Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
norsko
(příspěvků: 1)
autor:
jaroslav hůda
vloženo:
10.03.2011 22:13:19
Ahoj volné místo na rybolov do norska vše zajištěné. Odjezd 9.6.11. Pro info na tel:732569600 nebo na email:lucky.sms@seznam.cz Budeme se těšit,super parta.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Srpen v Thajsku
autor:

vloženo:
10.03.2011 13:38:04
Hezky den, v srpnu se chystam do Thajska a neustala si pokladam otazku, jestli to je dobry napad..? Prsi opravdu casto a vytrvale?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kempy v Norsku
autor:

vloženo:
05.03.2011 11:03:02
Chyctáme se v létě autem do Norska. Dá se prosím někde sehnat seznam kempů? Nebo je to zbytečně a vždy se něco sežene. Poraďte. Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vycestujte do Austrálie
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
02.03.2011 08:40:08
Ahoj lidi, jestli je mezi vámi někdo, kdo by rád vycestoval do Austrálie a měl jakékoliv otázky, můžete se na mě obrátit. Nejen že jsem se z tama nedávno vrátila, ale oslovila mne australská agentura, která zastupuje australský vzdělávací sektor a momentálně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
A-Z Tour
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
02.02.2011 16:16:54
Nemáte prosím někdo zkušenosti s cestovní kanceláří A-Z Tour z Bystřice?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CLUB GARDENIA BEACH
autor:

vloženo:
17.01.2011 23:04:37
Chtěla bych se zeptat jestli jste někdo byl v hotelu CLUB GARDENIA BEACH Turecko.Letos v červenci tam odlétáme + 2 děti.Zájezd máme od CK FISCHER zajímalo by mě v kolik je odlet +/-:D za vaše příspěvky předem děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Savoy Lloret de mar
autor:

vloženo:
16.01.2011 09:29:57
Dobrý den, zná někdo hotel Savoy v Lloret de Mar?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Savoy Lloret de mar
autor:

vloženo:
15.01.2011 11:44:55
Příští rok jedeme do hotelu Savoy v Lloret de mar. Má někdo s tímto hotele zkušenosti?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolná v Izraeli
(příspěvků: 9)
autor:
Leona Nová
vloženo:
14.01.2011 16:47:16
Krásný den všem cestovatelům. Chtěli bychom podniknout cestu do Izraele. Nikdy jsme tam však nebyli - tedy pro nás úpně nová země. Já se vždycky trochu bojím, raději jezdím tam, kde to máme již zmapované.Bohužel nikdo z našeho okolí tuto zemi nenavštívil,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jamajka 2011
autor:

vloženo:
14.01.2011 15:38:26
Chtěl bych se zeptat jestli někdo nejede na Jamajku od 28.1 do 15.2 2011 do hotelu Grand Paladium Jamajka případně jestli někdo neví jestli jsou češi žijící na Jamajce........?Díky Petr.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz