.2011 12:23:14
Moje první a doufám poslední zkušenost s cestovkou je následující: Objednán a zaplacen přes INvii 4 * Appolon na Kosu s all inclusive, na základě popisů a recenzí tohoto konkrétního hotelu. Na letišti jsme obdrželi vauchery na Appolon Anex (nic takového...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Stížnost na cestovní kancelář Wisnar
autor:

vloženo:
07.09.2011 15:34:40
Bohužel se musím podělit o negativní zkušenost s cestovní kanceláří Wisnar. Jela jsem s nimi letos na poznávací zájezd Severské metropole. Již v nabídce se objevilo několik nepřesných informacích (což jsem bohužel zjistila až během zájezdu) a nesprávné...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz