Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
12 hod na letišti v Delhi?
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
27.02.2009 16:59:40
Přiletíme do Delhi v 00.35hod, další odlet máme ve 12.00hod.Na delší poznání Delhi bude čas až za 14 dní.Poraďte kdo jste byli v Indii, v Delhi na letišti (nebo i jinde 12hod )co tam,aby čas utekl?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Seychelly 2009
autor:

vloženo:
20.02.2009 15:54:41
Před týdnem jsem se vrátila ze Seychell z ostrova Mahé a nebylo to přes CK. Pokud by chtěl někdo info, ráda poskytnu. ucetni@inMail.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Jak vybrat dovolenou
autor:

vloženo:
20.02.2009 10:30:30
Cestování, jak vybrat dobře dovolenou aby byly všichbi spokojeni, aby vyšlo počasí. My preferujeme dovolené přes ck invia a nettravel a dosud bez problémů. Procestovali jsme s ck Egypt, Tunis, Chorvatsko a na cestovku nedáme dopustit. Pokud budete mít...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
DOBROVOLNIK V AFRICE/INDII
(příspěvků: 2)
autor:
Veronika Pavlikova
vloženo:
16.02.2009 23:16:44
Bavi te cestovat? Nebavi te tva prace a tvuj stereotylni zivot? Stan se dobrovolnikem! Projekty v Africe a Indii. Prace s lidmi s HIV/AIDS, se sirotkama, detma z ulice, v zemedelstvi, skolstvi, atd...Ozvi se! Lide tam cekaji treba prave na tebe! nickyjlo@yahoo.com
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
z Moravy do Mongolska
autor:

vloženo:
12.02.2009 17:52:31
Jsme dva kamarádi a hledáme třetího, který má chuť zažít neopakovatelné dobrodružství si zajet autem z Lodýna do hlavního města Mongolska Ulaanbaataru. Jedná se o mezinárodní charitativní závod, kde je smyslem a cílem dobrodružství. Start je 18.06.2009...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bezbariérový Londýn
autor:

vloženo:
09.02.2009 11:30:17
Dobrý den, jsem vozíčkářka a v létě se chystám jet do Londýna.Potřebovala bych od nějakého vozíčkáře vědět,jaké má s tímto místem zkušenosti.Zajímá mě především dostupnost bezbariérových WC ve městě, opravny nebo servis,v případě závady na vozíku.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Poradíte First vs. last minute?
autor:
Stanislav Otepka
vloženo:
05.02.2009 23:33:02
Moc necestuji a tak se neorientuji v cenách. Chci s přítelkyní vyjet asi v září nejlépe na Krétu. Podmínky na hotel atd. nemám skoro žádné(jsme oba studenti, stačí nám cokoliv) Myslíte že je lepší zaplatit zájezd nyní "first minute" kdy dávají slevu,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nemovitosti v Turecku
autor:

vloženo:
03.02.2009 08:29:50
Pro pořízení nemovitostí v zahraničí doporučuji využít služeb světově renomovaného realitního systému RE/MAX. Pobočka RE/MAX Wins se zabývá čistě zprostředkováním koupě či prodeje zahraničních nemovitostí. Specializujeme se na oblast Turecka a Egypta....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Který hawaiský ostrov???
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
28.01.2009 10:08:13
Ahojky. Našla jsem nahodou tuto diskuzi. Ja a kamaradka se chystame v dubnu navstivit ameriku tak na mesic a rozhodly jsme se udelat si tydenni dovolenou na Hawaii. Nasla jsem tam spoustu krasnych hotylku a mist ale nejak se porad nemuzeme rozhodnout...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Host Mark
autor:

vloženo:
25.01.2009 23:11:36
Zdravím všechny cestovatale do Egypta, byl v poslední době někdo v hotelu HostMark v Hurgádě? Četla jsem několik starších recenzí a zajímá mě jak je to tam s donášením vody do hotelu, prý to dost hlídají. Vzhledem k tomu že hotel nemá All inc. je to...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz