Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
sailing v Karibiku
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
08.11.2008 01:05:56
ahoj, zrovna ted se pohybuji v Tortole, kde 3.dnem probiha boat show, kde se setkavaji tvari v tvar bookeri a majitele lodi s posadkou.Jsem na lodi Sophisticated Lady capitana Ricka Moora, nabizime charter, 7 dni, 7.ostrovu v Karibiku, potapeni, navsteva...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená na zkoušku NE
(příspěvků: 6)
autor:

vloženo:
07.11.2008 09:19:05
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda má někdo zkušenosti se zrušením dovolené na zkoušku.Pokud ano tak za jakých podmínek to bylo.A zda jste zaplatili plnou výši zálohy.Prosím poraďte za jakoukoli informaci která se týká dov.na zkoušku budeme vděční.Děkuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Slevový poukaz
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
02.11.2008 12:47:06
prodam slevový poukaz od CK Fischer, vice podrobnosti na mailu. ambrosini@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Gargano -apartmany Adria
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
01.11.2008 17:02:00
Mohl by mi prosim nekdo popsat jake to tam je?Dekuji OLa
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cykloatlas Toskánsko - s okolím Florencie a Livorna
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
15.10.2008 08:08:48
Pokud někdo pojedete do Toskánska jezdit na kole, rozhodně si nekupujte Cykloatlas Toskánsko - s okolím Florencie a Livorna od Bikeline. Je to v němčině, což je asi ta nejmenší překážka, stojí 400 Kč a absolutně se podle něj nedá drandit. Velmi nepřesné...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Melia Sinai
autor:
Daniela Šimandlová
vloženo:
11.10.2008 23:10:56
Dobrý den,můžete mi někdo sdělit dojmy z hotelu Melia Sinai - Ras Nosrani ? Díky . Daniela.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Aquahotel
autor:

vloženo:
10.10.2008 19:46:38
Zdravím, necestujete někdo náhodou 18.10. do hotelu Aquahotel v Hurghadě? Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Letenky Praha-Amsterdam-Praha
autor:

vloženo:
29.09.2008 19:37:36
Prodám letenky Praha - Amsterdam (odlet v pondělí 6.10. v 6.30) a Amsterdam - Praha (odlet ve středu 8.10. ve 21.20) se Sky Europe. Cena za obě 2099 Kč. Při rychlém jednání sleva!!! Email: salisburysalisbury(zavinac)seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Neletí někdo 14.října na Kubu z Mnichova?
autor:

vloženo:
28.09.2008 19:59:21
Ahoj, neletí někdo 14.října na Kubu z Mnichova přes Madrit? Letíme s německou ck poprvé, tak máme celkem obavy. Víc hlav, víc ví:-) aga.endy@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Maledivy ./ dokonaly raj
autor:

vloženo:
24.09.2008 18:47:51
Boli sme s manzelskou na svatebni ceste na maledivach... nie je krajsie miesto na zemi ako tam.... ak chcete viac info je to napr na maledivydovolena.cz
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz