Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Dominikánská republika - Punta Cana - hotel LTI Beach
(příspěvků: 1)
autor:
Tomas Chmelik
vloženo:
05.12.2008 15:34:54
dovolena absolutne bez chyby odletali jsme z Lipska vice na dominikana.ic.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko
autor:

vloženo:
05.12.2008 08:55:48
ahoj všem cestákum. V lednu a unoru 2009 jsme s kámošem na cestě po Thajsku a sousedních zemí. Kdo máte zájem, kontaktujete nás na pokecamesi@atlas.cz Mužeme se někde sejít a probrat zážitky z cest. Těšíme se P.S. vzkaz pro holky....jsme fešáci :-)...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
idea tour Pardubice
autor:

vloženo:
29.11.2008 18:52:38
Nemáte někdo zkušenost s touto cestovkou. Ráda bych s ní jela do Paříže. Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nabízím vyhledávaní informací pro Vaše cesty
autor:

vloženo:
24.11.2008 12:03:35
Vyhledávání informací a organizace zájezdů pro nezávislé cestovatele Pro všechny cestovatele, kteří nemají moc času na vyhledávání informací pro svůj výlet, ale zároveň nemají rádi organizované zájezdy. Seženu informace na míru o jakékoli zemi podle...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CROCUS MAYER - velký okruh Egyptem
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
21.11.2008 15:15:36
Vybrala jsem si zájezd, byl jeden z nedražších na trhu, myslela jsem ,že budu ušetřená špíny a podobných věcí. Tak se nestalo. Vlak- jedna hrůza, samozřejmě tam jezdí vlaky úplně normální a čisté, ale bohužel. Cestujete s nějakými tvorečky, všechno...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Expedice MADAGASKAR-COMOROS duben 2009!
autor:

vloženo:
21.11.2008 10:30:27
Délka expedice 22dní.Případní zájemci se mohou hlásit do konce listopadu. kouzelnadobrodruzstvi@email.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kovotour
autor:

vloženo:
18.11.2008 21:35:59
Pozor!!! Kovotour neuvádí hvězdičky, ale lodičky(při reklamaci vám to zdůrazní a vysvětlí rozdíl. Neplatí co lodička -to hvězdička) Byl jsem s rodinou v ČERNÉ HOŘE-Villa Park. Místo slibovaného moderního autobusu, přijela Karosa, min.15 let stará.Vilky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Horizont Travel
(příspěvků: 3)
autor:
autor
vloženo:
18.11.2008 10:17:03
Tak se mi zdá, že ty kladné odpovědi tam píšou zaměstnanci CK Horizont Travel nebo jejich známí !! Je to síla, ale ze všeho nejhorší je okrást důchodce nebo rodiny s dětmi. Je to špatné podnikání založeno na důvěřivostti lidí. Bacha na ně !!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VZPOMINKY ULOZENE NA DVD
autor:

vloženo:
17.11.2008 09:29:40
Dobry den, mate natocenou Vasi dovolenou na videokameru a chteli byste toto video uchovat i do budoucna? Prave Vam nabizim upravu videa i s fotografiemi primo z videokamery na DVD nebo videokazety. Vice info po tel. 724070413 , e-mailu davcax@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
počasí
autor:

vloženo:
08.11.2008 21:36:59
Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s počasím v lednu na Mauriciu?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz