Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Probémy Holiday Brno & Onlinetours
(příspěvků: 1)
autor:
Chef Bigest
vloženo:
20.08.2010 09:10:05
Chtěl bych upozornit na to, že CA Holiday Brno je v insolvenčním řízení. S ní spojená CK Onlinetours je po exekuci a není pojištěna proti úpadku!! Takže v případě problému vám zůstane v rukou bezcenný kus papíru...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestování s dětmi do exotických zemí
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
14.08.2010 22:10:15
Zajímalo by mě , zda někdo cestujete s Vašimi dětmi do vzdálenějších destinací.Nemyslím do hotelu, ale jestli je možné jet třeba na měsíc s batohy do Asie (třeba Thajsko).Mým dětem je 7 a 12 let a máme rádi cestování.Nemáme ,ale zkušenost do těchto...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kuba - září
autor:

vloženo:
08.08.2010 16:34:18
neletí někdo v září na Kubu do Varadera?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Best Reisen nikdy!
autor:
Oldřich Vesely
vloženo:
06.08.2010 15:35:13
Musím bohužel potvrdit zde zveřejněné negativní zkušenosti s touto cestovkou, byli jsme s nimi v květnu v Egyptě, proběhla záměna hotelu, delegátka protivná, den z týdenní dovolené v háji, atd. Nakonec jsme si "vyřvali" přesun do hotelu, kam jsme původně...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Plavby po řekách
autor:

vloženo:
05.08.2010 11:26:35
Vážení přátelé cestování, jelikož jsem se právě vrátila z plavby po Dunaji lodí A-Rosa Riva se společností IC Tour a jsem naplněna nezapomenutelnými zážitky a mé chuťové pohárky zažily gurmánské veleslavnosti, doporučuji Vám si říční plavbu vyzkoušet....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
DO BULHARSKA BEZ PASU???
autor:

vloženo:
04.08.2010 17:29:29
Příští týden poletíme letadlem do Bulharska. Stačí jenom občanka?? Právě můj přítel nemá cestovní pas. Snad nebude problém, když má jenom občanku. Kdo z Vás byl v Bulharsku který jste letěl letadlem jenom s občankou? Tak prosím ozvěte se co nejdřív,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
už nikdy s Best Reizen CZ-
autor:

vloženo:
29.07.2010 20:58:03
Předesílám, že jsme si zájezd zakoupili přes Student Agency, na což jsem 100% spoléhala, nevěřila bych, že by si nasmlouvali nesolidní cestovku. Ale to jsem byla najivní. Cestovka, které jsme uhradili náklady na dovolenou se jmenovala BEST REISEN CZ....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v Římě
autor:

vloženo:
27.07.2010 08:26:07
Navštivte Řím, jedno z nejkrásnějších míst v Evropě a využijte našich ubytovacích služeb. Nabízíme levné ubytování v centru Říma. Dvojlůžkový pokoj se snídaní již od 35 €. Naše apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je Santa Maria Maggiore,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vietnam
autor:
Jiří Zajíc
vloženo:
25.07.2010 08:08:39
Pokud máte zájem poznat tuhle překrásnou zemi trochu netradičněji, případně se o Vietnamu dozvědět nějaké aktuální informace, navštivte prosím moje stránky. vietnamcestovani_webnode_cz (namísto _ napište.)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Mayer Crocus Norsko- Velký polární okruh
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
20.07.2010 19:39:35
Ahoj.Chci se s Vámi podělit o krásné zážitky z letošního červencového termínu pozn. zájezdu.Norsko je pro mě srdeční záležitost,ale to,co jsem tam prožila tentokrát během 13-ti dní,předčilo moje očekávání.Mimo toho,že nám byl Thór nakloněn,sešla se skvělá...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz