Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
CK Suntimes Turecko
(příspěvků: 2)
autor:
Jarmila Klingerová
vloženo:
19.10.2007 23:05:28
Dovolená hezká, ale zcela nefunkční delegát. Navíc: náš odlet byl původně plánován na 22:40, počítali jsme s odjezdem někdy po poledni, přizpůsobili jsme tomu program. Večer před tím nám ale přišla SMS, že z hotelu odjíždíme v 8:00 - tj. přišli jsme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Coralia Monastir s CK Sunny Days
autor:
Jájina
vloženo:
17.10.2007 23:00:50
Ahoj všem čtenářům.Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s CK Sunny Days, se kterou jsem byla v září na dovolené.Konkrétně v hotelu Coralia club Monastir. CK tento hotel nabízí jako +++, avšak licence hotelu je na ++. Pokoje se nikdy neuklízí, pouze...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Obzor s CK Stefanny
autor:
Hanka
vloženo:
16.10.2007 12:07:33
Má někdo nějaká zkušenosti s touto cestovkou?Chtěli jsme příští léto letět do Obzoru a tato CK tam nabízí ubytování v aparthotelu Green Paradis.Problém je v tom,že o tom hotelu nikdo nic neví a ani na netu jsem žádné informace nenašla.Zná někdo ten hotel?Jestli...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
dovolená
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
15.10.2007 21:34:43
včera jsem se vrátil z dovolené v Tunisu to co jsem zažil bylo hrozný nikdy jsem nečekal,že se mě tohle stane,ale bohužel stalo!!ve tři ráno jsme odjížděli z hotelu a ve čtyři ráno druhý den jsem byl doma!Takže hrůza jak 17 hodin na letišti téměř bez...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ibiza - Tomi tour
(příspěvků: 7)
autor:
Irča
vloženo:
14.10.2007 18:51:49
Ahoj, prosím o radu. Vzhledem ke slevám, které tomi nabízí na FM jsme se rozhodli jet na Ibizu ... mohli byste mi prosím doporučit nějaký hezký hotel? případně co zkušenosti s Tomi? předem moc díky :)
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám kamarádku/kamaráda na dovolenou
(příspěvků: 1)
autor:
Ali
vloženo:
11.10.2007 06:54:08
Ahoj, je mi 24 (plzeň)a v létě jsem nestihla nikam odjet na dovču. Proto hledám někoho, kdo má te%d v říjnu ještě dovolenou a chtěl by si užít moře a sluníčka. Místo a peníze jsou mi jedno. Odpovědi na: nalik@centrum.cz Ali
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestování téměř kamkoli za polovinu peněz
autor:
Derek
vloženo:
10.10.2007 19:22:19
Dříve jsem vyrazil na dovolenou tak jednou do roka. Dnes cestuji minimálně dvakrát a téměř po celém světě. Cestuji totiž za polovinu ceny než většina ostatních, ale se stejným luxusem. Jestli chcete vědět jak na to, stačí když mi pošlete na e-mail maxi.prilezitost@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Benátky
autor:
Irena
vloženo:
09.10.2007 14:02:33
Dobrý den, v pátek 12.10. odjíždíme na poznávací zájezd do Benátek. Můžete mi dát nějaké důležité rady na cestu? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Korfu - Haris
autor:
Marina
vloženo:
08.10.2007 12:28:52
Ahoj, letos jsem byla s CK ALEX na Kofru. Bylo to super. Vše, co bylo uvedeno v katalogu souhlasilo s realitou, což se u jiných cestovních kanceláří říci nedá. Suprová dovolená a doporučuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pocasie
autor:
petrik
vloženo:
03.10.2007 20:24:33
tak aj ja idem do malaizie na golf od 26.10 ake tam asi bude pocasie da sa to zistit ak ano tak dik
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz