Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
dovolená na kole Černá Hora - Srbsko
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
23.03.2010 11:15:22
Chci jet na dovolenou na kolo do černé Hory. Za prvé hledám spojení jsk se tam dostat i s kolem a za druhé má někdo povědomí zdali se musím hlásit na Policii každý den, když budu někde v místech kde služebna policie není a jestli je velky přestupek,když...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ESL jazykovky
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
22.03.2010 13:55:48
Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti se společností ESL, pořádající jazykové pobyty v zahraničí?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nemáte někdo novinky o agentuře Bohemia Glasgow?
autor:

vloženo:
21.03.2010 00:08:46
Ahoj, nemáte někdo nivinky o tzv. pracovní agentuře Bohemia z Glasgow? V roce 2005 jsem přez ně pracoval a zajímalo by mě jestli ještě okrádají lidi, nebo už je konečně zavřeli. Na Google Earth jsem viděl že na jejich adrese jsou teď Československé potraviny....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
REAKCE NA POSLEDNÍ PŘÍSPĚVEK
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
06.03.2010 12:21:30
NEZLOBTE SE NECHCI NIKOHO URAZIT, BUĎ JSTE NEBYLI NA TÉ JEJICH AKCI A OBJEDNALI SI ZÁJEZD KLASICKY NEBO JSTE HLOUPÍ A SOUČASNĚ BOHATÍ.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
FIRO-tour nabízí zájezdy v akci na aukro.cz
autor:

vloženo:
23.02.2010 23:13:08
Podařilo se nám koupit zájezd do Chorvatska na týden celkem za 4 osoby 510,- Kč :-))
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
holiday travel
autor:

vloženo:
22.02.2010 12:46:19
my s manzelem jsme bohuzel take naleteli a objednali si dovolenou a doma zjistili ze je to pekna .... tak chcem odstoupit od smlouvy a vratit zbytek penez ale podle nich na to muzu zapomenout tak se ptam zda s tim nekdo nema zkusenost nesoudi se s nimi...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
recenze na CA Pavel Vávra
autor:

vloženo:
17.02.2010 11:47:36
Má někdo zkušenost s touto cestovkou?Specializují se na dovolenou v Chorvatsku.Vybrali jsme si u nich zájezd,ale nenašli jsme žádné recenze.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledáme spolucestovatele - Peru léto 2010
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
15.02.2010 20:36:42
Ahoj, hledáme spolucestovatele, nejlépe pár, který by chtěl také vyrazit na 3 – 4 týdny do Peru. Chtěli bychom jet někdy v období od půlky července do půlky září 2010 - záleží na domluvě. V plánu máme památky, přírodu, turistiku (Lima, Cuzco, Titicaca,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Anketa o cestování
autor:

vloženo:
15.02.2010 18:35:43
Pracujeme na jednom projektu týkajícího se cestování a tak nás napadlo, proč se na pár otázek do ankety nezeptat tady. Prosím pomozte nám s naší anketou odpovědí na pouhé 4 otázky. Takže: 1. Souhlasíte s myšlenkou Schengenské dohody, která ruší hraniční...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Laos - repelenty
autor:
Jana Skalová
vloženo:
28.01.2010 20:52:36
Sháním repelent Expedition + . Múže mi někdo poradit, kde se dá sehnat ?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz