Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Ostrov Rab
(příspěvků: 1)
autor:
mahe17
vloženo:
29.08.2007 08:20:33
Letos jsme byli na dovolené na ostrově Rab. Mohu konstatovat, že jsem byla naprosto nadšená přírodou, mořem,.. Tato dovolená patřila k mým nejhezčím a Rab jsem si zamilovala. Bydleli jsme v apartmánu v Loparu, ale koupat jsme se chodili ne na Rajskou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Francie
autor:
Hany
vloženo:
28.08.2007 22:20:34
Uvadim presnejsi nazev CK Travel Sport...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Francie
autor:
hany
vloženo:
28.08.2007 22:17:56
Ahoj, mela bych v nejblizsi dobe odjet s Ck sport travel do Francie, mobilhomes Port Grimaud camp Praises de la Mer, mate nekdo zkusenosti? Diky moc
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
NORSKO
autor:
Hanka
vloženo:
27.08.2007 17:12:06
CK PERISCOP SKANDINÁVIE - brněnská cestovka - velmi spokojeni se službami - zájezd Nejkrásnější fjordy Norska" -doporučuji zejména skandinávcům začátečníkům!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
ubytování ,vlaky
autor:
Jiří Sláma
vloženo:
27.08.2007 14:31:01
Ubytování v hostelu DIC v Lublani bylo přijatelné, personál příjemný. Vlaky moderní a čisté.A Slovinsko - nádherné! Jiří Sláma
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Uvadeni cen
(příspěvků: 12)
autor:
Khun Honza
vloženo:
27.08.2007 13:18:18
Na vsech moznych mistech se ted navazeji do cestovek, ze podvadi s cenou a ve vsech diskusich se vsichni ohani cenama v nemecku a hrajou si na chytraky jak to hrozne vychytali, kdyz dojeli na last minute z nemecka. Prijde mi, ze je to jen dukaz malosti...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cesta do Tanzanie
(příspěvků: 4)
autor:
Pavlina
vloženo:
26.08.2007 14:47:01
__AFRIKA__ Ahoj všem! V prosinci 2007 se chystáme vystoupit na nejvyšší horu Afriky Kilimanjaro a na fotografické safari do Tanzanie. Vše zakončíme exotickým ostrovem Zanzibar. Zatím jsme na to dva, tak hledáme spolucestovatele, aby byly náklady na cestu...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Best Reisen
autor:
Peťa
vloženo:
25.08.2007 10:53:07
Protože o této CK tady ještě není dostatek informací, tak i já se podělím o svoji zkušenost. 20.7. jsem si zaplatila dovolenou v Tunisku v Hammametu do hotelu Sun Holiday Beach **. Odjezd proběhl 14.8. Na letišti nám "velice milá" delegátka oznámila,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Shenko s
(příspěvků: 2)
autor:
Vojtěch Lakomý
vloženo:
24.08.2007 23:52:53
S CK Shenkos jsem nebyl spokojen! Jsem překvapený kolik je zde na ni kladných reakcí, nejspíše si je píší sami. Společně s přítelkyní jsem jel na týdenní dovolenou do Egyptu – Hurghada. Byli jsme ubytovaní v hotelu El Arosa**. S hotelem a jeho službami...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Izrael na blind
(příspěvků: 5)
autor:
Danda
vloženo:
24.08.2007 20:03:35
Pokud se někdo chystáte do této nádherné země jako individ.baťůžkář, rád se s Vámi podělím o své zážitky,postřehy a zkušenosti..
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz