Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
cestování po Thajsku !
(příspěvků: 1)
autor:
Karel
vloženo:
18.09.2007 10:07:15
Ahoj všichni cestovatelé - potřebuji poradit s cestování po Thajsku : 1. sever Chang Mai- chtěl bych na nějaký pěkný trek ( jeskyně,sloni,horské kmeny,vory atd.)-poraďte, prosím kde,jak,kam,za kolik ? Dík ! A za 2. jih - hledám ostrov na šnorchlování,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue-style Tunis hotel Skanes Rivages
(příspěvků: 3)
autor:
Iruska
vloženo:
17.09.2007 21:19:31
Od samého začátku hrůza.2x přeložený let a pak jsme stejně odletěli o další hod později,skoro o půlnoci.Ubytování ani v nejmenším nepřipomínalo hotel,který jsme si vybrali v katalogu,byly to spíš sklepní prostory,většinou bez oken. Pokoje vyfocené v...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Nová databáze GPS bodů
autor:
David
vloženo:
17.09.2007 21:17:51
Nová databáze GPS bodů s webovým rozhraním je na adrese cz.gpspoints.net Můžete také přidávat nové body (nejlépe s fotkou).
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
výlety na ostrově Korfu
autor:
Marie
vloženo:
15.09.2007 15:45:27
Ahoj!Chystám se v říjnu na Korfu.Ubytování v hotelu Alkyon.Chtěla bych poznat okoli asi 20km-co je tam zajímavého?Děkuji
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko
(příspěvků: 2)
autor:
Božena
vloženo:
13.09.2007 12:26:34
Rádi bychom s manželem (oba důchodci) jeli listopad 07 až únor 08 na dovolenou do Thajska. Může mi někdo poradit kterou oblast si máme vybrat? Budu vděčná za jakýkoliv typ, případně i za doporučenou CK případně dobrý hotel.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
BALI
autor:
 anonym
vloženo:
12.09.2007 12:52:02
Chtěla bych se zeptat jestli jste někdo byl na Bali v lednu/únoru. Jaké je tam počasí? Všude píšou že je tam období dešťů. Mě by nějaký ten deštík nevadil, ale nerada bych aby pršelo celý odpoledne. Díky za info Lenka
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Thajsko-individuálně cestování
autor:
karel
vloženo:
12.09.2007 11:32:23
Autor: karel, odesláno: 12-09-2007 11:24:21 [186] Ahojky,21.12.07 jedu na měsíc do Thajska.Nejdříve bych chtěl na sever do CHaing mai - poradí mi někdo dobrý levný trek asi na 3dny (sloni,vory atd.), kde koupit,cestovka,cena ? Pak bych chtěl zpět...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
vízum
autor:
 anonym
vloženo:
10.09.2007 16:08:52
Nevíte někdo jak je to s vízi pro obyvateke tunisu k nám? Pomůže nějaký zvací dopis..?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kuba-půjčovna aut
(příspěvků: 3)
autor:
Katka
vloženo:
10.09.2007 13:45:44
Čauky, jak to Kubíci mají s půjčovnami aut, nevíte někdo?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
S CK do Tunisu
autor:
Iva
vloženo:
08.09.2007 19:03:58
Koncem září chci jet do Tunisu. Má někdo zkušenost s CK Azur Reizen s.r.o? Líbila by se mi Tabarka, Hotel Golf Beach.Dík za info. Iva
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz