Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
makado
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
22.10.2007 12:11:35
ahoj, dne 30 9. 2007 jsme letěli do Egypta přes CK SUNNY DAYS.pokud se někdo rozhoduje o dovolenou v Egyptě, tak doporučuji oblast Hurghada - Makadi. nic krásnějšího jsem neviděla, tolik zeleně co tam je, tak to nemáte nikde v egyptě.krásné pláže, milý...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Bodrum - Turecko - hotel Kadikale Resort
(příspěvků: 2)
autor:
verča
vloženo:
20.10.2007 18:46:48
Dobrý den, tento hotel můžu jen doporučit a ještě když se skloubí s pravou českou cestovní kanceláří Fischer je to nezapomenutelný zažitek. Je sice 1,5hod od letiště, ale stojí za to. Jídlo výborné, pokoje opravdu kouzelné, každý den uklízejí, 2velké...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
GRAND PLAZA EGYPT
autor:
SIMONA
vloženo:
20.10.2007 10:53:54
38 LIDÍ NECHALA CESTOVNÍ KANCELÁŘ BEZ UBYTOVÁNÍ,ŘEŠILO SE TO CELY DEN A AŽ VEČER SE DOŘEŠILO,TAKŽE TADY ZAPLATÍTE HOTEL A TAM HO NEDOSTANETE A NAVÍC VÁS NECHAJÍ BEZ JIDLA A PITÍ AŽ DO VEČERA.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
GRAND PLAZA RESORT SHARM EGYPT
(příspěvků: 1)
autor:
SIMONA
vloženo:
20.10.2007 10:51:03
JIŽ PÍŠÍ NÍŽE,TENTO HOTEL JE NA UROVNI TŘÍ HVEZDIČKOVEHO A NÉ 5TI.NEVHODNY PRO DUCHODCE A DETI.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolena
(příspěvků: 3)
autor:
SIMONA
vloženo:
20.10.2007 10:45:37
19.10 JSME SE VRATILI S DOVOLENE V SHARMU.JIZ NIKDY VICE S TOUTO CEST.KANCELÁŘÍ.HOTEL GRAND PLAZA JE VEDEN JAKO 5TI HVĚZDIČKOVY,ALE UROVEN MÁ NA TŘI.LŽIČKY KE SNÍDANI TO TAM ASI NEZNAJÍ.JÍDLO UDĚSNÉ A PRUVODKYNĚ NĚCO TAK NEOCHOTNÉHO A NESYMPATICKEHO...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Suntimes Turecko
autor:
Jarmila Klingerová
vloženo:
19.10.2007 23:05:28
Dovolená hezká, ale zcela nefunkční delegát. Navíc: náš odlet byl původně plánován na 22:40, počítali jsme s odjezdem někdy po poledni, přizpůsobili jsme tomu program. Večer před tím nám ale přišla SMS, že z hotelu odjíždíme v 8:00 - tj. přišli jsme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Coralia Monastir s CK Sunny Days
autor:
Jájina
vloženo:
17.10.2007 23:00:50
Ahoj všem čtenářům.Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s CK Sunny Days, se kterou jsem byla v září na dovolené.Konkrétně v hotelu Coralia club Monastir. CK tento hotel nabízí jako +++, avšak licence hotelu je na ++. Pokoje se nikdy neuklízí, pouze...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Obzor s CK Stefanny
autor:
Hanka
vloženo:
16.10.2007 12:07:33
Má někdo nějaká zkušenosti s touto cestovkou?Chtěli jsme příští léto letět do Obzoru a tato CK tam nabízí ubytování v aparthotelu Green Paradis.Problém je v tom,že o tom hotelu nikdo nic neví a ani na netu jsem žádné informace nenašla.Zná někdo ten hotel?Jestli...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolená
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
15.10.2007 21:34:43
včera jsem se vrátil z dovolené v Tunisu to co jsem zažil bylo hrozný nikdy jsem nečekal,že se mě tohle stane,ale bohužel stalo!!ve tři ráno jsme odjížděli z hotelu a ve čtyři ráno druhý den jsem byl doma!Takže hrůza jak 17 hodin na letišti téměř bez...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ibiza - Tomi tour
(příspěvků: 7)
autor:
Irča
vloženo:
14.10.2007 18:51:49
Ahoj, prosím o radu. Vzhledem ke slevám, které tomi nabízí na FM jsme se rozhodli jet na Ibizu ... mohli byste mi prosím doporučit nějaký hezký hotel? případně co zkušenosti s Tomi? předem moc díky :)
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz