Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Stížnost na cestovní kancelář Wisnar
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
07.09.2011 15:34:40
Bohužel se musím podělit o negativní zkušenost s cestovní kanceláří Wisnar. Jela jsem s nimi letos na poznávací zájezd Severské metropole. Již v nabídce se objevilo několik nepřesných informacích (což jsem bohužel zjistila až během zájezdu) a nesprávné...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Transsibiřská magistrála
autor:

vloženo:
31.08.2011 18:48:00
transsibirskamagistrala.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mediterraneo Park - Španělsko
autor:

vloženo:
14.08.2011 18:29:02
Celkový pobyt bych hodnotil tak na - průměr....první rána byla,pohled na pláž...všude se píše - písčitá pláž přímo u hotelu...Copak to ona u hotelu je,ale nikde není psáno jaká písčitá ...velmi hrubý písek...až kamínky...po celé délce pobřeží....po klasickém...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck Blue Style
(příspěvků: 5)
autor:

vloženo:
03.08.2011 15:02:41
Dobrý den, s ck Blue Style cestujeme s rodinou již léta, nikdy jsme nezaznamenali vážné problémy, letos s nimi opět poletíme, stali se totiž pro nás velkou jistotou odletu a příletu což v dnešní době není tak běžné. Chtěla bych ,ale říci, že každá ck...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
31.07.2011 14:10:37
Ahoj Evi,rádi bychom se v příštím roce(únor nebo březen)vydali na Mauricius.Byla by nás skupinka okolo 10 osob.Mohl bych se prosím z Tebou konkretněji domluvit na nějakém ubytování?Můj e-mail je rumin@centrum.cz. Díky Roman.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestovní kancelář Alena Čenochová Velké Losiny
(příspěvků: 9)
autor:

vloženo:
25.07.2011 09:01:33
Dobrý den, chtěl bych touto cestou varovat všechny, kteří chtějí využít této CK. V nabídce je: "Pro dopravu cestujících používáme zájezdový autobus Renault, který je vybaven klimatizací, WC, minibarem, kávovarem, audio-video DVD u autobusové dopravní...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
POZOR C.A.CZECH
autor:
Eva Kalinová
vloženo:
20.07.2011 16:17:53
POZOR NA CESTOVKU VYSTUPUJÍCÍ POD NÁZVEM C.A.CZECH (neexistuje), SKRÝVÁ SE ZA NÍ CESTOVKA BECK. Nabízí výlet do ZOO Olomouc za 49 Kč, zavezli nás na předváděčku a když jsem se ptala, proč tedy na letákách nevystupují jako Beck, obořili se na mě a hned...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prosím o radu
autor:

vloženo:
15.07.2011 13:10:48
Dobrý den. Chtěla bych vás poprosit o radu. Plánujeme v nejbližší době dovolenou v Chorvatsku na Makarské riviéře, jen nevíme, který kemp si vybrat. Přemýšlíme o kempu Sutikla v oblasti Podgora, kempu Dole v oblasti Živogošče nebo kempu Perna v Orebiči....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Letecky do Lucemburku s Luxairem
autor:

vloženo:
09.07.2011 22:22:27
Lucemburská letecká společnost Luxair - pravidelné lety i do Prahy - 6x týdně. Mnoho dalších spojení do destinací v Evropě a Severní Africe - na bázi pravidelných letů i dovolenkových chaterů. Ve flotile Boeing 737 a Embraer 145.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta - Sunshine Crete - obecně
autor:

vloženo:
06.07.2011 23:44:09
Ahojky, v sobotu odlétáme na jih Kréty - hotel Sunshine Crete(8km od letoviska Ierapetra). Nic moc jsme na internetu o tomto hotelu nenašli, navíc na Krétu letíme poprvé, tak mám pár otázeček. Zajímalo by mě, jak je to tam s osuškami na pláž, bazénv...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz