Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
CROCUS MAYER - velký okruh Egyptem
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
21.11.2008 15:15:36
Vybrala jsem si zájezd, byl jeden z nedražších na trhu, myslela jsem ,že budu ušetřená špíny a podobných věcí. Tak se nestalo. Vlak- jedna hrůza, samozřejmě tam jezdí vlaky úplně normální a čisté, ale bohužel. Cestujete s nějakými tvorečky, všechno...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Expedice MADAGASKAR-COMOROS duben 2009!
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
21.11.2008 10:30:27
Délka expedice 22dní.Případní zájemci se mohou hlásit do konce listopadu. kouzelnadobrodruzstvi@email.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kovotour
autor:

vloženo:
18.11.2008 21:35:59
Pozor!!! Kovotour neuvádí hvězdičky, ale lodičky(při reklamaci vám to zdůrazní a vysvětlí rozdíl. Neplatí co lodička -to hvězdička) Byl jsem s rodinou v ČERNÉ HOŘE-Villa Park. Místo slibovaného moderního autobusu, přijela Karosa, min.15 let stará.Vilky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Horizont Travel
(příspěvků: 3)
autor:
autor
vloženo:
18.11.2008 10:17:03
Tak se mi zdá, že ty kladné odpovědi tam píšou zaměstnanci CK Horizont Travel nebo jejich známí !! Je to síla, ale ze všeho nejhorší je okrást důchodce nebo rodiny s dětmi. Je to špatné podnikání založeno na důvěřivostti lidí. Bacha na ně !!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
VZPOMINKY ULOZENE NA DVD
autor:

vloženo:
17.11.2008 09:29:40
Dobry den, mate natocenou Vasi dovolenou na videokameru a chteli byste toto video uchovat i do budoucna? Prave Vam nabizim upravu videa i s fotografiemi primo z videokamery na DVD nebo videokazety. Vice info po tel. 724070413 , e-mailu davcax@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
počasí
autor:

vloženo:
08.11.2008 21:36:59
Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s počasím v lednu na Mauriciu?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
sailing v Karibiku
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
08.11.2008 01:05:56
ahoj, zrovna ted se pohybuji v Tortole, kde 3.dnem probiha boat show, kde se setkavaji tvari v tvar bookeri a majitele lodi s posadkou.Jsem na lodi Sophisticated Lady capitana Ricka Moora, nabizime charter, 7 dni, 7.ostrovu v Karibiku, potapeni, navsteva...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená na zkoušku NE
(příspěvků: 6)
autor:

vloženo:
07.11.2008 09:19:05
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti se zrušením dovolené na zkoušku.Pokud ano tak za jakých podmínek to bylo.A zda jste zaplatili plnou výši zálohy.Prosím poraďte za jakoukoli informaci která se týká dov.na zkoušku budeme vděční.Děkuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Slevový poukaz
autor:

vloženo:
02.11.2008 12:47:06
prodam slevový poukaz od CK Fischer, vice podrobnosti na mailu. ambrosini@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Gargano -apartmany Adria
autor:

vloženo:
01.11.2008 17:02:00
Mohl by mi prosim nekdo popsat jake to tam je?Dekuji OLa
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz