Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Řecko - Okruh s koupáním na Peloponésu
(příspěvků: 1)
autor:
Jana Vlasáková
vloženo:
05.03.2008 15:06:04
Absolvujeme výše uvedený poznávací zájezd s CK MayerCrocus. Ocenila bych rady a doporučení dřívějších účastníků.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
POZOR NA DETUR
autor:
Václav Cikán
vloženo:
04.03.2008 06:56:09
Tak nevěřím svým očím, po tom co svou neschopností a arogancí tato cestovní kancelář okradla minulý rok stovky lidí, opět se otřepala a pokračuje. Když jsem minulý rok splakal nad výděkem, nechal jsem to být protože vyhlásila úpadek, ale ted bych jen...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pozor na cestovku PUXTRAVEL !!!
(příspěvků: 2)
autor:
Petra Odehnalová
vloženo:
03.03.2008 10:42:05
Pekný den přeji. Mám velice čerstvé zážitky s touto internetovou cestovní kanceláří- dobré rozhodně nebyly. Nebýt vstřícnosti rakouských lidí, jeli jsme domů hned jak jsme dorazili. Počátek cesty vypadal dobře. Slunce, všichni natěšení na sníh, podmínky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tunisko, Gammarth, hotel Dar Naouar
(příspěvků: 7)
autor:
Jitka Berková
vloženo:
29.02.2008 19:50:17
Nebyl jste náhodou někdo v tomto hotelu? V černu tam letíme, tak bych chtěla nějaké informace přímo od pramene. Díky Jitka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
půjčení auta - Gran Canaria
autor:
Blanka Klepetářová
vloženo:
26.02.2008 15:04:23
Ahojky, chystame se v březnu na Gran Canarii (Playa del Ingles) a rádi bychom si půjčili na pár dní auto. Můžete, prosím, někdo poradit, zda je vyhodnější rezervovat si auto předem přes internet? Vyjde to výrazně levněji nebo jsou ceny na místě srovnatelné?...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ideální lyžování za skvělé ceny
autor:
L F
vloženo:
22.02.2008 12:53:01
Zdravím příznivce lyžování. Nevíte kam na lyže za skvělé ceny? Doporučuji Francii - středisko La Norma. 65km sjezdovek, dostatek sněhu, možnost výletů do okolí, v blízkosti největší lyžařské středisko na světě - Tři Údoli s Val Thorens, kde je přes 700km...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Individuálně do Thajska
autor:
Jana Jelínková
vloženo:
21.02.2008 22:13:43
Ahoj, pro Zdenku Jirkovskou! Pokud budeš mít zájem, ozvi se na mobil 602246634 - Jana, chceme jet s přítelem do Thajska poprvé a společnost bychom ocenili - jsme postarší, ale chceme něco zažít a vidět. Jana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
malajsie
(příspěvků: 2)
autor:
jarka lepsi
vloženo:
21.02.2008 11:24:53
dobrý den Světlano chtela bych se zeptat jestli jste se n echali před odletem do Malajsie očkovat. a jestli jte se setkali s komáry co píší jak jsou nebezpečné. díky Jarka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hodnocení CK
(příspěvků: 3)
autor:
Ivan Petroušek
vloženo:
17.02.2008 18:41:47
CK INEX ? Symbol a ikona spolehlivosti,klidu a pohody vč. deleg. služeb. Jezdíme s mojí paní zejména s touto CK již mnoho let a nehodláme svoji volbu měnit. Jsem již v důchodu a o to více oceňujeme např. odvoz klientů na Ruzyni.Již se těšíme na výběr...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Venezuela - Isla Margarita
autor:
Jan Kalian
vloženo:
12.02.2008 01:03:54
Dobry den, zakoupili jsme vylet na Isla Margarita pres nemeckou CK. Odlet z Frankfurtu pres Antiguu a tam prestup na letadlo na Isla Margarita. Na strankach naseho konzulatu ve Venezuele jsem nalezl informaci, ze s Antiguou mame vizovou povinnost....
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz