Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Zkušenosti z cestovní kanceláří juniortour.cz
(příspěvků: 4)
autor:

vloženo:
13.03.2011 08:58:35
Dobrý den, máte někdo nějaké zkušenosti z cestovní kanceláří juniortour.cz Děkuji za odpovědi Honza
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
norsko
(příspěvků: 1)
autor:
jaroslav hůda
vloženo:
10.03.2011 22:13:19
Ahoj volné místo na rybolov do norska vše zajištěné. Odjezd 9.6.11. Pro info na tel:732569600 nebo na email:lucky.sms@seznam.cz Budeme se těšit,super parta.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Srpen v Thajsku
autor:

vloženo:
10.03.2011 13:38:04
Hezky den, v srpnu se chystam do Thajska a neustala si pokladam otazku, jestli to je dobry napad..? Prsi opravdu casto a vytrvale?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kempy v Norsku
autor:

vloženo:
05.03.2011 11:03:02
Chyctáme se v létě autem do Norska. Dá se prosím někde sehnat seznam kempů? Nebo je to zbytečně a vždy se něco sežene. Poraďte. Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vycestujte do Austrálie
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
02.03.2011 08:40:08
Ahoj lidi, jestli je mezi vámi někdo, kdo by rád vycestoval do Austrálie a měl jakékoliv otázky, můžete se na mě obrátit. Nejen že jsem se z tama nedávno vrátila, ale oslovila mne australská agentura, která zastupuje australský vzdělávací sektor a momentálně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
A-Z Tour
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
02.02.2011 16:16:54
Nemáte prosím někdo zkušenosti s cestovní kanceláří A-Z Tour z Bystřice?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CLUB GARDENIA BEACH
autor:

vloženo:
17.01.2011 23:04:37
Chtěla bych se zeptat jestli jste někdo byl v hotelu CLUB GARDENIA BEACH Turecko.Letos v červenci tam odlétáme + 2 děti.Zájezd máme od CK FISCHER zajímalo by mě v kolik je odlet +/-:D za vaše příspěvky předem děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Savoy Lloret de mar
autor:

vloženo:
16.01.2011 09:29:57
Dobrý den, zná někdo hotel Savoy v Lloret de Mar?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Savoy Lloret de mar
autor:

vloženo:
15.01.2011 11:44:55
Příští rok jedeme do hotelu Savoy v Lloret de mar. Má někdo s tímto hotele zkušenosti?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolná v Izraeli
(příspěvků: 9)
autor:
Leona Nová
vloženo:
14.01.2011 16:47:16
Krásný den všem cestovatelům. Chtěli bychom podniknout cestu do Izraele. Nikdy jsme tam však nebyli - tedy pro nás úpně nová země. Já se vždycky trochu bojím, raději jezdím tam, kde to máme již zmapované.Bohužel nikdo z našeho okolí tuto zemi nenavštívil,...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz