Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Maďarsko s Cestovní kanceláří. a.s.
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
18.10.2010 19:26:16
Chtěl bych varovat potenciální zákazníky, kteří by chtěli jet na čtyřdenní zájezd do Maďarska s ubytováním v Siófoku s Cestovní kanceláří a.s. Praha. Máme tyto zkušenosti. Do podřadného hotelu v Siófoku jezdí autobus za autobusem této cestovky, která...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Maledivy nebo Mauricius
autor:
Tomáš Rejl
vloženo:
16.10.2010 13:39:43
Dobrý den, nemůžu se rozhodnout jestli vyrazit na Maledivy, nebo na Mauricius. Chtěli bychom letět s manželkou někdy na přelomu listopadu a prosince na 10-12 dní. Rádi bychom někde, kde je klid, ale ne se zase válet celou dobu na pláži a nemít kam jít....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Maledivy nebo Mauricius
autor:
Tomáš Rejl
vloženo:
16.10.2010 13:36:48
Dobrý den, nemůžu se rozhodnout jestli vyrazit na Maledivy, nebo na Mauricius. Chtěli bychom letět s manželkou někdy na přelomu listopadu a prosince na 10-12 dní. Rádi bychom někde, kde je klid, ale ne se zase válet celou dobu na pláži a nemít kam jít....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Chcete si vyzkoušet, kolik toho víte o Izraeli?
autor:

vloženo:
13.10.2010 09:59:44
Dobrý den všem! Pokud si přejete vyzkoušet Vaše znalosti o Izraeli, vyplňte prosím znalostní dotazník na stránce kolik-toho-vite-o-izraeli.vyplnto.cz a pomozte tak studentkám Vysoké školy ekonomické při zpracování odborné práce. Předem děkujeme!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v Římě
autor:
paolo condemi
vloženo:
09.10.2010 12:17:06
Navštivte Řím, jedno z nejkrásnějších měst v Evropě a využijte našich ubytovacích služeb. Nabízíme levné ubytování v centru Říma. Dvojlůžkový pokoj se snídaní již od 35 eur. Naše apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je Santa Maria Maggiore,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v Římě
autor:
paolo condemi
vloženo:
09.10.2010 12:15:31
Navštivte Řím, jedno z nejkrásnějších měst v Evropě a využijte našich ubytovacích služeb. Nabízíme levné ubytování v centru Říma. Dvojlůžkový pokoj se snídaní již od 35 eur. Naše apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je Santa Maria Maggiore,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dotaz na svátky v turecku
autor:

vloženo:
27.09.2010 12:55:18
Dobrý de chtěla bych se zeptat zda někdo nevíte o muslimských svátcích v listopadu,máme tam totiž jet s přítelem na nákupy.Jako první jsme měli ale rezervovaný zájezd 9 září a pozdeji jsme se dozvedeli že tam je svátek a že je vše zavřené takže by byly...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
bezpečnost věcí na pokoji
autor:

vloženo:
16.09.2010 00:08:35
Ahoj! Jedu za 14 dní do hotelu Arsi a tak by mne zajímalo,jak je to ve skutečnosti s potřebou trezoru na recepci či pokoji.Přečetla jsem pár diskusí a nikde zmínka o krádežích na pokoji.Nevím,jestli to není ze strany hotelů jen "obchodní taktika",a...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka, kterou doporučuji
autor:
Petra Knopová
vloženo:
14.09.2010 10:07:45
strávila jsem nádherné líbánky, které mi zprostředkovala cestovka Bublex - mrkněte na bublex.cz vřele doporučuji, se službami jsem byla spokojena
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sumatra-Jáva-Bali-Gili 03-04 2011
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
05.09.2010 21:01:09
Ahojky Čtveřice cestovatelů hledá do skupiny ještě dva další zájemce, kteří by měli chuť poznat Sumatru, Jávu, Bali s 4 denním odpočikem na Gili. Přílet a začátek v Kuala Lumpur. Odlet do KL 24.3-25.3 2011. Odlet domu 21.4-22.4. 2011. V Sumatře na...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz