Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Chystáte se jet na Nový Zéland a pracovat tam?
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
22.07.2008 05:02:07
Dávejte si pozor na sliby agentur. Agentura RTW New Zealand a její majitel Ladislav Čech slibuje zajistit práci na Novém Zélandu. V sezóně, kdy je práce habaděj, vás pouze zneužije, strhne vám možná polovinu výplaty a vám zbydou jen oči pro pláč. Naslibuje...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ZÁJEZD NA KUBU
(příspěvků: 2)
autor:
Kamila Ing.Bc.Fürstová
vloženo:
21.07.2008 11:07:41
RUDOLF REISEN VELICE VŠEM DOPORUČUJI.BYLA JSEM S DCEROU OD NICH NA NA VÁNOCE KUBĚ, SLUŽBY BYLY ÚŽASNÉ, ZÁJEZD VYNIKAJÍCÍ A CENA SUPER. NAVÍC KUBA JE NÁDHERNÁ.OD TÉ DOBY JIŽ NIKDY NEPOJEDU OD ČESKÝCH CESTOVEK NA JEJICH PŘEDRAŽENÉ ZÁJEZDY SE ŠPATNÝMI SLUŽBAMI....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dotaz
autor:

vloženo:
14.07.2008 16:20:14
dobrý den,chtěli bychom letět na dovolenou do Bulharska a máme 2 leté dítě.Chtěli bysme asi 3+ hotel s polopenzí v klidném místě,asi nejlépe v Primorsku.Mohl by mi někdo nějaký hotel doporučit.Nebo něco jiného?V září. Děkuji lib.dv@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sunny Days - hrůůůza!!!! S nimi už nikdy v životě!
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
13.07.2008 15:04:30
Tak koukám, že se služby Sunny Days nezměnily. Právě jsme se vrátily z dovolené na Kypru a jedna velká hrůza - čas odletu neustále měnily, takže z dovolené, která měla začít 6.7. nakonec byla dovolená už od 5.7., což se mi sice krajně nehodilo, ale přesně,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK VIRTU
autor:

vloženo:
10.07.2008 16:38:46
Nemáte prosí někdo zkušenosti s CK VIRTU?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Happyland-Bohemia
autor:
jaroslava cjarina
vloženo:
10.07.2008 13:24:44
V červnu jsme byli s touto cestovní kanceláří na ostrově Kos v hotelu Summer Palace. Těm, kdo se tam chystají vřele doporučuji jak tuto cestovku tak i tento hotel. Vše na skvělé úrovni od začátku až do konce, výborné služby, vše, co bylo slíbeno se splnilo...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledame spolucestovatele
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
08.07.2008 13:42:12
Ahojky, chystame se na mesic na Filipiny. Letime od 15.2.09 do 18.3.09..Jsme dva(holka,kluk).Pridate se?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená
autor:

vloženo:
08.07.2008 12:56:52
Ahojky, nenašel by se někdo, kdo by mohl odjet cca kolem 20.7.2008 na dovču k moři? Zhruba na 11 dní All inclusive (EGYPT, Turecko...) - na Last minute. Představu mám tak do 15tis. Kč. Spíš asi holčinu, je mi 26 a kamarádka mi vybouchla. Nejlépe Chrudim...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ck cdw
autor:

vloženo:
07.07.2008 09:41:05
Máte někdo zkušenost s cestovní kanceláří cdw.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ukrajina
autor:

vloženo:
06.07.2008 19:31:29
Chystáme se na Ukrajinu, cesta vlakem přes Maďarsko a cílová stanice Volovec. Neví někdo zda je možné vyměnit peníze na hřivny až tam? Protože nevím zda to bude během cesty možné někde jinde. Díky za odpověď.-pivas-
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz