Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
cestovatelské setkávání v Brně
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
03.08.2009 14:25:08
Od začátku nového semestru začne v Brně pravidelné setkání mladých lidí, kteří rádi cestuji a chtěji o svých cestách popovídat a ukázat třeba i nějaké pěkné fotky; k dispozici bude dataprojektor...zájemci, kteří by rádi své cesty prezetovali se mohou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Z Tel Avivu do Kahiry
autor:

vloženo:
31.07.2009 22:56:45
Ahojte, chtela jsem se zeptat, jestli jste nekdo absolvoval tuhle cestu - bus Tel Aviv Eilat, pak pres hranici a z Taby do Kahiry, a jestli to stalo za to. A pak jak je to s vizem pri vstupu do Egypta. Diky moc :] N.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pohodová dovolená bez ck
autor:

vloženo:
30.07.2009 12:34:05
Má někdo tip na pěkné klidné místo?např pronájem domku na pobřeží,atd.hlavně žádné přímořské letovisko.Pokud by někdo věděl o jakémkoliv ubytování,dejte prosím vědět.Díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tomitour - nabídka pro klienty Tomi tour
autor:

vloženo:
30.07.2009 11:43:00
Vážení klienti Tomitouru, nenechte se odradit od letošní dovolené. Přijďte si pro dovolenou svých snů na Sardinii! Vybírejte z výhodných balíčků sestavených speciálně pro Vás. více info na info@sardegnatravel.cz nebo +220 320 120
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Smaragdové desky
autor:

vloženo:
29.07.2009 10:55:21
Ráda bych poznala někoho, kdo se stejně jako já zajímá o SMARAGDOVÉ DESKY THOTA ATLANTSKÉHO, a poradil by mi, kde se nalézají jejich kopie. Popřípadě společná cesta do Egypta. Děkuji za info! Eva evinala@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
31.7-10.8 letíme na Rhodos do Evi..budete tam někdo také? :)
autor:

vloženo:
26.07.2009 14:46:45
Ahojky,jak jsem řekla, 31.7-10.8 budeme na Rhodosu v hotelu Evi.Jestli tam budete někdo také a je vám(nebo vašim dětem) od 11ti do 15. let,budeme rádi když se třeba potkáme.:) My jsme tři děti. kluk 11 a holky 13 a 15 let. :) Kdyžtak s ozvěte na mail...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck victoria
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
24.07.2009 15:53:47
Tato cestovní kancelář nabízí pobyty v mobihomech v kempu Kažela na Istrii v Medulinu u Puly. Nemá s tímto místem a ubytováním někdo zkušenosti.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytovanie v Chorvatsku, Ciernej Hore a Slovinsku
autor:

vloženo:
21.07.2009 14:46:22
Ak sa niekto chysta cestovat na Balkan, odporucam stranku prodamsam.com . Je to poskytovatel realitnej izercie bez sprostredkovatelov posobiaci v Strednej a Vychodnej Europe (co tu asi nikoho nezaujme), ale umoznuje tiez vyhladavanie ponuk kratkodobeho...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená s CK MEDINA tours
(příspěvků: 4)
autor:

vloženo:
20.07.2009 14:27:27
S ck medina tours jsme letěli do Turecka.Již při objednávání zájezdu jsme měli být ve střehu.Během hodiny nám změnili hotel.Měli jsme objednán hotel Mirador,který nám během hodiny změnili,pravda za lepší"Alba Queen".Nemilé překvapení nás čekalo na letišti,kde...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ck Victoria
autor:

vloženo:
20.07.2009 11:41:25
Dobrý den,má někdo zkušenosti se zájezdem na ostrov Elba do kempu Casa dei Prati,který CK Victoria nabízí..? Můžete ho doporučit..? Děkuji
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz