Diskuzní fórum o cestování

Hledání

hledaný výraz:

Přejít na RECENZE HOTELŮ / Přidat příspěvek do DISKUSE / Vypsat všechny příspěvky

Téma diskuse:
Dovolená na Kubě
(příspěvků: 2)
autor:
Simona
vloženo:
05.08.2007 14:20:08
Ahojte :-) letíme začátkem října na Kubu do Varadera..hotel Palma Real,máte někdo zkušenosti s tímto hotelem a počasím v říjnu?díky
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
DAN TOUR BRNO
(příspěvků: 3)
autor:
Libor
vloženo:
05.08.2007 08:07:50
Jaké máte zkušenosti s touto CK na dovolené v Řecku ?
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Blue style
(příspěvků: 5)
autor:
 anonym
vloženo:
04.08.2007 19:58:52
Jiz nikdy s Blue style,neseriozni jednani, na sve klienty kasle, krati dny dovolene jak se ji hodi, ja mela odletet
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Kréta - hotel FERENIKI (Georgioupolis)
autor:
yogi
vloženo:
04.08.2007 17:38:26
Vrátili jsem se z dovolené na Krétě při níž jsme měli možnost využít "služby" CK MY PLANET. Měli jsme být ubytováni v apartmánech Spiros & Soula a již dlouho před cestou jsem se zaujetím studoval, povětšinou negativní, hodnocení na zmíněnou...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Norsko
(příspěvků: 1)
autor:
Jaryn
vloženo:
03.08.2007 13:54:52
Mám dvě volná místa do Norska na ryby,v termínu od 4.9.do13.9.2007.Nejedná se o cestovku je to soukromá cesta přes známého.Jede se autama na ostrov Fynnoy.Při plném počtu jsou náklady 8000kč na ubytování+náklady na dopravu a + cca800 Norských korun na...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Suntimes tour
autor:
Tomáš Bogner
vloženo:
02.08.2007 17:52:19
Vážení, prosím všechny, aby se ozvali, kteří nebyli málo/skoro/vůbec spokojení s cestovkou "Suntimes tour" na email bognertomb@email.cz Spokojení klienti této cestovní kanceláře zřejmě nebyli ubytovaní v hotelu Cemar a títmo všechny upozorňuji,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Tomitour
(příspěvků: 5)
autor:
jitka
vloženo:
30.07.2007 21:00:38
Cestoval někdo s Tomitour do Chorvatska na ostrov Pag do Povljany, líbí se mi penzion Tičič nebo apartmánové komlexy, zajímali by mě autobusy jaké tam jezdí od Tomitour a popřípadě jak vaří v tom penzionu.
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
proboha lidi
autor:
pavel
vloženo:
30.07.2007 16:17:13
vážení lidé. chápu, že chcete težce vydělané peníze investovat do Vaší dovolené co nejlépe. nicméně mi to nedá... já když vidím Vaše starosti, tak nevím jestli se mám smát, nebo plakat. vybírat dovolenou podle toho, zda jsou v autobuse pohodlné sedačky,...
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
hotel kavros beach my planet
(příspěvků: 8)
autor:
Jan Dolanský
vloženo:
28.07.2007 17:07:44
Dobrý den, máme objednaný pobyt v hotelu kavros beach, od ck my planet. Máte někdo aktuální zkušenosti. díky honza, martina
zobrazit diskusi

Téma diskuse:
Lháři
autor:
Petra
vloženo:
27.07.2007 21:28:20
Letos jsem byla ze Sunny DAys v Turecku to co dávají do katalogu tak to tam nenajdeta.Všude špína moře špinavé . když jsem si na CK stěžovala ta paní mě napsala že jsem s tím měla počítat že to jsou veřejné pláže což v katalogu také nebylo.Už nikdy ze...
zobrazit diskusi

Vyhledávání:

Chcete vědět o všem, co se děje na Sopce, první?
email  
heslo  
zapamatovat heslo

Nová registrace
Zapomněl jsem heslo
Chci změnit nastavení
Chci zrušit účet

Odkazy

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz