Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Maledivy
(příspěvků: 3)
autor:
Martin
vloženo:
12.12.2007 21:17:34
Chceme na Maledivy, ale můžeme jen v červenci či srpnu, může nám někdo, kdo tam byl v tomto termínu poradit, zda tam stojí v tomto termínu monzunu vůbec letět a vychutnat si šnorchlování ap.? Pokud ano, tak jaký resort doporučujete a červenec či srpen?...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
bluestyle-egypt
(příspěvků: 1)
autor:
Jana
vloženo:
11.12.2007 13:47:39
3x jsme byli s touto CK v Egyptě a vždycky jsme byli spokojeni. Myslím že problémy se můžou vyskytnout všude, otázka je jak se k nim CK postaví. Takže tuto CK můžu doporučit. Úžasný je hotel Sunrise royal makadi resort.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Alpy-Tirolsko
autor:
Martina
vloženo:
11.12.2007 13:13:48
Jezdime do Alp kazde leto.Je tam nadherne a daji se podnikat skvele vylety i po leodvcich.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Egypt hotel Albatros resort
(příspěvků: 2)
autor:
Josef
vloženo:
08.12.2007 22:26:33
Dne 23.12.2007 jsme odlétli do hotelu Alabtros Resort a v Hurghadě a nebyl při příletu náš kufr se všemi věcmi . Takový zážitek nikomu nepřeji. Přilétli jsme v pátek a kufr jsme po několika urgencích dostali až v neděli . Přesto mohu cestovní kancelaři...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
bangkok
(příspěvků: 6)
autor:
Kopecký Josef
vloženo:
02.12.2007 11:32:42
Ahoj všichni, letíme v polovině února 2008 do Bangkoku a potom se budeme přesouvat na ostrov Ko Samui. Chceme zůstat tak 3 noci v Bangkoku,můžete mi někdo poradit,kde se nejlíp ubytovat,jak se tam dostat z letiště atd. Chtěli bychom být někde poblíž...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
NEJHORŠÍ CESTOVKA
(příspěvků: 2)
autor:
Jan Novotný
vloženo:
24.11.2007 19:33:47
V ČECHÁCH JASNÁ VOLBA BLUE STYLE !!!!!!!!! NEJEN ŽE LŽOU, OKRÁDAJÍ, NEPLNÍ UZAVŘENÉ DOHODY, ALE JEŠTE SE PŘI REKLAMACI CHOVAJÍ AROGANTNĚ. PŘI 12TI DENNIM POBYTU V JINEM HOTELU NEŽ JSEM SI S RODINOU ZAPLATIL JSEM PŘIŠEL NEJEN O NERVY ,ALE TAKÉ O PĚKNOU...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kypr- Pujčovny aut v Larnace
autor:
Japeska
vloženo:
24.11.2007 11:57:26
Dobrý den, mohl by mi někdo poskytnout typ na levnou a spolehlivou půjčovnu aut v Larnace ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
THAJSKO - cestování
autor:
Karel
vloženo:
23.11.2007 08:58:06
12 PROSÍM O ODKAZ NA WEBU : - bus spojení po Thajsku S,J, + spojení nové letiště BKK . AYUTHAYA ! Nebo poraďte ! Díky Karel
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
kovotours plus
autor:
Jitka
vloženo:
21.11.2007 17:50:51
Dobrý den všem možným klientům této cestovky. Jednoznačně ne!!! Nový katalog 2008- opět lžou. Mohu doložit foto- exkluzivní hotel Sidro-špinavý pokoj, plíseň v koupelně.Vaše peníze živí tuto neseriozní cestovku se značkou- pro čechy dobré vše
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledame tesare nebo truhlare pro nasi firmu na NZ
(příspěvků: 4)
autor:
worknz
vloženo:
19.11.2007 06:30:55
Ahoj, pokud se tu chcete chvilku zdrzet a vydelat nejaky dolar, dejte vedet. Zkontaktujte mne prosim na +64 21 107 8418 nebo worknz@volny.cz
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz