Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Egypt- hurgada, hotel Charm Lise Paradise, Sharm El Sheikh- hotel Al Bostan
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
07.08.2008 11:45:00
Prosím, mate nekdo zkušenosi s hotelem Charm Lise Paradise v Hurgadě, nebo s hotelem Al Bostan v Sharm El Sheikhu? Velmi bych ocenila jakekoliv zkusenosti, dekuji, veronika
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovní kancelář-Horizont Travel
(příspěvků: 7)
autor:

vloženo:
06.08.2008 21:04:04
Dobrý den, mohl by se mi prosím pan Vopršálek ozvat na email timeshareomyl@seznam.cz.Taky nás nachytali,a teď když chceme odstoupit od smlouvy na základě její neplatnosti,kopou kolem sebe.Ozvěte se i ostatní s Vašimi zkušenostmi.Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel excel
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
03.08.2008 10:01:51
zdravim prosím napište mi kdo má zkušenosti s tímmto hotelem EXCEL v Hamametu? Ale hlavně s cestovkou BESTREISEN Děkuji budu za všechy informace vděčná
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
tunis hotel EXCEL
autor:

vloženo:
02.08.2008 19:50:13
zdravim prosím napište mi kdo má zkušenosti s tímmto hotelem EXCEL v Hamametu? Ale hlavně s cestovkou BESTREISEN Děkuji budu za všechy informace vděčná
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tunisko - noční můra
(příspěvků: 8)
autor:
Martina Šlajerová
vloženo:
30.07.2008 10:56:52
Včera jsem přiletěla z Tuniska a nevím kde mám začít.... Myslím že tak zhnusená jsem ještě nikdy nebyla. Je to prostě země primitivů a dobytků. Musím zdůraznit, že jsme s přítelem tolerantní a jen tak nás něco nerozhodí! Kromě stále krásného počasí to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tunisko - noční můra
autor:
Martina Šlajerová
vloženo:
30.07.2008 10:56:01
Včera jsem přiletěla z Tuniska a nevím kde mám začít.... Myslím že tak zhnusená jsem ještě nikdy nebyla. Je to prostě země primitivů a dobytků. Musím zdůraznit, že jsme s přítelem tolerantní a jen tak nás něco nerozhodí! Kromě stále krásného počasí to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
prosba o radu
autor:

vloženo:
29.07.2008 13:52:39
Ahojky, můžete mi někdo poradit ?jedu do Berlína busem (Student agancy) a píšou, že to staví na "am Funkturm" a já se potřebuju dostat odtud na letiště "Schönefeld".tak nějak si nevím rady, kde by se to na netu dalo najít na mapce a čím bych se tam mohla...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
E-ck
autor:

vloženo:
29.07.2008 12:52:22
Zdravím, máte, prosím Vás, někdo nějaké zkušenosti s cestovní společností e-ck?Díky za odpověd. Veronika
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
bulharsko - kempy
autor:

vloženo:
28.07.2008 16:25:57
Nevíte někdo jak je to tam s kempy? Kvalita, cena, vybavení. Díky Eva
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck.Alivia,penzion Panorama
autor:

vloženo:
27.07.2008 07:49:26
Zdravíme.Letos jsme poprvé cestovali s ck.Alivia,zpočátku jsme měli jisté obavy,protože jsme si přečetli recenzi o této ck.,ale nedali jsme na lidi a nakonec jsme byli rádi a spokojeni se službami a přístupem ze strany c.k.,která využívá služeb Čsa,která...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz