Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Finsko
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
19.04.2010 13:22:01
Hledám spolucestovatele na cestu do Finska(Karélie).Jedná se o 14ti denní pobyt v chatě u jezera Saimaa(turistika,rybolov,houby,poznávání okolí) s tím že mám v plánu navštívit nedaleký Petrohrad.Pokud by nevyhovoval program je možná též spolujízda na...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
19.04.2010 12:50:29
Hledám partnera na dovolenou. Mám přísnou dietu, nesmím běhat, ani nesmím na sluníčko a v žádném případě se nesmím rozčilovat. Mám alergii na všechny pyly i na ty co nepily. V lese se dusím, u moře nudím, v horách mám závratě, v autě zvracím, do letadla...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zájezd do Benátek
autor:
Lenka Maryskova
vloženo:
19.04.2010 11:24:59
Pěkný den, prosím vás máte někdo zkušenosti se zájezdy od ck Victoria? Příští měsíc jedu na zájezd do Benátek a zajímá mne na co mám být připravená. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
EXPEDICE AMAZON 2010
autor:

vloženo:
16.04.2010 15:49:26
Pořádáme pro omezený počet lidí skvělou akci do prostředí nefalšované džungle, pokud máte zájem, navštivte naše stránky pro více informací! wéwéwé.macro-world.cz/article.php?id_article=140&blog
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
EXPEDICE AMAZON 2010
autor:

vloženo:
16.04.2010 15:47:50
Pořádáme pro omezený počet lidí skvělou akci do prostředí nefalšované džungle, pokud máte zájem, navštivte naše stránky pro více informací! macro-world.cz/article.php?id_article=140&blog
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolená na kole Černá Hora - Srbsko
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
23.03.2010 11:15:22
Chci jet na dovolenou na kolo do černé Hory. Za prvé hledám spojení jsk se tam dostat i s kolem a za druhé má někdo povědomí zdali se musím hlásit na Policii každý den, když budu někde v místech kde služebna policie není a jestli je velky přestupek,když...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ESL jazykovky
autor:

vloženo:
22.03.2010 13:55:48
Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se společností ESL, pořádající jazykové pobyty v zahraničí?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nemáte někdo novinky o agentuře Bohemia Glasgow?
autor:

vloženo:
21.03.2010 00:08:46
Ahoj, nemáte někdo nivinky o tzv. pracovní agentuře Bohemia z Glasgow? V roce 2005 jsem přez ně pracoval a zajímalo by mě jestli ještě okrádají lidi, nebo už je konečně zavřeli. Na Google Earth jsem viděl že na jejich adrese jsou teď Československé potraviny....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
REAKCE NA POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
06.03.2010 12:21:30
NEZLOBTE SE NECHCI NIKOHO URAZIT, BUĎ JSTE NEBYLI NA TÉ JEJICH AKCI A OBJEDNALI SI ZÁJEZD KLASICKY NEBO JSTE HLOUPÍ A SOUČASNĚ BOHATÍ.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
FIRO-tour nabízí zájezdy v akci na aukro.cz
autor:

vloženo:
23.02.2010 23:13:08
Podařilo se nám koupit zájezd do Chorvatska na týden celkem za 4 osoby 510,- Kč :-))
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz