Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Hledám kamarádku/kamaráda na dovolenou
(příspěvků: 1)
autor:
Ali
vloženo:
11.10.2007 06:54:08
Ahoj, je mi 24 (plzeň)a v létě jsem nestihla nikam odjet na dovču. Proto hledám někoho, kdo má te%d v říjnu ještě dovolenou a chtěl by si užít moře a sluníčka. Místo a peníze jsou mi jedno. Odpovědi na: nalik@centrum.cz Ali
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Cestování téměř kamkoli za polovinu peněz
autor:
Derek
vloženo:
10.10.2007 19:22:19
Dříve jsem vyrazil na dovolenou tak jednou do roka. Dnes cestuji minimálně dvakrát a téměř po celém světě. Cestuji totiž za polovinu ceny než většina ostatních, ale se stejným luxusem. Jestli chcete vědět jak na to, stačí když mi pošlete na e-mail maxi.prilezitost@seznam.cz...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Benátky
(příspěvků: 2)
autor:
Irena
vloženo:
09.10.2007 14:02:33
Dobrý den, v pátek 12.10. odjíždíme na poznávací zájezd do Benátek. Můžete mi dát nějaké důležité rady na cestu? Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Korfu - Haris
autor:
Marina
vloženo:
08.10.2007 12:28:52
Ahoj, letos jsem byla s CK ALEX na Kofru. Bylo to super. Vše, co bylo uvedeno v katalogu souhlasilo s realitou, což se u jiných cestovních kanceláří říci nedá. Suprová dovolená a doporučuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
pocasie
autor:
petrik
vloženo:
03.10.2007 20:24:33
tak aj ja idem do malaizie na golf od 26.10 ake tam asi bude pocasie da sa to zistit ak ano tak dik
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
LP Sri Lanka v angličtině
autor:
 anonym
vloženo:
03.10.2007 11:17:32
Lonely Planet Srí Lanka v originálním anglickém vydání, nepoužité (výprodej zásob). 10. poslední vydání z roku 2006. Cena: 390,- Kč (Původní cena: 699,- Kč). tel:605-264546, ICQ:338862068
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nová Chronologie (Fomenka)
autor:
Osman
vloženo:
02.10.2007 03:41:41
Všeobecne uznávaná historie založena na chronologii Josefa Skaligera (1540-1609). Skaligerova chronologie vytvorena pomocou astrologických a čislologických "metód", preto je nevedecká. Ruski matematiki Gleb Nosovskij i Anatolij Fomenko dokázali že...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
blue style
autor:
verča
vloženo:
30.09.2007 12:30:11
S Blue style už nikdy!!!!Před pár dny jsme přiletěli z dovolené a hrůza.Největším problémem je partnerská letecká společnost Karthago airlines, která má VŽDY spoždění!U našeho letu to bylo několik hodin TAM I ZPĚT!!!Nemluvě o stavu letadel a stravě v...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Vánoce v Paříži
(příspěvků: 5)
autor:
Dominik
vloženo:
30.09.2007 12:25:38
Ahoj, všichni, chci se zeptat, jestli jste někdo nestrávil Vánoce v Paříži a nepodělil se o zkušenosti. Zvažuji, jestli se 21. prosince vydat na cestu a 26. zpět. Můžete mi poradit, jestli to stojí za to? Moc děkuju za odpovědi. Zdravím Dominik
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Ubytovani
autor:
Dan
vloženo:
28.09.2007 13:01:50
Ahoj muze mi nekdo poradit jak sehnat ubytovani?Je lepsi sehnat a zaplatit hostel on-line predem(alespon na prvni den) nebo to nechat az po prijezdu.Neni problem najit ubytovani az na miste?Ja budu v Thajsku jen 10 dni,chci tak 2-3 dny na Bangkok a okoli...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz