Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Kuš s Ostravou
(příspěvků: 3)
autor:
Sheila
vloženo:
12.11.2007 18:20:46
Já v Ostravě (teddymužel) bydlím, ale chci odtamtud co nejdřív vypadnout. Pryč s těžníma věžma! Je to hnus a jenom to zaplácává prostor -.-"
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Alf leila wa leila
(příspěvků: 2)
autor:
Marketa
vloženo:
11.11.2007 18:39:53
Byla to výborná dovolená na kterou nikdy nezapomenu.Nádherné teplo,příjemné prostředí v hotelu,krásné průzračné moře,perfektní ubytování,jídlo velice dobré i pití.Výborný míchaný nápoj Alf leila wa leila!Perfektní program cvičení a večerní představení.Doporučuji...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
(příspěvků: 7)
autor:
Hyková Ludmila
vloženo:
11.11.2007 08:02:28
ádi bychom bez cestovky, na 14 dní.Spát bychom chtěli v hotelích, chtěli bychom si půjčit auto, a naše představa je třeba 2x až 3x se přestěhovat abychom měli vždy základní tábor blíž místům která chceme poznat.A tak moje otázky zní.Můžete nám poradit...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Reklamní nabídka
(příspěvků: 43)
autor:
Mona
vloženo:
07.11.2007 09:58:47
Dnes mi volali z cestovní agentury Golden Travel, že mi v reklamní akci nabízejí zdarma poukázku na víkendový pobyt v ČR nebo v Rakousku. Musím se dostavit do jejich kanceláře v Kutné Hoře, kde mi bude poukázka předána. Zdá se mi to nějaké podezřelé....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
S Blue-style do Egypta??Nikdy!!!!
(příspěvků: 22)
autor:
iva549
vloženo:
06.11.2007 22:36:39
Před 2 dny jsme se vrátili z Egypta. 7 denní dovolená s touto CK se změnila v dohadování s CK již po příletu na letiště do Hurghady.Změna hotelu,který byl v katalogu označen jako exkluzivní Sunrise Royal Makadi(ještě se s tím chlubí na svých webovkách,přitom...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená na Mallorce s Ck ANCOROU - již nikdy více!!
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
06.11.2007 18:46:34
Hrůza s Ancorou! Cheme tímto upozornit další zájemce o cestování do zahraničí na nesolidní jednání Ck Ancora. V termínu 8. až 18. 8.2007 jsme měli s touto ck smluvně sjednanou dovolenou na Mallorce v letovisku Paguero, v hotelu Cupido. Při...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ubytování ve Švýcarsku
autor:
Káťa
vloženo:
06.11.2007 10:04:31
Ahoj, nevíte, prosím, o nějakém pěkném ubytování ve Švýcarsku (kdekoliv)? Upřednostnili by jsme penzion s českými majiteli (pokud o nějakém víte, určitě mi prosím napište). Jde mi o ubytování ve dvoulůžk. pokojích se sociál. zař. a pokud možno se snídaní....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Silvestr Keňa
autor:
Leona
vloženo:
05.11.2007 12:33:51
Ahoj, chystám se přes vánoce a Silvestr do Keni a ráda bych se poradila s nějakým již zkušeným cestovatelem, který tam byl.Jedu sama s dětmi, tak abych měla vše co budu potřebovat.Zájezd mám od CK Marco Polo, hotel Severi Sea Lodge, očkování budeme mít...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dovolená na Srí Lance
autor:
Andrea
vloženo:
04.11.2007 20:10:10
Dobrý den, asi před měsícem jsme se vrátili z krásné dovolené na Srí Lance, jež nám zprostředkovala CK Airstop. Bohužel se nám při jednou fakultativním výletu podařilo ztratit naše zpáteční letenky. Kontatktovali jsme proto společnost Airstop po telefonu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestování s Blue Style
autor:
Makovcová
vloženo:
02.11.2007 11:19:12
V září letošního roku jsme s BS cestovali do Egypta. Chtěli jsem na Grand Makadi, kde jsme s tou samou cestovko byli i v loňském roce (bez problémů). Letos nám dovolená začala 5 hodinovým zpožděním letadla a po příletu do Egypta jsme byli ubytováni v...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz