Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
počasí na Sri Lance
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
27.08.2008 10:12:38
Zdravim.Máte někdo zkušenosti s počasím na Sri Lance v září? Děkuji za info. Martin
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
počasí na Sri Lance
autor:

vloženo:
27.08.2008 09:48:33
Zdravim všechny cestovatelé. Mam dotaz ohledně počasí.Chceme jet v září na Sri Lanku. Podle předpovědí je to zrovně mezi letními a zimními obdébí deštů.Letní je od čer.-srp. a zimní od řijna do prosinc. Pokud máte někdo zkušenosti prosím o radu, zda...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kolymbia Bay - Rhodos
autor:

vloženo:
25.08.2008 13:13:52
14.9 odlétáme na Rhodos, hotel Kolymbia Bay. Máte někdo zkušenost? Nejdete někdo stejně? Zuzana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko - hotel My Home Resort
autor:

vloženo:
14.08.2008 15:27:02
Nemáte někdo zkušenost s hotelem My Home Resort**** - Avsallar ??. Jedeme v září a nikde na českých recenzích jsem tento hotel nenašel. Na německých web.stránkách o recenzích je tento hotel hodnocen velmi vysoko ( celkem 5,2 z max. 6 možných a již 50...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Turecko-nemoc
autor:

vloženo:
09.08.2008 10:13:00
všem pěkný den, chci napsat upozornění pro ty, co se chystají do Turecka! Já tam byla s přítelem v červnu, dovolená pěkná, země pěkná až na malé detaily,ale o to horší věc. Dovezli jsme si žloutenku typu A !!! je tam vyšší výskyt..přítelovi to propuklo...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt- hurgada, hotel Charm Lise Paradise, Sharm El Sheikh- hotel Al Bostan
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
07.08.2008 11:45:00
Prosím, mate nekdo zkušenosi s hotelem Charm Lise Paradise v Hurgadě, nebo s hotelem Al Bostan v Sharm El Sheikhu? Velmi bych ocenila jakekoliv zkusenosti, dekuji, veronika
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovní kancelář-Horizont Travel
(příspěvků: 7)
autor:

vloženo:
06.08.2008 21:04:04
Dobrý den, mohl by se mi prosím pan Vopršálek ozvat na email timeshareomyl@seznam.cz.Taky nás nachytali,a teď když chceme odstoupit od smlouvy na základě její neplatnosti,kopou kolem sebe.Ozvěte se i ostatní s Vašimi zkušenostmi.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel excel
autor:

vloženo:
03.08.2008 10:01:51
zdravim prosím napište mi kdo má zkušenosti s tímmto hotelem EXCEL v Hamametu? Ale hlavně s cestovkou BESTREISEN Děkuji budu za všechy informace vděčná
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tunis hotel EXCEL
autor:

vloženo:
02.08.2008 19:50:13
zdravim prosím napište mi kdo má zkušenosti s tímmto hotelem EXCEL v Hamametu? Ale hlavně s cestovkou BESTREISEN Děkuji budu za všechy informace vděčná
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tunisko - noční můra
(příspěvků: 8)
autor:
Martina Šlajerová
vloženo:
30.07.2008 10:56:52
Včera jsem přiletěla z Tuniska a nevím kde mám začít.... Myslím že tak zhnusená jsem ještě nikdy nebyla. Je to prostě země primitivů a dobytků. Musím zdůraznit, že jsme s přítelem tolerantní a jen tak nás něco nerozhodí! Kromě stále krásného počasí to...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz