Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Který hawaiský ostrov???
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
28.01.2009 10:08:13
Ahojky. Našla jsem nahodou tuto diskuzi. Ja a kamaradka se chystame v dubnu navstivit ameriku tak na mesic a rozhodly jsme se udelat si tydenni dovolenou na Hawaii. Nasla jsem tam spoustu krasnych hotylku a mist ale nejak se porad nemuzeme rozhodnout...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Host Mark
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
25.01.2009 23:11:36
Zdravím všechny cestovatale do Egypta, byl v poslední době někdo v hotelu HostMark v Hurgádě? Četla jsem několik starších recenzí a zajímá mě jak je to tam s donášením vody do hotelu, prý to dost hlídají. Vzhledem k tomu že hotel nemá All inc. je to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bangkok
(příspěvků: 4)
autor:

vloženo:
12.01.2009 14:24:21
ahoj,prosím poradí mi někdo co je nej...v BKK?Chceme vidět nějaké památky a nákupy(trhy,obch.centra...)máme na to 2dny.Díky za radu a tipy.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bangkok
autor:

vloženo:
12.01.2009 13:36:28
ahoj,prosím poradí mi někdo co je nej...v Bangkoku? Máme na to 2dny tak bychom chtěli vidět nějaký památky a i nákupy(trhy,obchodní centra...)díky za odpověď.Hanka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VAROVÁNÍ PŘED AIRSTOP.CZ !!!!
autor:
www.isla-margarita.kvalitne.cz 
vloženo:
08.01.2009 23:10:56
POZOR NA REKLAMACE U AIRSTOP!!!! Od srpna 2008 do ledna 2009 mi nebyli schopni vyřídit reklamaci zájezdu – stále se vymlouvají na to, že s nimi německá CK nekomunikuje, pak že se stěhovali a vyjádření se ztratilo atd. – budu je muset dát k soudu!!!!!!...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lonicera World
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
03.01.2009 18:25:30
Vybrali jsme ten to hotel Lonicera World. Kdo tam už byl mohl by mi napsat jak jste dlouho jeli od letiště? Děkuji Dáša
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BAŠKA VODA 2009 - Makarska Riviera - Villa BONACA
autor:
www.villabonaca. hr
vloženo:
03.01.2009 13:21:01
Važeni hoste, v naše villa BONACA v Bašce Vode – Makarska Riviera nabizime nove moderne apartmany, izbe, polopenze. Informace na naše web stranky XXX.villabonaca.hr Vitajte
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
nemovitosti v turecku
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
02.01.2009 18:02:34
Dobrý den, dovoluji si Vás upozornit na možnost nákupu zahraničních nemovitostí přes světově renomovanou RK RE/MAX. Pobočka v Ústí nad Labem RE/MAX Wins se specielně orientuje pouze na zahraniční nemovitosti. Nabízíme nemovitosti v Egyptě (Hurghada)...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pořízení nemovitosti v Turecku
autor:

vloženo:
02.01.2009 17:58:49
Dobrý den, dovoluji si Vás upozornit na možnost nákupu zahraničních nemovitostí přes světově renomovanou RK RE/MAX. Pobočka v Ústí nad Labem RE/MAX Wins se specielně orientuje pouze na zahraniční nemovitosti. Nabízíme nemovitosti v Egyptě (Hurghada)...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
31.12.2008 14:23:36
Nemusí se připlácet za pláž. Je v ceně volně přístupná. Není tam hlava na hlavě jako v Chorvatsku. Doporučuji. Loni jsem Byla od Viktorky v kempu, letos pojedeme do apartmánu. Super dovolená. Krásné moře a krásné prostředí.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz