Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
myplanet
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
09.06.2008 21:23:59
Dbrý den. Obsolvoval jsem se svojí přítelkyní dovolenou na Rhodosu Hotel Doreta Beach, v termínu 1-8.6.2008, s cestovním spolkem Myplanet. Hotel byl skvělý, strava skvělá, pláž, bary, inklusiv. Vlastní pláž, bazény, tři bary, long drinky v inklusivu,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Korsika září 2008
autor:

vloženo:
05.06.2008 08:26:00
12.9. jedeme s přítelem na dovolenou na Korsiku, nabízíme 2 volná místa v autě na cestu do Livorna nebo až na Korsiku a zpět (zpátky odjíždíme 24.9.2008). Předběžně jsme spočítali cenu cesty a při 4 lidech v autě to je 2457,– na jednoho. Jestli byste...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Peru, Venezuela, říjen 08
autor:

vloženo:
03.06.2008 14:51:18
Hledáme někoho, kdo by chtěl na dovolenou do Peru a Venezuely. Jsme dva a předpokládáme skupinu cca 5-6 lidí. Doktoři vítáni, neb lékárnu je třeba míti s sebou :-) Mělo by to být klasikou - baťůžkáři, tedy spíš se co méně válet na plážích, prostě taková...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
padací most
autor:

vloženo:
03.06.2008 14:36:00
Mám dotaz moc ráda bych se podívala na ostrov Lefkada ale bojim se mostů a teď jsem se dozvěděla že se na ostrov jede přes padací most,mohl by jste mi někdo sdělit dojmy přejezdu přes ten most popřípadě zda nemáte jeho foto.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Capo Grosso
autor:
Zuzana Petlanová
vloženo:
31.05.2008 12:31:29
Lidičky, pobývali jste v poslední době někdo v kempu Capo Grosso(Itálie,Kampánie)? Jaké máte zkušenosti (kvalita kempu,koupání,možnost výletů)? Jsou pronajímané karavany ve stínu ? Zuzka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
Zuzana Petlanová
vloženo:
31.05.2008 12:27:50
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Makedonie, Albánie 15.-28.6.2008
autor:
martin hruška
vloženo:
30.05.2008 07:46:16
Kdo jede? Najdeš na lide.cz, profil - aksurhnitram. Náklady na cestu 100 Euro + něco na jídlo a vstupy a víno. Jsme čtyři, ale v pěti je více srandy. Jede se přes Bělehrad, pak i výšlap na Olymp, zpět po jadranském pobřeží.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Černá Hora
autor:

vloženo:
28.05.2008 22:53:40
Ahoj, ráda bych se zeptala, zdali nemá někdo nějaký kontakt na soukromé ubytování v Černé Hoře. děkuji Hana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko Ko Samui
(příspěvků: 5)
autor:

vloženo:
25.05.2008 12:51:30
Vážení přátelé, chystám se na KO Samui a chtěla jsem požádat o nějaké zkušenosti s tímto ostrovem. Vybrali jsme hotel Samui park resort, který by měl být poněkud osamocený.. podělí se se mno někdo o nějaké rady na cesu, o zkušenostech s hotely či cenami...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rumunsko
(příspěvků: 4)
autor:

vloženo:
21.05.2008 09:50:13
Ahoj nevíte náhodou, které cestovka zajišťuje pobytové zájezdy do Rumunska? Chceme jet někam na pobřeží vlastním autem.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz