Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Blue style
(příspěvků: 5)
autor:
p
vloženo:
21.08.2007 14:44:25
Dobry den, rada bych se zeptala jestli se najde nekdo kdo byl s touto ck alespon trochu spokojen.?:-(
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hotel Kalia Beach -Kréta
(příspěvků: 1)
autor:
Klára
vloženo:
21.08.2007 09:42:32
Prosím někoho,kdo byl letos v tomto hotelu s cestovní kanceláří,o zkušenosti s ubytováním,stravou atd.Máme tam zaplacený pobyt od 1.9. all inclusive na 8dní s 1,5letým synem a četla jsem zde špatnou zkušenost s tímto hotelem,tak mám obavy,jaké to tam...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
EVA
vloženo:
21.08.2007 09:22:55
S ck VTT již nikdy nepojedeme!Vyberete si krásný hotel u pláže,zaplatíte,ale skončíte v takové díře,že vám to rozum nebere!Je to hodně podlé jednání.Místo hezkého pobytu spíte na betonových postelích s matrací!vážně dost hnusný.Dejte si pozor na ck VTT!!!!!!
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK Atlantika
autor:
Manuel
vloženo:
21.08.2007 08:19:55
Prosím máte zkušenosti s ubytováním V Lignanu přes CK Atlantika?(hlavně jak dlouho jste čekali na ubytování,zda jste si opravdu neměli kam schovat zavazadla v den příjezdu a odjezdu atd.)Máme nějaké nelichotivé informace a máme tam teď odjíždět autobusem.Děkuji.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
letistne last minute
(příspěvků: 3)
autor:
martin
vloženo:
20.08.2007 15:56:26
ahoj,mam dotez pocul som ze existuju tzv.letistne last minut.ma nekdo skusenost a je neco na prazskem letisti?dik martin
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Sousse 21.8-4.9. - spolubydlící
autor:
Jitka Ko.
vloženo:
15.08.2007 21:35:32
nějaká slečna/mladá paní na dovolenou do tuniska-sousse na 15 dní ted od 21.8. ? je mi 20
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
CK KOVOTOUR PLUS
(příspěvků: 6)
autor:
Jarka
vloženo:
14.08.2007 19:22:44
S touto CK jsme byli před 2 roky v Černé Hoře,konkrétně v Risanu.Bylo to něco neuvěřitelného.Po příletu jsme se hned na letišti dověděli od delegátky,že na toto místo jedeme pouze dva ( já a manžel),tudíž nemáme počítat s nějakými výlety,protože jsme...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Plavba lodí po Nilu
(příspěvků: 2)
autor:
Zdenka
vloženo:
13.08.2007 18:07:06
Chtěla bych se zeptat,kdo jste již absolvovali zájezd do Egypta a zároveň plavbu lodí po Nilu,napište mi jaké to bylo.Stojí to za to?Nebo je lepší si odpočinout u moře.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Hledám kamarádku na týden k moři.
(příspěvků: 2)
autor:
nonsense
vloženo:
13.08.2007 10:51:48
Ahoj, hledám partacku na dovolenou u more. Odlet (z Prahy ci Pardubic) kolem 13.-14.9., pobyt na 7/8 dní, Tunisko/Djerba/Egypt (nebo jinam, kde je záruka tepla+vody), polopenze by byla fajn (all-inclusive být nemusí), celková cena zájezdu kolem 10-11...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Dominakánská republika
(příspěvků: 3)
autor:
 anonym
vloženo:
12.08.2007 18:39:24
Nezná někdo hotel Barcelo Talanquera Beach Resort?
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz