Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
dovolená jižní itálie
(příspěvků: 1)
autor:
 anonym
vloženo:
12.08.2007 15:50:06
Italie je nadherna kdyz se nelezi cely den na plazi. Chtel bych vam alespon kousek ukazat na fotografiích z nasi dovolene v roce 2005. italie.grifin.net
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Itálie, palmová riviera, kemp Riva Nuova, stany
(příspěvků: 2)
autor:
Věra
vloženo:
11.08.2007 19:59:03
Prosím o příspěvek na výše uvedený kemp. Dost to spěchá. Děkuji. Věra
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
blue style
(příspěvků: 14)
autor:
percival
vloženo:
10.08.2007 23:46:23
Moje dovolená s Blue Style. Začala zpožděním letu o 2hodiny, to nám u přepážky oznámili jen vylepením papíru na sklo.Při odbavení zavazadel přidali zpoždění další 3hodiny. Dostali jsme papírek do hotelu k ubytování a jídlo a informaci, že hotel je v...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
cestovní kancelář Blue Style
(příspěvků: 7)
autor:
Ivana Kabátová
vloženo:
09.08.2007 07:11:56
Letos jsem poprvé a naposledy cestovala s cestovní kanceláří Blue Style. Letěla jsem s nimi do Turecka. Několik hodin před nástupem na dovolenou nám přišel telegram, že se čas odletu mění z původně plánovaných 13,00 hod. na 5,20 hod. ráno. Byl to docela...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
spolucestujuca/ci do Thajska
autor:
Milos
vloženo:
09.08.2007 00:20:22
Caute, hladam spolucestujucu/ceho na mesacne cestovanie po Thajsku s malym odskokom do Kambodze do Angoru na prelome listopadu a prosince.Detaily cez mail.Ja,26 rocny Slovak.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
IM Traveling
autor:
Martin Praha
vloženo:
08.08.2007 23:18:29
Zdravím ve spolek, jsem jedním ze šťastlivců, kteří když byli na dovolené na Rhodosu, tak nám bylo oznámeno, že naše cestovní kancelář vyhlásila úpadek. Pro nás to dopadlo ještě dobře, protože náš hotel byl zaplacen do konce, jak jsme měli zaplacené...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
[detail příspěvku]
autor:
Gábina
vloženo:
08.08.2007 15:17:52
Dobrý den, potřebovala bych vědět,jestli nemáte někdo zkušenosti s CK České kormidlo?Objednala jsem si s nimi pobytový zájezd do Chorvatska na začátek září busem. Díky za info
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Djerba Palace
autor:
Františka
vloženo:
07.08.2007 19:32:19
Byl někdo ubytován v hotelu Djerba Palace na Djerbě? Zajímalo by mě, jak to tam vypadá zejména po hlavní sezoně - v říjnu, listopadu - a to především do jaké míry jsou omězené služby, které jsou jinak v sezoně poskytovány. Předem děkuji za jakoukoliv...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Djerba na přelomu října a listopadu
(příspěvků: 2)
autor:
Františka
vloženo:
07.08.2007 19:24:55
Chystáme se na svatební cestu na Djerbu. Přemýšlíme o termínu od 26. 10. do 2. 11. Nemáte někdo zkušenost s tím, jak to na Djerbě v tuto dobu vypadá? Budu velmi vděčná za jakoukoliv informaci, hlavně co se týče počasí - teploty, zda se ještě bude dát...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
spolucestující(Sousse)-spěchá!!!!
autor:
jitka k.
vloženo:
06.08.2007 17:17:45
ahojky, hledám kamarádku a spolucestující přibližně ve věku 20 až 25 let do Sousse od 17.do 31.8. do hotelu Salem. Odlet z Prahy. Nejlépe dívku, které by nevadilo, že mam ve městě přítele, s kterým někdy budu chtít být. Cena : necelých 14 400 kč se...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz