Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Rhodos
(příspěvků: 1)
autor:
Pavla
vloženo:
10.01.2008 23:34:24
Zdravím všechny. Máme objednaný pobyt na Rhodosu, hotel Montemar Beach ( odlet z Ostravy 20. 6. 2008 ) a hledáme někoho, kdo se chystá tamtéž. Jsme 4-členná rodina ( dcera 12 let, syn 2,5 ).Sháníme kamarády pro děcka i pro sebe,tak kdybyste někdo letěli,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Izraelské víno v ČR?
(příspěvků: 2)
autor:
Monika L.
vloženo:
09.01.2008 11:10:26
Dobrý den, nevíte zdali lze v ČR koupit nějaká vína z Izraele?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tanzanie
(příspěvků: 5)
autor:
Jarda Krecl
vloženo:
05.01.2008 23:14:53
Zdravím všechny cestovatele. Na přelomu února a března 2008 se chystáme na 16 dní do Tanzanie (safari + Zanzibar). Nemáte zájem se někdo přidat, nejlépe nějaký pár (zatím jsem já a moje manželka)? Taky bychom rádi poprosili o nějaké aktuální informace...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Victoria, apartmány Azzurra
(příspěvků: 3)
autor:
Gábina
vloženo:
05.01.2008 14:10:35
Ahojte, chtěli bysme jet s Viktorkou poprvé do Itálie - Martinsicuro, apartmány Azzurra. Kdo máte nějakou zkušenost, prosím napište. Jaké je vybavení apartmánu,plážový servis (je nutné připlatit?), pláže, atd... Díky a přeji hezký den...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 2)
autor:
Jana
vloženo:
05.01.2008 00:22:59
Za týden jedeme na měsíc na Hawaii, budeme cestovat po ostrovech. Má někdo zkušenosti s počasím v tomto období? Děkuji za odpovědi Jana
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko-Ko Lanta
(příspěvků: 3)
autor:
Martina
vloženo:
04.01.2008 22:05:28
V prosinci 2008 se chystame na ostrov Ko Lanta.Prosila bych o radu,da se sehnat bez velkych problemu lod z pristavu Krabi na ostrov? Mame strach ze bude preplneno a zustanem vyset na Krabi.Nebo je lepsi si objednat taxi.Diky moc lidicky.M:D
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
El Salvador
(příspěvků: 14)
autor:
Meggie
vloženo:
04.01.2008 16:54:40
Vřele doporučuji jako skvělé místo pro dovolenou (vč. Guatemaly a Hondurasu.) Vhodné pro lidi, kteří preferují exotiku s naprostým minimem masového turismu. Autenticita prostředí je nepopsatelná. Když se člověk povznese nad špínu a všudypřítomné odpadky...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Kompas
autor:
D
vloženo:
04.01.2008 15:24:31
ahoj. chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s Ck Kompas a samozřejmě jaké. Rozhodujeme se s kým jet, takže za každou odpověď předem děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Madeira
autor:
Pája
vloženo:
04.01.2008 13:10:21
Ahoj, prosím o zkušenosti s ostrovem Madeira. Chystáme se tam v červenci - Funchal-hotel Pestana Bay. Díky Pája
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
El Salvador
(příspěvků: 4)
autor:
yanina
vloženo:
04.01.2008 11:42:05
Nebyl jste někdo na prvních zájezdech, pořádaných EXIMEM, do El Salvadoru? Zajímaly by mě dojmy z této destinace.
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz