Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Cestování s Blue Style
(příspěvků: 1)
autor:
Makovcová
vloženo:
02.11.2007 11:19:12
V září letošního roku jsme s BS cestovali do Egypta. Chtěli jsem na Grand Makadi, kde jsme s tou samou cestovko byli i v loňském roce (bez problémů). Letos nám dovolená začala 5 hodinovým zpožděním letadla a po příletu do Egypta jsme byli ubytováni v...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko
autor:
Lenka
vloženo:
01.11.2007 11:31:03
Chci se zeptet, zakoupili jsme si zájezd na ostrov Ko Samui. Po přistání v Bangoku se máme na ostrov prý dostat lodí. Má někdo představu jak dlouho trvá cesta z letiště na loď a pak hlavně vlastní plavba na ostrov? Vubec nemáme tušení. Děkuji moc za...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Maledivy
autor:
Radek
vloženo:
29.10.2007 22:16:16
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli je možné na Maledivách získat práci?Jakoukoliv...Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Malajsie - Perhentian na konci prosince
(příspěvků: 7)
autor:
Martina
vloženo:
26.10.2007 16:34:25
Chtela bych se zeptat na Vase zkusenosti, zda nekdo nebyl v prosinci na Perhentian.Je to zrejme obdobi monzunu,tak nevim, zda se tam mame vydat nebo je radsi vynechat.Muzete kdyztak doporucit nejake hezke,levne ubytko? Diky Martina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestovka My planet
(příspěvků: 3)
autor:
markétinka
vloženo:
24.10.2007 21:53:36
Rozhodně NEDOPORUČUJI!!Byli jsme s nima letos na dovolené,delegátka nic nevyřídila,změnili nám jména na letenkách a dali nás do hotelu,který absolutně neodpovídal nafoceným obrázkům,opravdu strašná dovolená.S touto cestovkou už nikdy více!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko - vízum
(příspěvků: 4)
autor:
Janniet
vloženo:
24.10.2007 16:32:43
Prosím, máte někdo zkušenost se získáním thajského víza na letišti v Bangkoku (tzv. visa on arrival)? Letíme s německou CK na 15 dní a někdo mi tvrdí, že je nutné si udělat víza na Thajské ambasádě v Čechách ještě před odletem, někdo zase že není problém...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko individuálně - ostrovy
(příspěvků: 4)
autor:
Karel
vloženo:
24.10.2007 13:20:33
Ahoj, byl někdo na Ko Tarutao ? Prosím o jakékoliv informace: cesta,ubytování,jídlo,ceny,fotky,kam se podívat, co nevynechat atd.Díky ,jedu 21.12.07 rád si přečtu info o cestování po Thai, Karel
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko-ostrovy
(příspěvků: 5)
autor:
Karel
vloženo:
24.10.2007 09:43:08
Ahoj, byl někdo na Ko Tarutao ? Chci tam jet v prosinci07, rád bych věděl o tomto ostrově víc: cesta,jídlo,ubytování(stan),kam se určitě podívat,co nezapomenout vzít sebou,co navštívit atd. Fotky ? Díky za každou informaci Karel
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestování po Thajsku - poradí mi někdo ?
(příspěvků: 2)
autor:
karel
vloženo:
23.10.2007 08:38:59
Ahoj - může mi někdo odpovědět na několik otázek ? Prosím třeba jen na jednu ! 1. jak se dostanu z nového letiště v BK nejjednodušeji vlakem do AYUTHAYI ? Není přímo poblíž nádraží ? 2. Jak se dostanu z nového letiště v BK na nádraží HUALAMPHONG ? 3....
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sozopol 2008
autor:
Pavel
vloženo:
22.10.2007 16:16:20
Myslíte už na dovlenou v roce 2008. Zajistím a mohu zprostředkovat ubytování v Sozopolu. Samostatný byt s výhledem na moře: 6 lůžek (dvě ložnice klimatizované, obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou), 5 minut od písečné pláže, 10 minut do centra starého...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz