Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
už nikdy s Best Reizen CZ-
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
29.07.2010 20:58:03
Předesílám, že jsme si zájezd zakoupili přes Student Agency, na což jsem 100% spoléhala, nevěřila bych, že by si nasmlouvali nesolidní cestovku. Ale to jsem byla najivní. Cestovka, které jsme uhradili náklady na dovolenou se jmenovala BEST REISEN CZ....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytování v Římě
autor:

vloženo:
27.07.2010 08:26:07
Navštivte Řím, jedno z nejkrásnějších míst v Evropě a využijte našich ubytovacích služeb. Nabízíme levné ubytování v centru Říma. Dvojlůžkový pokoj se snídaní již od 35 €. Naše apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je Santa Maria Maggiore,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vietnam
autor:
Jiří Zajíc
vloženo:
25.07.2010 08:08:39
Pokud máte zájem poznat tuhle překrásnou zemi trochu netradičněji, případně se o Vietnamu dozvědět nějaké aktuální informace, navštivte prosím moje stránky. vietnamcestovani_webnode_cz (namísto _ napište.)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Mayer Crocus Norsko- Velký polární okruh
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
20.07.2010 19:39:35
Ahoj.Chci se s Vámi podělit o krásné zážitky z letošního červencového termínu pozn. zájezdu.Norsko je pro mě srdeční záležitost,ale to,co jsem tam prožila tentokrát během 13-ti dní,předčilo moje očekávání.Mimo toho,že nám byl Thór nakloněn,sešla se skvělá...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
kanárské ostrovy - který ostrov vybrat ?
autor:

vloženo:
10.07.2010 10:06:50
prosím o doporučení kde se ubytovat s malými dětmi, 7 nocí, dětský bazén, příp.hřiště, dostupná a vhodná pláž a… aby tam nefoukalo :-D ještě dotaz ke stravování : je tam vhodné dávat obědy a večeře v restauracích nebo raději all??
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Exotický cestovatel
autor:
Roman Wiatrowski
vloženo:
10.07.2010 00:54:18
Dobrý den já mám obrovský zájem,pomáhat africe jakošto do- rovolník pro neziskové organizace nebylo by to na tři mě- síce nebo půl roků ale dva až pět let.Mám velký problém a to je jazyk anglický domluvím se jen arabsky a doučuji se kantonštinu tak...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
NP Botswana, Namibie + Victoria Falls
autor:

vloženo:
06.07.2010 21:26:56
hledame čtvrtého cestovatele do auta na cestu po zemích jižní Afriky. zatím jsme 2 kluci a jedna holka, termin je 18. 9. - 11. 10. 2010. Bližší informace na tel. 739 002 407 nebo mejl petr.vascak@email.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Airstop
autor:

vloženo:
02.07.2010 13:43:10
Cestoval niekto z Airstopom na Kubu a neovládal nemecký a anglický jazyk. Ďakujem za vaše skúsenosti.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
24.06.2010 12:10:11
S CK Vítkovice Tours Ostrava už také víckrát NEJEDU. Byla jsem vloni-Ostrov Krk Njivice, hotel Beli Kamik. Příjemné místo, mírně rušno, čistý hotel, jídlo v pořádku. Delegátka sice příjemná, ale mnoho nezařídila. Měli jsme zaplacený balkon, ale neměli...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
24.06.2010 12:05:51
S CK Vítkovice Tours Ostrava už také víckrát NEJEDU. Byla jsem vloni-Ostrov Krk Njivice, hotel Beli Kamik. Příjemné místo, mírně rušno, čistý hotel, jídlo v pořádku. Delegátka sice příjemná, ale mnoho nezařídila. Měli jsme zaplacený balkon, ale neměli...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz