Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Palmová riviéra-ria nuova
(příspěvků: 1)
autor:

vloženo:
28.04.2008 20:07:28
Může mi někdo sdelit jake je ubytování ve stanu na Ria nuově? Dá se tam v noci spát,není tam vedro? Chci jet 22.6. Na 2týdny. Diky za příspěvek.. KAREL
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:

vloženo:
19.04.2008 06:06:37
Byl někdo v hatelu Azur Plaza v Hammametu?Nikde nemůžu nic najít,jen v polských cestovkách.Díky L.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mauritius - batůžkáři, svatba
autor:

vloženo:
18.04.2008 09:45:32
Ahojky, byli jsme v této úžasné zemi a bylo to úžasné. Cestovali jsme, poznávali přírodu, lidi i kulturu a nakonec jsme si zde řekli své ANO. více info najdete na 3xw.nasecesta.estranky.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kiten
(příspěvků: 3)
autor:

vloženo:
17.04.2008 10:41:56
Dobrej. Jedu v létě 8/08 na dovču do Kitenu.Chci se jenom zeptat jestli tam někdo byl a jak byl spokojený se stravováním a kolik tam stojí stravování.Mám to bez jídla na 11 dní tak mi snad pro 5osob bude stačit 900euro.Dík za odpověď
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Pobyt v Malajsii
(příspěvků: 2)
autor:
Marketa Jilkova
vloženo:
16.04.2008 13:21:16
Hezky den vsem.Prosim o radu.Muj manzel ma jet na pul roku pracovne do Malajsie a ja s detmi(4 a 2roky) s nim.Shanim informace o tom, jak se tam vlastne zije.Dekuji Marketa popripade prosim o radu na mail:jilkova.market@seznam.cz
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Výlety v Chorvatsku
autor:

vloženo:
11.04.2008 22:04:36
Minulý rok sme se rozhodli jet do Chorvatska a cestovat tam po výletech. Pokud se chcete dozvedět jaké místa stojí vidět přečtěte si popisy výletů na mých stránkách. chorvatsko.grifin.net
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Djerba 1.5.-12.5. Bude tio na koupání v moři? A co počasí v tomto období???
autor:

vloženo:
11.04.2008 20:10:26
Chceme s manželem a 2,5 synem navštívit Djerbu. Jen se trochu bojím počasí, zda ještě nebude moc chladno. A co teprve teplota moře?? Budu ráda za každou zkušenost.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel malia bay - kréta
autor:

vloženo:
11.04.2008 18:58:16
Dobrý den, chtěla bych poprosit o hodnocení hotelu Malia Bay na Krétě. Letíme v srpnu, ale mám trošku obavy z poměrně špatných hodnocení. Prosím o reakci a radu. (raději lepší :)) Děkuji! Šárka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Rhodos- hotel Montemar Beach
autor:

vloženo:
09.04.2008 00:38:12
Zdravím všechny cestovatele. Sháním kamarády a kamarádky pro naši rodinu ( dospěláci + dcera 12 let a syn skoro 3 roky ), kteří by taky cestovali na Rhodos ( hotel Montemar Beach ) v termínu 20. 6.- 1. 7. 2008.Najde se někdo? Díky a všem šťastnou dovolenou.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Holiday Home international
autor:
Hana Tomková
vloženo:
25.03.2008 07:01:06
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s agenturou Holiday Home international? Diky moc za odpovědi
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz