Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
POMOOOOOOOOOOOCCCC
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
05.07.2008 22:24:56
prosim vas nemate nekdo telefonni cislo na delegatku pí.Hana Rašková ? predem diky moc je to moc nalehave dekuji kdo napise ... na email .. ZylvinkA.M@seznam.cz................ DEKUJI !!!!§
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue Style
autor:

vloženo:
05.07.2008 21:05:45
Letíme s manželkou a 3let.dcerou 29.7.08 do Tunisu,hotel caribbean world palma djerba,podle recenzí byl v pohode,ale jsem zvedavej skrz ck,jak to klapne,mam s toho taky smíšené pocity,hlavně aby nám to vyšlo. Máte někdo skušenosti s tímto hotelem?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta - hotel Gouves Park
autor:

vloženo:
03.07.2008 18:34:45
Rád bych se seznámil s vašimi zkušenostmi z dovolené v tomto hotelu a středisku.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 2)
autor:

vloženo:
27.06.2008 10:40:31
Ahojky taky jedu 27.08. a většinou to tedy hodně chválí. Jenom mě teď trošku postrašil ten poslední příspěvek "jídlo nic moc". Tak jak to tedy je a co ty Dano? Jak tobě se to jídlo jevilo? Bylo tam maso? Víš jak chlapi ať ten můj nebrble co jsem to...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Daltour pana Babiče
autor:

vloženo:
27.06.2008 07:58:13
Hledám další neštastníky, kteří namazali zálohu CK Daltour z Prahy na zimní dovolenou - ve věci hromadné žaloby na tuto dnes již činností pozastavenou neseriozní CK
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lonicera
autor:

vloženo:
23.06.2008 15:19:22
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Peru, Chile, Bolivie, Argentina - podzim 2008
autor:

vloženo:
23.06.2008 13:10:46
hola todos, hledam partaka(cku) na cesty po Jizni Americe na dobu cca 2-3 mesice. Itinerar a doba pobytu jsou jen predbezne a mohou se menit v zavislosti na financni situaci, popripade dalsich okolnostech
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ZIMA 2008 JV Asie
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
22.06.2008 15:36:56
chce se někomu v zimě do tepla? 4 až 5 týdnů po JV Asii (možno i déle). Letecky-autobusem. Náklady na letenky, ubytování, jízdenky, vstupenky, pojištění cca 45 tis. Města, památky, moře, národní park, zábavní park atd. Dlouholeté zkušenosti. Na věku...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
SPOLUCESTUJÍCÍ
autor:

vloženo:
17.06.2008 17:47:40
Ahoj HOLKY, hledám touto cestou kamarádku, která také nemá možnost jet na dovolenou s někým blízkým. Ráda bych v srpnu nebo záží na last minut do Egypta - Hurghada na 10 - 15 dní do min. 4* hotelu s all inclusive s odletem z Brna nebo Bratislavy. fenis@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ck Alivia
(příspěvků: 6)
autor:

vloženo:
17.06.2008 07:14:15
Zdravim vsechny,chtela bych se zeptat mate nekdo zkusenosti s ck Alivia?Mame s ni letet v nedeli do Bulharska,ale nejsme si tim 100% jisti.Diky
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz