Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Irsko
(příspěvků: 1)
autor:
Stanislava Nová
vloženo:
27.12.2009 19:24:28
Nenašel by se někdo kdo se chystá procourat s batohem na zádech Irsko? A vzal by s sebou osamocenou cestovatelku? Nebo případně i jinou zemi bych brala.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kuba-jaro 2010- hledáme pár
autor:
Renáta Moskalová
vloženo:
27.12.2009 08:45:34
Ahoj, uvažujeme v březnu-dubnu odskočit na Kubu, bez CK, koupit letenky a projet ostrov od východu k západu, ubytování v soukromí. Neuvažuje náhodou někdo podobně ? Našla jsem letenky za 15tis.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel Golden Beach
autor:

vloženo:
19.12.2009 15:14:02
Mohl by nám někdo napsat o hotelu Golden beach na Egejské rivieře ? Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Skilled Work Visa
autor:

vloženo:
18.12.2009 03:39:04
Petr Ahoj pratele cestovatele, rad bych se dostal do Australie krzeva "skilled work visa", tak bych uvital nejakou radu ci jen nazor. Ma profese je mezi pracemi na "Skilled Occupation List" a take jsem prosel vstupnim bodovym systemem u "Migration...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
šnorchlování v dominikánské republice
(příspěvků: 6)
autor:

vloženo:
15.12.2009 23:30:55
Dobrý den,prosím o jakékoliv příspěvky...chci letět v lednu do Dominikánské republiky a ráda bych věděla, v jaké oblasti,u jakého hotelu...je opravdu hezké šnorchlování,bohatý podmořský život...moc děkuji,Dáša
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel ve Dvoře Spálené Pořičí
(příspěvků: 3)
autor:
Margot Zelená
vloženo:
12.12.2009 13:44:05
Před nedávnem jsem zakoupila na aukru romantický pobyt v Hotelu ve dvoře ve Spáleném Pořicí...vřele ho všem doporučuji moc se mě tam líbilo a navíc super cena!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sarti
(příspěvků: 2)
autor:
Libor Jurečka
vloženo:
09.12.2009 20:58:22
Zdravím všechny milovníky Řecka, chtěl bych se zeptat zda někdo nebyl ubytován v Penzionu Sarti Beach v Sarti od CK Marted a popřípadě jaké jsou pláže,jestli je vstup do moře pozvolný,vhodný pro neplavce. Díky Libor
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nejlevnější ubytování v Lyonu
(příspěvků: 5)
autor:

vloženo:
07.12.2009 10:19:29
Stránka vlyonu.blogspot.com slouží pro všechny, kteří se chtějí podívat do Lyonu. Nabízíme nocleh za 1/3 nejlevnějšího ubytování v Lyonu. Najednou se k nám může podívat až šest lidí. Bydlíme v samém centru. Pro bližší informace pište na mail pates@seznam.cz....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nový web pro turisty
autor:
Josef Zima
vloženo:
03.12.2009 16:47:34
Dobrý den dělám průzkum jak by se vám líbil nový turistický e-shop, zaměřený na turistiku. Vše co turista potřebuje tak aby to co potřebuje, nemusel pracně hledat a ušetřil by si tím čas. Zaměření by bylo hlavně na pěší, cyklo turistiku, kempování...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Slevové poukázky na 1.moment CK Fischer za 50 %
autor:

vloženo:
25.11.2009 07:43:54
Nabízím 5x slevovou poukázku na nákup dovolené u CK Fischer. Jsou na nákup z katalogu 1. moment léto 2010. Musejí se uplatnit do 15.1.2010. Tj. do tohoto termínu si musíte uzavřít smlouvu. Každá poukázka je na 700,- Kč. Každá osoba starší 2 let může...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz