Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
cestování
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
18.09.2009 10:03:19
zdravím, pokud hledáte levné letenky, tak tady nadjete vždy aktuální levné letenky od pár korun. radicestujeme.eu/category/l-nky/akce a pokud máte hezké zážitky z dovo a chtěli by jste se o ně podělit, tak můžete tady poslat cestopis (nebo kratší povídání)...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK NIKAL
(příspěvků: 18)
autor:
Věra Dočekalová
vloženo:
11.09.2009 10:34:28
Je někdo singl na poznávací zájezd s CK Nikal do Turecka? Nechce se mi připlácet za dvoulůžkový pokoj. Vedosu@post.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tabarka počasí
autor:

vloženo:
09.09.2009 17:52:13
dobrý den,21.9 odlétáme na Tabarku,má někdo skušenosti s počasím v této době.mám strach aby nám tam nepropršelo.Ale dříve jsme nemohli, děkuji za odpověd
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Salou
autor:
Jana Janečková
vloženo:
09.09.2009 10:41:42
Byl jste někod v Salou - Španělsko, můžete doporučit hotel?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sleva na dovolenou v alpách 2000 Kč!
autor:

vloženo:
07.09.2009 13:58:45
Zdravím diskutující, CK FISCHER nabízí slevu 2000 Kč na zimní dovolenou do alp, stačí si jen do 18.9. objednat nějaký last minute k moři :). Více informací na fischer.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko-poznávací zájezd-listopad-pomoc!!!
autor:

vloženo:
06.09.2009 11:44:31
V listopadu (2009) se chystáme s ck China tours na poznávací zájezd do Thajska.(Na jejich stránkách je to pod názvem Thajsko od severu k jihu).Je to zájezd na 22 dnů a opravdu by člověk měl poznat hodně (viz.jejich stránky).Minulý rok jsem s nimi byla...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt -sharm odlet co nejdříve spěchá !!!!!
autor:
mirek xxx
vloženo:
05.09.2009 11:22:11
Hledám spolucestující na12-15dní nejraději Egypt sharm jsem středního věku,nechce se mi platit jednolužák,klidně každý svuj program jsem pohodář,šnorchlování,večerní program u skleničky vína,letos jsem už dvakrát vycestoval se spolucestujícími bez problemu.Odlet...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená Kréta 2009
autor:
libuše hanusova
vloženo:
04.09.2009 09:33:39
Koupili sme si zájezd od c.k.Ancora OLL Incluziv 12 dnů na Krétu,Hotel Talea Beach.Po příjezdu na místo Bali jsme byli ubytováni v hlavní budově nad recepcí,což pro nás znemenalo že jsme nespali ani jednu noc,po zapnutí klímy nám na balkóně kapala...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Limba
autor:

vloženo:
03.09.2009 18:59:28
Dobrý den, chci touto cestou varovat všechny potenciální klienty před touto cestovkou. Všechno šlo dobře do chvíle, kdy jsme na místě dovolené v Maďarsku obdrželi jiné ubytování než co stálo na voucheru. Ubytovatel mluvil anglicky a nebyl problém se...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ubytování - bacha
autor:

vloženo:
02.09.2009 16:14:50
Ubytování - Robi Grgičevič Jelsa-Hvar, Chorvatsko Nikdy více!!! Fotky z internet. stránek absolutně neodpovídají, ubytování hnus, na pláži, která je podle fotek "Karibic" se válí plastové lahve a celá je zarostlá řasami. Máchovo jezero a stan je proti...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz