Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 2)
autor:
Petra Sis
vloženo:
24.06.2011 11:43:51
Ahoj, chtela bych jet tento rok na dovcu do Chorvatska, ale nevim pres jakou cestovku, nebo jestli mam jet na vlastni pest. Jeste jsem tam nikdy nebyla. Muze mi nekdo poradit? Diky moc Petra
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestování po moři
(příspěvků: 1)
autor:
Alena Sochrova
vloženo:
22.06.2011 10:43:06
Tento rok jsem byla s rodinou na dovolené v květnu na lodi s cestovkou Diamond travel a byla to nejlepší naše dovolená. Loď Fantazia je opravdu fantasická a za týden jsme projeli 5 zemí a 7 měst, což ,má za následek přeplněný notebook fotkami. kdo to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Pressburg - varování
autor:

vloženo:
12.05.2011 12:02:54
Nejezděte s touto CK. Její slovenská část je již v konkurzu - více na ckpressburg.sk - její česká část tam také míří..
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kuba počasí červenec
autor:

vloženo:
06.05.2011 10:23:27
Dobrý den, poprosila bych Vás o radu ohledně dovolené na Kubě na přelomu červen/červenec. Má někdo zkušenosti se špatným počasím, popř.orkány a hurikány? Nerada bych, aby celou dovolenou propršelo. Děkuji za jakékoliv reakce :)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dotaz
autor:

vloženo:
01.05.2011 17:10:09
Letíme do Turecka hotel Azak Beach s ck Ancora, nemáte nějaké informace někdo.Dík.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestování autem, nebo vlakem až s 55% slevou
autor:
Marek Vasatko
vloženo:
06.04.2011 12:19:07
Dobrý den cestovatelé, narazil jsem na stránky věnující se společnému cestování vlakem i autem. Zdá se mi to jako zajímavý nápad, jak ušetřit. Koukněte se na jizda.eu. Když se náhodou rozhodnete i pro registraci, stačí se přihlásit pomocí facebooku....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
bájná místa akrásná moře
(příspěvků: 5)
autor:
Radka Filipi
vloženo:
29.03.2011 21:38:15
Dobrý den, stojí opravdu za to investovat do poznávačky po Izraeli.Koupání v Mrtvém moři,Středozemním a Rudém moři je úžasné.Kde se Vám naskytne tolik možností a krásných bájných míst...Radka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lloret de Mar
autor:

vloženo:
28.03.2011 10:23:01
Ahoj. Chystáte se někdo toto léto, přelom srpen a září, do Lloret de Mar? Napište mi na mail: salserosa@seznam.cz a třeba se tam potkáme :-)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel THE GRAND HOTEL HURGHADA( wifi )
autor:

vloženo:
27.03.2011 17:41:27
Mám dotaz. Nevíte někdo, jestli má cenu, s sebou vézt notebook?? Je v GRAND HOTELU wifina? Děkuji moc!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zkušenosti z cestovní kanceláří juniortour.cz
(příspěvků: 4)
autor:

vloženo:
13.03.2011 08:58:35
Dobrý den, máte někdo nějaké zkušenosti z cestovní kanceláří juniortour.cz Děkuji za odpovědi Honza
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz