Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Řecko letecky z Brna,vlny, ubytování
(příspěvků: 1)
autor:
Zdenka Bučková
vloženo:
15.05.2009 17:27:33
Ahoj přátelé, kteří rádi cestujete!Mám na Vás velkou prosbu, jestli by byl někdo tak moc hodný a poradil by mě a manželovi nějaké dobré místečko v Řecku, kde jsou vlny, kde je co dělat, kde to žije.Moji blízcí známí byli v Ř. a ani jednou nevstoupili...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prace na hawaii leto 09 (OAHU)
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
15.05.2009 14:55:32
Ahojte, nechystate se nekdo pracovat tohle leto na hawaii? Je mi 21, letim sama a zajisteny mam pouze letenky, na 3 mesice, budu moc rada, když se nekdo ozvete, precejen ve dvou se to lepe tahne. Martina (m.Zirosova@seznam.cz)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Indie + Nepal
autor:

vloženo:
14.05.2009 19:53:27
Ahoj, v cervnu jedu do Indie do Agry, zucastnim se tam 8denniho seminare o turismu. Po skonceni bych jeste rada cestovala po severu Indie a podivala se i do Nepalu, bohuzel ale nemam s kym. Nenasel by se nekdo, kdo by se v tu dobu (konec cervna, zacatek...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Oyster card 2x + Sim card Vodafone za hubicku!!!!!
autor:

vloženo:
08.05.2009 21:08:49
Puvodni cena 16 liber. Prodam za 10 tzn. 300Kc. I jednotlive. Prodam prvnimu vaznemu zajemci, nehodlam vydelat!!! Zdarma podam hodnotne informace, jak udelat vylet do Londyna za nejlevneji mozne!!! Diky, stastnou cestu do Londyna. pavlafrysova@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
OSLAVY VYLODĚNÍ V NORMANDII
(příspěvků: 4)
autor:

vloženo:
06.05.2009 15:45:11
Nevíte která CK tam jede?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Práce na Krétě léto 2009
autor:

vloženo:
30.04.2009 13:13:56
Ahojte, nechystáte se náhodou někdo v nejbližší době pracovat na Krétu konkrétně oblast Eloundy?? :-)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rhodos
autor:

vloženo:
28.04.2009 16:55:21
Zdravím všechny...Hledám kamarády pro naši dovolenou v hotelu Montemar Beach ( 19.6.- 1. 7. 2009 ). Jsme dva dospělí a 13-letá dcera a 4-letý syn. Jestli se někdo chystáte taktéž, dejte vědět. Díky a pěkné dovolené všem!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
El pueblito
autor:

vloženo:
28.04.2009 14:07:03
Ahoj, je to trosku pozde, ale snad to pomuze budoucim navstevnikum. V tomto hotelu jsem byl ca pred rokem a nemuzu nezli rici SUPER SUPER !!! Je to jeden z mala hotelu, ktery neni klasickym obrim komplexem se stovkou pokoju. Je to areal jednopatrovych...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Prodam auto Toyota Camry
autor:

vloženo:
28.04.2009 01:41:38
Prodáváme auto Toyota Camry (1997) combi * registrace do 19.7. 2009 * v dobe prodeje bude nová technická platná na dalších 6 mesícu * auto je ve velice dobré stavu. * obsah motoru 2,2 litru. * spotreba benzínu –kolem 10 litru/100...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ČERNA HORA SUTOMORE
(příspěvků: 7)
autor:

vloženo:
26.04.2009 17:39:15
Ahojky dostala jsem jako dárek od ck.Viktoria zajezd někdo mi to haní a jiný chválí,prý to je špinavé,s cestovkou jsem byla 5krát vždy to šlo,nějaká chyba by se našla,ale člověk se jede odpočinout tak proč se nervovat,ale letos fakt mam strach.Pomůže...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz