Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
ČERNA HORA SUTOMORE
(příspěvků: 7)
autor:

vloženo:
26.04.2009 17:39:15
Ahojky dostala jsem jako dárek od ck.Viktoria zajezd někdo mi to haní a jiný chválí,prý to je špinavé,s cestovkou jsem byla 5krát vždy to šlo,nějaká chyba by se našla,ale člověk se jede odpočinout tak proč se nervovat,ale letos fakt mam strach.Pomůže...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Řím
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
26.04.2009 10:17:27
Bed and Breakfast Simpatia nabízí ubytování v centru Říma, nedaleko nádraží a stanice metra Termini!! Dvojlůžkový pokoj již od 35eur!! Apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je například Koloseum a Forum Romanum. Možnost snídaně a využití vlastní...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Aký je Váš názor?
autor:

vloženo:
23.04.2009 08:55:38
Zdravim vsetkych uzivatelov fora! Chcela by som vas poprosit o pomoc s diplomovou pracou (odbor Letecka doprava) vyplnenim tohto kratkeho dotazniku. Urceny je pre vsetkych, ktori aspon trosku cestuju :) Potrebujem co najviac respondentov. Dakujem vopred...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Indie říjen/listopad 2009
autor:

vloženo:
20.04.2009 20:48:28
Ahoj,hledáme spolucestovatele do severní Indie na cca 23 dní,chceme jet do státu Utarančal,do města Gangotri,kde si uděláme pár treků k ledovcovým jezerům,k prameni Gangy a na nějaký trekový vrchol,vše ve výšce okolo 4-5.000 mnm.V horách chceme být...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledam kamosku/spolucestujici na zajezd do Dominikanske republiky v listopadu 2009, s dance aerobikem, 11 dni, 45tis. all inclusive
autor:

vloženo:
20.04.2009 00:34:21
Ahojky, jsem 22leta studentka prav z Prahy a hledam kamosku/spolucestovatelku na 11denni zajezd do Dominikanske republiky zacatkem listopadu 2009. Jedna se o pobyt all inclusive ve 4* hotelu (detaily rada dodam mailem) s dance aerobikem denne, s instruktorem...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko - Kemer , hotel Hollywood
autor:

vloženo:
19.04.2009 19:06:12
Letos v květnu se chystáme na dovolenou do Turecka, oblast Kemer.. Chci se jen zeptat , jestli čistě náhodou někdo nemá zkušenosti s tímto hotelem,nebo i s touto oblastí- Kemer. Děkuju
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Má někdo zkušenost s CK Nikal?
(příspěvků: 59)
autor:

vloženo:
06.04.2009 11:00:41
Zdravím všechny cestovatele, ráda bych zjistila něco o ck Nikal. Pochybuji totiž o jejich solidnosti. Do telefonu jsem se s nimi domluvila na určitém termínu zájezdu do Turecka, a dostala jsem poštou smlouvu na termín o 3 týdny později. Přitom už ten...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytovani v Rime
autor:

vloženo:
03.04.2009 21:47:27
Zdravim Vas vsechny cestovatele. Vite o nejak peknem a levnem ubytovani v Rime? Dekuji za Vase rady a zkusenosti.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mexiko - riviera maya, tulum
autor:

vloženo:
02.04.2009 14:04:45
ahoj. Chceme se vypravit /červenec/ do hotelu Catalonia Royal Tulum. Ale nevíme co počasí?? prý se to v Mexiku nějak dělí na nějaký pásma či co a někde píšou že v Riviera Maya je červenec 23 stupňů, jidne 32 stupňů!! :o( Prosím, poraďte jaké je tam...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tichomoří
autor:

vloženo:
01.04.2009 11:32:11
Tichomoří 19.7 - 24.8.2009.Kdo by měla zájem - cena cca 37 000 + kapesné + letenka.Bez cestovky, ubytování a strava zajištěna, k dispozici člun se zkuš.průvodcem.Cíl poznat nekomerční ostrovy a kultury.Není to dovolená ale cestování!!!!
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz