Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Poznávací výlety ve Venezuele
(příspěvků: 3)
autor:
drbolová
vloženo:
16.11.2007 09:36:51
Cestovky u nás mají předražené poznávací výlety.My jsme si zařídili výlety až na místě,byli super a podstatně levnější.Navíc delegátka je rozená češka,žije na ostrově 12 let a byla delegátka cest.kanceláře,teď ve spojení s místní Ck-kempem v deltě Orinoko.Podívejte...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko
autor:
Karel
vloženo:
16.11.2007 08:52:12
PROSÍM O ODKAZ NA WEBU : - bus spojení po Thajsku S,J, + spojení nové letiště BKK . AYUTHAYA ! Nebo poraďte ! Díky Karel
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko
(příspěvků: 1)
autor:
Carlos
vloženo:
15.11.2007 21:54:10
Ahoj lidi napadlo nám plno sněhu a tak nemáte chut někdo vyrazit co nejdříve trochu pocestovat po Thajsku? Mám čas a chut cestovat, ale samotnému se mě nechce. Ale bacha jsem už čerstvý - sátník. Ale sportsmen.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Mauricius v termínu od 29.2.do10.3.2008
(příspěvků: 2)
autor:
Alice
vloženo:
15.11.2007 13:04:18
Nejede někdo v tomto období na Mauricius? Jedeme 3dospělí a 14letý syn. Díky za info
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Zájezdy do Denii s dopravou
(příspěvků: 1)
autor:
Vladka K.
vloženo:
14.11.2007 17:37:18
CK Alex léta jezdila i létala do Denii a já i mé široké okolí jsme tyto zájezdy milovali.Přestali, a možná nevědí, že nejen do Denii, ale nikam na Costa Blanca nejezdí žádná CK u nás ani na Slovensku.Je to velká škoda, neměl by se nad tím někdo kompetentní...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Španělsko-Andaluzie
autor:
Friedlová
vloženo:
12.11.2007 20:20:50
Andaluzie je skutečně kouzelná, ale pokud ji chcete poznat, nejezděte s CK Poznání. Program poznávacího zájezdu nebere v úvahu dlouhé přejezdy mezi jednotlivými destinacemi, takže si slibované atrakce můžete někdy prohlédnout jen zvenčí po zavírací době.Také...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kuš s Ostravou
autor:
Sheila
vloženo:
12.11.2007 18:20:46
Já v Ostravě (teddymužel) bydlím, ale chci odtamtud co nejdřív vypadnout. Pryč s těžníma věžma! Je to hnus a jenom to zaplácává prostor -.-"
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Alf leila wa leila
autor:
Marketa
vloženo:
11.11.2007 18:39:53
Byla to výborná dovolená na kterou nikdy nezapomenu.Nádherné teplo,příjemné prostředí v hotelu,krásné průzračné moře,perfektní ubytování,jídlo velice dobré i pití.Výborný míchaný nápoj Alf leila wa leila!Perfektní program cvičení a večerní představení.Doporučuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 7)
autor:
Hyková Ludmila
vloženo:
11.11.2007 08:02:28
ádi bychom bez cestovky, na 14 dní.Spát bychom chtěli v hotelích, chtěli bychom si půjčit auto, a naše představa je třeba 2x až 3x se přestěhovat abychom měli vždy základní tábor blíž místům která chceme poznat.A tak moje otázky zní.Můžete nám poradit...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Reklamní nabídka
(příspěvků: 43)
autor:
Mona
vloženo:
07.11.2007 09:58:47
Dnes mi volali z cestovní agentury Golden Travel, že mi v reklamní akci nabízejí zdarma poukázku na víkendový pobyt v ČR nebo v Rakousku. Musím se dostavit do jejich kanceláře v Kutné Hoře, kde mi bude poukázka předána. Zdá se mi to nějaké podezřelé....
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz